news paper icon

ארכיון חדשות: אנשים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אנשים

דניס רוס: בנט וביידן יוכלו לעבוד יחד, שניהם אנשים מעשיים

השליח לשעבר למזרח התיכון מטעם ארה"ב אמר באולפן ynet כי הוא מאמין שהעובדה שראש הממשלה החדש ונשיא ארה"ב הם אנשים מעשיים "תעזור לעצב את היחסים ביניהם לטובה". על הסכסוך הישראלי-פלסטיני: "אם מישהו חושב שאפשר למצוא פתרון של שתי מדינות, הוא עובד על עצמו"

[ ynet.co.il ]

הכנסת ציינה 30 שנה למבצע שלמה: "לעקור מהשורש את הגזענות נגד יוצאי אתיופיה"

ביוזמת ח"כ גדי יברקן נערך טקס לציון עליית היהודים הגדולה ביותר מאתיופיה. יו"ר האופוזיציה נתניהו התקבל בתשואות רמות: "הסיפור שלכם חייב להילמד". בת העדה השרה תמנו-שטה: "מדינה שמביאה אלפי אנשים ב-36 שעות יכולה לבצע כל דבר". קורין אלאל ריגשה את הנוכחים עם "אין לי ארץ אחרת"

[ ynet.co.il ] כללי,

לקראת פגישת ביידן-פוטין: האנשים שיתעדו את המילים

זה עשרות שנים שמתורגמנים ודיפלומטים מתעדים את השיחות הפרטיות של נשיאי ארה"ב עם מנהיגי העולם. העבודה שלהם מספקת תיאור מפורט של הנאמר – גם כשהנשיא לא רוצה. טראמפ, שרצה לשמור את תוכן השיחות בסוד, הצליח רק במקרה אחד: "הוא אמר לעוזרים שלו 'תשאלו את מקרון'"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ללא אגרה: תערוכת הצילומים שמסתתרת מתחת לכביש 6

הצלם אהרן קריצר מזמין עוברי אורח משביל ישראל והסביבה לעצור לרגע ולרדת למנהרה מתחת לכביש 6 הסואן. בפנים, מחכה להם התערוכה "במנהרה אשר בשדה", שבה קריצר מציג צילומים המשלבים בין רוח ודת לבין מקצועו כגרפולוג. "אנשים נפתחים לדבר הזה וחווים חוויה ראשונית ועוצמתית של ממש", הוא מספר, "אתמול נכנסו לפה שלושה רוכבי סוסים, זה קסום"

[ ynet.co.il ]

ארה"ב: ירה למוות בקופאית בגלל ויכוח על מסכה

ויקטור לי טאקר נכנס לסופרמרקט בג'ורג'יה, התווכח עם הקופאית על מסכה וכבר עזב בזעם את המקום - אלא שלפתע חזר, שלף אקדח וירה בקופאית לעיניי הלקוחות האחרים. הוא נפצע בחילופי אש עם המאבטח. השריף: "הדעה של אנשים לגבי המסכות היא סוגיה רגישה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

סערה בנאום, ח"כים הורחקו. בנט: "כגובה הצעקות כך חוסר המשילות שלכם"

משדר מיוחד: ח"כים כינו את ראש הממשלה הבא "נוכל" והפריעו כל העת לנאומו. "גאה לשבת עם אנשים עם דעות שונות", אמר - וזכה ללב מילדיו שביציע, ולמחיאות כפיים במליאה. הוא הודה לנתניהו ולרעייתו על "ההקרבה", וגם על כך "שסלל את הדרך למנסור עבאס". לפיד ויתר על נאומו, נתניהו תקף את בנט: "הוא תמיד עושה הפוך ממה שהוא מבטיח"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הקשר המפתיע בין כולסטרול גבוה לשבץ מוחי

אחד מכל חמישה אנשים יעבור אירוע מוחי במהלך חייו. אחת מהסיבות לכך היא כולסטרול גבוה שעלול לגרום לחסימת עורקים המובילים דם למוח. איך אפשר למנוע זאת ומה הם הטיפולים המובילים בתחום?

[ ynet.co.il ]

הקרב על המאחז אביתר: "פתאום הגיעו מאות אנשים, הסתכלנו ולא האמנו"

תוך חודש התמקמו במאחז הבלתי חוקי הסמוך לצומת תפוח כ-50 משפחות. במקום יש כבר בתי אבן, בית מדרש, חשמל וביוב - ואפילו תחנת אוטובוס לשומקום. גורלו יוכרע בידי הממשלה החדשה. פינוי? למקום מגיעים עוד ועוד צעירים עם תיקים על הגב. "אם יש מעשה ציוני נכון וערכי שממשלת ישראל צריכה לאמץ אותו, זה אביתר", אומר ראש מועצת שומרון יוסי דגן

[ ynet.co.il ] מדיני,

יהודה ושלומית מתגרשים: אבל למה כולם בהלם?

