news paper icon

ארכיון חדשות: ארגון

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ארגון

ה-OECD: "ישראל נכנסה במצב כלכלי טוב למשבר, אך בסכנה להרחבת הפערים"

בדו"ח שהוצג לבכירי המערכת הכלכלית בארץ שיבח הארגון את ההתמודדות של ישראל בעת התפרצות המגפה, אך ציין כי כעת המשבר מאיים להרחיב את הפערים בין קבוצות באוכלוסייה - שכבר גבוהים ביחס למדינות הארגון. לפי הערכות, שיעור האבטלה יתייצב השנה על 6.1% ויעלה ב-2021 ל-6.5%

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

בכירה בארגון הבריאות העולמי: "ישראל מהמדינות המובילות שמצבן מדאיג"

שיעור החיוביים לנגיף הקורונה ממשיך לטפס: "מדובר במדינה קטנה בה התנועה גבוהה. הציבור רואה את הסגר כעונש - וזה לא נכון", לדבריה של ד"ר דורית ניצן, בכירה בארגון הבריאות העולמי, ומוסיפה כי "אי-אפשר לקבוע שישראל נכשלה, צריך לשנות את הטון הציבורי"

[ ynet.co.il ] חדשות,

מחאת השופרות של העצמאים: "שוב משאירים את הקטנים מאחור"

ראשי ארגוני העצמאים והעסקים הובילו הבוקר מחאת שופרות לאורך רחוב בן יהודה בת"א, בו כשליש מהעסקים נסגרו במהלך המשבר. יו"ר ארגון להב, עו"ד רועי כהן: "מענק שימור העובדים זו הצעה מנותקת מהמציאות"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

רופאים נגד נתניהו: "צו 8? אין דבר מעליב מזה. לא נעבוד בכפייה"

אחרי שרה"מ הנחה בקבינט הקורונה לחייב בצו רופאים ממערכת הבריאות הפרטית לסייע למאבק בנגיף - בארגון הרופאים העצמאיים ניצת זעם, מאחר שהם עצמם הציעו עשרות פעמים לסייע במאבק - אך נדחו. יו"ר ארגון רופאי המדינה: "מאיפה צץ הרעיון שצריך 'צו 8' לציבור מסור ממילא?"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פיצוץ בדרום לבנון, "אירע במחסן נשק של חיזבאללה"

דיווחים על נפגעים בפיצוץ בעין קאנא. סוכנות רויטרס מדווחת שהוא אירע במחסן נשק של חיזבאללה והתרחש בגלל "טעות טכנית". אנשי הארגון השיעי חסמו את האזור. בשבועות האחרונים גבר בלבנון הדיון הציבורי בסכנה הנשקפת ממצבורי הנשק של חיזבאללה, בעקבות אסון הפיצוץ בביירות

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

זלצבורג עוקבת בדאגה: "פארסה של הגורמים הישראלים ואופ"א"

באוסטריה ממתינים לעדכונים בעקבות מכת ההידבקויות במכבי ת"א לפני המשחק מול רד בול זלצבורג (שלישי, 22:00) בבלומפילד). אוהדים של הקבוצה דורשים לבטל את המפגש: "אופ"א זה ארגון פשע" וגם עקצו: "הרצוג עשה בשכל כשעזב את ישראל"

[ ynet.co.il ] כדורגל ישראלי,

רבבות בבלארוס נגד הרודן: "צא החוצה, מקק עם שפם"

מאה אלף צעדו במינסק בשבוע השביעי למחאה נגד הנשיא אלכסנדר לוקשנקו. לפי ארגון זכויות אדם, עשרות נעצרו. האקרים הדליפו פרטים אישיים של אלף שוטרים: "אם המעצרים יימשכו, אף אחד לא יישאר אנונימי"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הכינוי: "רחיל" | אישום נגד עובדת הספרייה הלאומית שהתגייסה לחיזבאללה

יסמין ג'אבר, תושבת העיר העתיקה בירושלים, נאשמת שהופעלה על-ידי פעילי ארגון הטרור. כתב האישום מתאר שורת ביקורים בלבנון ובטורקיה כדי לגייס מחבלים, כולל ביקור באתרי חיזבאללה מובהקים. עד מעצרה היא שמרה על קשר עם אנשי הארגון

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

ארה"ב מאשימה: חיזבאללה מאחסן חומרי נפץ ברחבי אירופה

בערכות עזרה ראשונה ושקיות קירור: בכיר במחלקת המדינה האמריקנית אמר כי ארגון הטרור הלבנוני העביר אמוניום חנקתי, החומר שגרם לפיצוץ האדיר בביירות, בין כמה מדינות ביבשת, ומחזיק אותו כיום ביוון, ספרד ואיטליה. "ישמש לפיגועים ברגע שבטהרן יחשבו שזה חיוני"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

חמאס בירך על הירי: "הפצצה תיענה בהפצצה"

הארגון העניק הכשר לירי לעבר יישובי הדרום וטען כי "יש מי שרוצה לשנות את הסוגיה הפלסטינית עם הסכמי נורמליזציה, אבל אנחנו מוכיחים שהיא עדיין כאן". ראשי הרשויות שוחחו עם מפקד אוגדת עזה: "האירוע נגמר"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

הטרוריסטים בהתנצלות היסטורית: "מתביישים שחטפנו"

המפקדים בארגון הטרור המרקסיסטי FARC, שפורק אחרי הסכם השלום עם ממשלת קולומביה, נערכים לעדות בבית המשפט. לראשונה הם מכים על חטא ומתנצלים על החטיפות: "עכשיו אנחנו מבינים את הכאב שגרמנו למשפחות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הדגלים השחורים: "לא נשתתף בהפגנות בבלפור בזמן הסגר"

הארגון שעומד מאחורי ההפגנות במוצאי שבת מול מעון ראש הממשלה הודיע שההפגנות בצמתים ובגשרים יימשכו גם בזמן ההגבלות: "מתקיימות בצורה בטיחותית". הארגון שמקיים הפגנות בימי שישי מול מעון רה"מ: "המחאה תמשיך בכל מצב בהתאם לחוק"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מנהלים ומורים בתיכונים: "אין בית ספר ללא בידוד, לעבור ללמידה מרחוק"

עוד ועוד מורים ותלמידים נשלחים לבידוד בעקבות חשיפה לחולי קורונה, ולדעת ארגון המורים העל יסודיים אין מנוס מסגירת בתי הספר: "רודפים אחרי תלמידים כדי שישימו מסכה, ממש שוטרים וגנבים". נציג המנהלים: "התלמידים המתקשים סובלים במיוחד בגלל שהם זקוקים לסדר יום ברור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אמו של הצעיר שמת באירוע בטבע: "שחררו חשודים בארגון מסיבת מוות"

יום לאחר שבית משפט החליט לשחרר למעצר בית את חמשת החשודים במעורבות במותו של אריאל צפריר, אמרה אמו ענת: "זה כסת"ח, הם צריכים להיכנס מאחורי סורג ובריח". על טענת פרקליט שניים מהחשודים שאחיו של המנוח סיפק לו סמים: "שקר מכוער, הבן שלי ירצה להרוג את אח שלו?"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...