news paper icon

ארכיון חדשות: אסון

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא אסון

חוק איסור צריכת זנות כמכת מוות

כשעבר החוק הותנתה אכיפתו בהקצאת משאבים למי שעבורן זנות היא דרך יחידה להתקיים בשל האפליה בתעסוקה. על האסון של הקהילה הטרנסית

[ ynet.co.il ]

משרד הבריאות הנחה את בתי החולים לצמצם פעילות, ניתוחים ובדיקות יידחו

נגיף הקורונה שוב מתפשט בישראל, ומשרד הבריאות הנחה את מוסדות הרפואה לצמצם פעילות בהיקפים נרחבים - בדומה למה שנעשה בגל הראשון. מנכ"ל בית החולים הדסה תקף: "אסון לחולים שלא מתמודדים עם קורונה, דווקא עכשיו היה צריך לתקן את נזקי הסגר הראשון"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

גנץ ל-ynet: מיליון מובטלים לא מתעניינים בסיפוח

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי שבר שתיקה והתארח לריאיון בלעדי באולפן ynet. על ממשלת האחדות: "כל יום יש פוטנציאל לפירוק הממשלה". הביקורת מצד בוחריו: "שימשיכו לשנוא, בחירות נוספות זה אסון". היחסים עם נתניהו: "משבוע לשבוע לומדים לעבוד יותר טוב אחד עם השני"

[ ynet.co.il ]

האסון בנחל: השופטת הציעה להקל בסעיף האישום, המשפחות מוחות

נשיאת המחוזי בבאר שבע הציעה לפרקליטות להקל בכתב האישום נגד ראש מכינת בני ציון ואחד המדריכים. השניים הואשמו בהמתה בקלות דעת, והצעת הגישור היא להאשים בסעיף של גרימת מוות ברשלנות. הורי עשרת הנספים מוחים: "נתאבד על הסעיף הזה, לא ימרחו אותנו"

[ ynet.co.il ]

בחזרה לאסון האנאפורנה: "גופה שקפאה למוות נראית כמו אדם שישן"

רועי היה קבור בשלג במשך 16 שעות. קובי ראה את ידו מבצבצת וחילץ אותו. מור איבד את ההכרה ופונה במסוק נפאלי. חמש שנים וחצי אחרי האסון במרומי נפאל, עם יציאת ספר חדש, שלושה מהניצולים נפגשים לסגור קצוות. מהמראות הקשים דרך השיקום הארוך ועד הרצון לכבוש עוד פסגות

[ ynet.co.il ]

באילת חוששים מהתפרצות: "לא נעמוד בסגירה נוספת, העסקים קורסים"

בדיון בוועדת הקורונה הזהיר סגן ראש העיר אלי לנקרי כי עסקים רבים לא יוכלו להתאושש מסגירה נוספת של אילת לתיירים: "הפסקת הפעילות הכלכלית תהיה הרת אסון". ראש העיר מאיר יצחק הלוי זעם על כך שאושר רק 13% מהתקציב שדרש להפעלת תוכנית חזרה לשגרה: "אנחנו במצב חירום"

[ ynet.co.il ] כללי,

שגריר האיחוד האירופי מזהיר מסיפוח: סכנה ליחסי המסחר והמחקר

בשיחה עם יו"ר מרצ הורוביץ, הבהיר השגריר ז'ופרה כי מדינות אירופה רואות בסיפוח השטחים הפרה חמורה של החוק הבינלאומי. "לא נוכל להשלים עם מהלך כזה". ח"כ הורוביץ: "הסיפוח הוא אסון לישראלים ולפלסטינים"

[ ynet.co.il ] מדיני,

"בסופו של דבר המשבר הזה לא כזה נורא, עוד חצי שנה-שנה כבר נהיה אחריו"

כך אמר היום אלון גלזר, סמנכ"ל לידר שוקי הון, בהתייחסות למצב השוק במסגרת ועידת עושים שוק של "גלובס" • גת מגידו, מנהלת השקעות ראשית בפסגות קופות גמל ופנסיה: "גם באסון התאומים הספידו את שוק המשרדים בארה"ב, וטענו שעובדים לא ירצו לשבת בבנייני משרדים, ואחרי שנתיים שכחו מזה"

[ globes.co.il ] עושים שוק,

באסון התאומים ובסופ"ש: הבונקר שאליו הובהל טראמפ

מרכז שליטה עם דלתות פלדה מתחת לבית הלבן, שהוקם בזמן מלחמת העולם: עקב המהומות הנשיא שהה בבונקר ביום שישי כמעט שעה, כנראה עם מלניה ובארון. רק פעם אחת בעבר נודע שנעשה בו שימוש מבצעי: בעת שבכירי הממשל הועברו אליו ביום אסון התאומים. מאז נבנה בונקר נוסף?

[ ynet.co.il ]

העימות בימין סביב הסיפוח: "נצטרך לוותר רק כשהפלסטינים יהפכו מזאבים לכבשים"

בפאנל באולפן ynet הסביר ראש מועצת אפרת עודד רביבי מדוע הוא תומך בתוכנית טראמפ, חרף סוגיות המובלעות והמדינה הפלסטינית: "זה יקרה, אולי, עוד ארבע שנים". מהצד השני טוענים: "סיפוח יהיה אסון בכמה רמות. נאבד את הציונות". סאיב עריקאת: "זה סוף הניסיון להגיע לשלום"

[ ynet.co.il ] מדיני,

מחסור במזון? הקורונה חשפה את ליקויי הביטחון התזונתי בישראל

זה נשמע דמיוני רק לפני חודשיים, אבל משבר הקורונה הוכיח כי סחר חופשי בעולם גלובלי, הוא חופשי, עד שמגיע משבר או אסון. פתאום כל מדינה דאגה לעצמה ועוררה את השאלה האם ישראל מסוגלת לספק מזון חיוני לאזרחיה. כשנפתחו מחסני החירום התברר כי מלאי מוצרי היסוד, כמו חיטה ואורז, נמצא בחסר. מומחים: לא ייתכן שאין תוכנית-אב לתזונה

[ ynet.co.il ] חדשות הצרכנות,

"מתקפת הסייבר הייתה עלולה לגרום לאסון ולמחסור במים"

ראש מערך הסייבר התייחס למתקפה על מתקני המים, שנחשפה ב-ynet ויוחסה לאיראן. לדבריו, "החודש האחרון היה נקודת שינוי בהיסטוריה של מלחמות סייבר. אם הרעים היו מצליחים, היינו נאלצים להתמודד עם נזק לאוכלוסייה אזרחית"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...