אף אחד לא יודע מה קורה באמת בבית של כל זוג, וגם אם הם נראים "מושלמים" ו"הייתה להם זוגיות נהדרת", רק הם באמת יודעים מה באמת קרה ביניהם. לאנשים תמיד יהיה מה להגיד, וזה בסדר, כל עוד מבינים שכל אחד מדבר את עצמו. אנחנו יכולות לשמוע אותם, אבל לא חייבות להקשיב לאף אחד, מלבד ללב שלנו

[ ynet.co.il ]

הכשרה רוכשת 20% מחברת פינטק שתציע ערבות ללא שיעבוד כספים

חברת הביטוח תשלם 5 מיליון שקל עבור חמישית מחברת OBLI, שצפויה להשיק בימים הקרובים פתרון לעסקים ולאנשים פרטיים • בעבור שירותי חברת הפינטק ישלמו הלקוחות עמלה, אך יימנעו משיעבוד כספים לבנק כחלק מהערבות

[ globes.co.il ] פינטק,

מעט תרומות והרבה נזקקים: העמותות בישראל על סף קריסה

המשבר צמצם את התרומות בעשרות מיליוני שקלים, כשבמקביל עוד ועוד משפחות ירדו מתחת לקו העוני. נתוני העמותות עגומים ומעידים על מצבן הקשה, והאנשים שמקבלים סיוע מודאגים. עמית שטיינהרט שנפצע בפיגוע וסובל מפוסט-טראומה: "בית הלוחם - המקום שבו אני יכול להסביר את עצמי"

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

איים להתאבד בהצתה - ונשלח למעצר במקום לטיפול: "העילה - מסוכנות"

מתמודד נפש בן 46 מבאר שבע איים להצית את עצמו במבנה של העירייה ונעצר. בביהמ"ש יוחסו לו עבירות איומים ושימוש פחזני באש או בחומר דליק. סנגורו: "מקומו לא פה או מאחורי סורג ובריח. יש להפנותו לטיפול". השופטת: "כשאדם מבקש להצית את עצמו במבנה עם עוד אנשים - קיימת עילת מסוכנות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"אנשים מתו בגללה": שאשא ביטון תובעת חצי מיליון שקל מיאיר נתניהו

בנו של ראש הממשלה אמר בתוכנית רדיו כי "אנשים מתו" בגלל החלטותיה של שאשא ביטון כיו"ר ועדת הקורונה וכי באשמתה "יש היום אנשים שהם בקבר". בעקבות זאת היא הגישה נגדו תביעת לשון הרע. נתניהו: "ביקורת לגיטימית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

8 הרגלים מועילים לבריאות תקינה של המוח

על פי ההמלצות של ארגון הבריאות העולמי ל-2020 הגורמים בעלי ההשפעה הבולטת ביותר על הקוגניציה אצל אנשים בריאים או עם לקות קלה הם: תזונה, פעילות גופנית ומעורבות חברתית. כך תחדדו את פעילות המוח ללא תרופות

[ ynet.co.il ]

מקרון אחרי הסטירה: "הכול בסדר, כלום לא יעצור אותי"

נשיא צרפת, שמפגין תועד סוטר לו במהלך ביקור בדרום המדינה, התייחס לראשונה לתקרית: "זה מעשה בודד, אסור להניח לאנשים כאלה לשלוט בשיח הציבורי. הם לא ראויים לכך". מנהיגת הימין לה פן התייצבה לצד מקרון: "הוא היריב הגדול שלי, אבל התקיפה ראויה לגינוי החריף ביותר"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

נסראללה בהופעה ראשונה אחרי נאום השיעולים: "הרגו אותי וחיפשו מחליף"

מזכ"ל חיזבאללה נאם בשידור אחרי ההופעה שעוררה תהיות לגבי מצבו הרפואי: "אנשים שלחו מכתבים, מודה לכל מי שדאג". על הסכסוך בין ישראל לפלסטינים: "ישראל במשבר, נתניהו אמר שהממשלה הבאה היא הונאה"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

תיעוד: גנב השתחל לרכב, מניע ומאיץ - כשבעל המכונית לצדו

תושב השומרון שוחח עם אנשים סמוך לצומת גיתי אבישר כאשר מכונית הגיחה מהכביש ואחד מנוסעיה השתחל לתא הנהג של הישראלי, לחץ על דוושת הגז ונמלט. בעל הרכב ניסה לרדוף אחריו ואף ירה באוויר, אך לא עצר בעדו

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

לפיד: "נכשלתי במספר השרים, זה חלק מהדרך להקים ממשלה"

יו"ר יש עתיד אמר כי הוא מאמין שממשלת השינוי תקום ותחזיק מעמד: "יש פה אנשים שמאמינים אחד בשני, זה חידוש". הוא פנה למצביעי הליכוד: "הממשלה תכבד אתכם, היא גם שלכם". גנץ: "מצפה שחוק הגיוס יעבור". סער: "אוטונומיה פלסטינית בנגב? בתקופת נתניהו חל הכרסום הגדול ביותר בריבונות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

החתונות שלא נדחו - והלקח שלא נלמד: אהבה בימי קורונה

בעוד שזוגות חילונים רבים דחו את מסיבת הנישואים בשנת הקורונה – אצל זוגות דתיים, לרוב, הדבר פשוט לא בא בחשבון: הכלה לינוי משעלי-ניב נאלצה להתחתן בנוכחות עשרה אנשים בלבד, איתמר רוזנברג נאלץ להודיע למאות מוזמנים שהחתונה מצטמצמת, והרב דוד סתיו מדבר על חתונות שהתבטלו. אבל רגע אחרי הקורונה נדמה שלא למדנו כלום

[ ynet.co.il ] עיון,
עמוד הבא ...