news paper icon

ארכיון חדשות: ארה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ארה

יותר סין, פחות מזרח תיכון: מדיניות הביטחון של ביידן

במסגרת בחינה כוללת של פריסת כוחותיה של ארה"ב בעולם, ממליץ הפנטגון לחזק בסיסים ויכולות באזור האינדו-פסיפי, כדי להגיב טוב יותר לאיום הסיני הגובר. "נאלצים לערוך שינויים מתמשכים בפריסת הכוחות במזרח התיכון", הודתה בכירה בממשל, "אבל תמיד נוכל לשלוח כוחות במהירות אם יהיה איום"

[ ynet.co.il ]

הסיע לאילת את נשאית האומיקרון ואותר רק אחרי שבוע - בלאס וגאס: "מבהיל"

ע', נהג אגד ותיק בן 56, מחוסן שלוש פעמים, הסיע את המאומתת הראשונה בישראל לזן החדש, בקו 390 מתל אביב לאילת. הוא אותר באיחור רב, כשהוא כבר בארה"ב, ואחרי שמשרד הבריאות התבלבל באוטובוס ושלח את הנהג והנוסעים הלא נכונים לבידוד. "היום צלצלו אליי ואמרו לי להיכנס לבידוד דחוף, אני בסדר גמור"

[ ynet.co.il ]

חידוש שיחות הגרעין: המבחן של ארה"ב בזירה הבינלאומית

חידוש השיחות בווינה באשר לעתיד פרויקט הגרעין האיראני ישפוך אור על סדר העדיפויות של ממשל ביידן ועל העתיד האמריקני במזרח התיכון. האם ארה"ב תשמר את כוח ההרתעה שלה ואת מעמדה כשחקנית המרכזית? פרשנות

[ ynet.co.il ]

הווריאנט הגיע לבריטניה ואיטליה, בעולם מהדקים בקרה בגבולות: "לא שוב!"

נדבקים ראשונים גם בגרמניה, בלגיה וצ'כיה, ד"ר פאוצ'י מארה"ב: "לא אופתע אם הזן החדש כבר כאן". בוריס ג'ונסון: "כל הנכנסים לבריטניה יעברו בדיקת PCR וייכנסו לבידוד, נאיץ את מבצע הבוסטר". סגר לילי בהולנד, מצב חירום בניו יורק. דרום אפריקה זועמת על איסורי הטיסות ממנה: "מענישים אותנו על מדע מצוין"

[ ynet.co.il ]

ישראל וארה"ב מסירות את הכפפות: החשש מהסכם חלקי והשוני בין בנט לגנץ

בירושלים חוששים מהגישה הפייסנית של ביידן ו"מתרחיש בלהות": הסכם חלקי בלבד שישחרר לאיראן מיליארדים לקידום מזימותיה. מנגד, בוושינגטון חוששים שישראל תגרור אותם לעימות עקב המתקפות נגד תוכנית הגרעין. רגע לפני חידוש המו"מ בווינה, בעלות הברית התכתשו מעל דפי העיתונים, אך בארץ צריכים לזכור: ביקורת אינה תחליף ל-"Plan B" – אסטרטגיה ישראלית עצמאית

[ ynet.co.il ]

"כל פדיחה קטנה שלנו מגיעה לסטנדאפ של אבא. עכשיו תורי לרדת עליו"

עם עשרות אלפי עוקבים ברשתות, אמה אלפי בת ה-18 היא כבר אושייה בזכות עצמה. בריאיון לרגל עליית הסדרה "האחיין שלי בנץ" בכיכובה, היא מספרת על הקשר הקרוב עם אביה גורי אלפי ("הוא הנסיכה של הבית"), הקושי שחוותה במעבר לארה"ב ("הרגשתי כמו בסרט 'ילדות רעות'") והבחירה להיחשף באינסטגרם ("לאחרים זה נראה קיצוני אבל הדור שלי גדל לתוך פרובוקציות")

[ ynet.co.il ]

ראש המוסד לשעבר יוסי כהן: "תקיפה באיראן חייבת להיות על השולחן"

בריאיון לאולפן ynet התייחס כהן לשיחות הגרעין שיחלו בשבוע הבא בווינה: "הסכם טוב ימנע מאיראן הישגים לכיוון הפצצה. ארה"ב ראתה מה האיראנים מסוגלים לעשות, מקווה מאוד שהיא מבינה את המשמעות של הסכם לא טוב"

[ ynet.co.il ]

"הטרלה של חבורת נתניהו": ההבהרה הישראלית לארה"ב על הבנייה בעטרות

לאחר המלצת עיריית ירושלים על תוכנית הבנייה בעטרות, בישראל הבהירו לאמריקנים כי רק בעוד שנה ההחלטה תגיע להכרעה של הדרג המדיני - אך לא הובטח שהיא תיעצר. גורם בכיר: "מדיניות בממשלה לא נקבעת בוועדה מקומית"

[ ynet.co.il ]

אף אחד לא אחראי לפרשת הסוהרות

השר הממונה טס לארה"ב, הנציבה סיימה כהונה בנחת, מפקד הכלא קודם וקצין המודיעין נשכח. לפחות את האסיר שפטו. תרבות הטיוח בשב"ס, קווים לדמותה

[ ynet.co.il ]

בלעדיהן: מכתבי הגעגוע של קרובי הנרצחות

מיכל נרצחה על ידי בעלה ואב בתה, יארה הייתה רק בת 16 כשנדקרה למוות ורחל נקברה בעוד הבעל שחנק אותה ניסה לצלוח את ביום התאבדותה. לרגל יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות נגד נשים, ניסו קרוביהן של כמה מהקורבנות להעלות על הכתב את תחושות הגעגוע הבלתי-פוסקות. פרויקט מיוחד

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...