news paper icon

ארכיון חדשות: אני

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אני

השר בר לב לכתב ynet שמטען התפוצץ בביתו: "אלימות נגד עיתונאים לא תתרחש בלי תגובה"

השר לביטחון פנים שוחח עם כתב ynet ו"ידיעות אחרונות" חסן שעלאן, שמטען חבלה התפוצץ בביתו הבוקר - זאת אחרי שלפני כשבועיים נפתחה אש לעבר ביתו שבטייבה. "אמרתי לו שמשטרת ישראל מתייחסת לאיומים עליו במלוא כובד הראש", הדגיש השר בר לב. "לא אניח לאלימות נגד עיתונאים להתרחש במשמרת שלי בלי תגובה"

[ ynet.co.il ]

נפתחו הקלפיות באיראן: ראיסי מועמד ודאי לניצחון

הרפובליקה האיסלאמית בוחרת נשיא: אחרי שמאות מועמדים נפסלו, דרכו של איברהים ראיסי, בן טיפוחיו של המנהיג העליון חמינאי ומועמד מוביל לרשת אותו, נראית סלולה. המשטר חושש משיעור הצבעה נמוך שכמותו לא נראה ושיפגע בלגיטימיות שלו, חמינאי בקלפי: "בואו להצביע, נקבל נקודות בזירה הבינ"ל". קלפי נפתחה גם ליד קברו של קאסם סולימאני, שחוסל על-ידי ארה"ב

[ ynet.co.il ]

"חוסר אונים": כך מפקירה מערכת המשפט נשים וילדים נפגעי אלימות במשפחה

בתי הדין הרבניים ובתי דין לענייני משפחה מטפלים בעתיד משפחות נפגעות אלימות לאחר שהתיקים נסגרים במשטרה, אף שאין להם כלים לכך. "הרגשתי שהם לא מבינים מה זה גבר אלים", מספרת אם לשלושה. "במשך 5 שנים בעלי סירב לתת לי גט וטען שאני משקרת - והגישה שלהם הייתה של שלום בית'"

[ ynet.co.il ]

גורמים מערביים: "סוריה רוצה במגעים עם ישראל"

הסורים מפזרים רמזים על התקרבות בין דמשק לירושלים, כנראה מתוך אמונה שהישראלים יכולים להעניק להם לגיטימציה בוושינגטון ולתרום לשפה משותפת עם הסעודים והמפרציות. בין ה"הצעות": צמצום הנוכחות האיראנית בגבולות השכנה מצפון. בישראל ספקנים. הטור המלא - ב"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ]

"ב'אח הגדול' נעשה לי סיכול ממוקד. אני אגיש תביעה. יש בי צד שרוצה לתבוע וצד שרוצה לשכוח"

יש לו בטן מלאה על הפקת "האח הגדול" ("שכחו להיות בני אדם"), הוא לא ניהל רומן עם לינור סביניק ("רציתי לחתוך שם את הקשר איתה, אבל לא מסיבות שקשורות לרומנטיקה") והמפגש עם רונית הביביסטית דווקא עשה לו טוב: פינג פונג קטלני עם רמי ורד. מ"האח הגדול" נמסר: "התוכנית משקפת את רוב הדברים המתרחשים בבית"

[ ynet.co.il ]

"אני חושבת שמגפת הקורונה בישראל הסתיימה. יפתיע אותי אם יהיה עוד גל אמיתי"

בשבוע שבו השתחררנו מהמסכות, פרופ' גילי רגב יוחאי כבר מביטה קדימה. הרופאה משיבא עומדת בראש מחקר ענק שבודק את יעילות החיסונים לאורך זמן, וממצאיו הראשונים מראים כי כמות הנוגדנים, שזינקה בהתחלה לגבהים, צונחת בקצב דומה. אבל גם אם הקורונה תתפרץ שוב, היא מעריכה, זה יהיה דומה יותר לשפעת עונתית. אחרי שהרשתה לעצמה לטוס לסיני, יש לה מסר לקראת עונת הנסיעות: "לא הייתי מעיזה לנסוע לחו"ל עם ילדים בלי לחסן אותם"

[ ynet.co.il ]

מעזה ועד איראן: המשימות של הרמטכ"ל בנסיעתו לארה"ב

ביום ראשון ימריא רב-אלוף אביב כוכבי לוושינגטון, בשעה שבארה"ב ובישראל חשים שהסוגיה האיראנית בצומת דרכים חשוב. הוא ינסה לגבש שיתוף פעולה עם הממשל, להביא תשובות לשאלות קריטיות בנוגע לגרעין - וגם לבסס אמון, אחרי הקו הלעומתי והמתריס של נתניהו כלפי ביידן

[ ynet.co.il ]

מטען חבלה התפוצץ בביתו של כתב ynet חסן שעלאן: "האישה והילדים מפחדים"

המטען התפוצץ בבאקה אל גרבייה, בבית אליו היה אמור לעבור בחודש הבא. נגרם נזק לשתי הקומות הראשונות, ואיש לא נפגע. המשטרה פתחה בחקירה. בתחילת החודש נורה צרור לעבר ביתו בטייבה. "אני לא יודע מי עומד מאחורי זה, לא קיבלתי איומים", אמר שעלאן, "לא נישאר לגור בבתים"

[ ynet.co.il ]

איראן הולכת לקלפי ומתעקשת: הבחירות אמיתיות

הרפובליקה האיסלאמית תבחר מחר את האיש שיחליף את רוחאני. ההערכות הן שהנשיא הבא יהיה איברהים ראיסי - שמרן קיצוני ובן טיפוחיו של המנהיג העליון חמינאי. ערב הבחירות: אווירת ייאוש, המשטר חושש מאחוז הצבעה נמוך מאוד. רבים צפויים להחרים את ההצבעה: "ראיסי כבר נבחר, זה עלבון לאינטליגנציה". המועצה שפסלה מאות מועמדים: "התחרות רצינית, אין שיקולים פוליטיים"

[ ynet.co.il ]

הרמטכ"ל ימריא לארה"ב ביום ראשון: במוקד - איראן, חיזבאללה ועזה

לראשונה מאז שנכנס לתפקידו בינואר 2019, ימריא רב-אלוף אביב כוכבי לביקור בן שבעה ימים בארה"ב. הוא ייפגש עם בכירים בממשל ביידן ובצבא האמריקני וצפוי להעלות את סוגיית הגרעין האיראני, את איום הטילים המדויקים של חיזבאללה ואת הלקחים ממבצע "שומר החומות". סגן הרמטכ"ל ימלא את מקומו

[ ynet.co.il ]

"אני מדברת בכנות, ילדתי. הוא לא יסב לך אושר": פרק מהספר "בית גרמני"

פרנקפורט, 1963. מתורגמנית צעירה נקראת לתרגם את העדויות במשפט אושוויץ. קרוביה מתנגדים, אך היא נוהגת על פי צו לבה ונענית לאתגר. במקביל, היא מתמודדת עם מתחים בין משפחתה לבן זוגה. קראו את פתיחת הרומן "בית גרמני" מאת הסופרת אנט הס

[ ynet.co.il ]

במעמד צד אחד / על הבחירות באיראן מחר

האיראנים יבחרו מחר נשיא חדש. אם בעבר ניסה המשטר לשמור על מראית עין של תחרות בקלפי, כעת כשעידן חמינאי קרב לקיצו הוא זונח גם את הניסיון הזה, כדי להבטיח את עתידו: הרפורמיסטים דוכאו, מתונים נופו, והשמרנים - קיצוניים יותר או פחות - נותרו השחקנים היחידים במגרש. מה הסיכוי לחידוש המחאה?

[ ynet.co.il ]

סבא"א מעריכה: אין הסכם גרעין בחודש וחצי הקרוב

ראש סוכנות הגרעין הבינלאומית אומר שכדי להכריז על חזרה של ארה"ב וטהרן להסכם יהיה צורך להמתין שתקום ממשלה איראנית חדשה. הבחירות לנשיאות איראן ייערכו מחרתיים, והנשיא החדש, כנראה ראיסי, יציג את ממשלתו רק באוגוסט. צרפת: "נותרו מחלוקות משמעותיות, כולם מבינים שצריך למהר"

[ ynet.co.il ]

ראש העיר אשקלון לשעבר שהורשע בשוחד נכנס לכלא

איתמר שמעוני הגיע לכלא חרמון, שם יירצה ארבע שנות מאסר בגין קבלת שוחד בסך 150 אלף שקל. בית המשפט העליון לא קיבל את בקשתו לדחות את הכניסה לכלא עד לסיום הדיונים בערעוריו. שמעוני: "אני מרכין ראש בפני בית המשפט"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...