news paper icon

ארכיון חדשות: בג

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בג

ניסנקורן: "בתי המשפט לא ייסגרו"

שר המשפטים הבהיר בראיון לאולפן ynet כי בניגוד לשר הקודם אוחנה שהורה על סגירת בתי המשפט בגל הקורונה הראשון, הדבר לא יקרה הפעם. על החוק שמאפשר לממשלה להעביר הגבלות לפני אישור הכנסת: "אין פגיעה בדמוקרטיה, הכנסת תוכל לבטל"

[ ynet.co.il ]

הלמידה המקוונת: ארה"ב דורשת מסטודנטים זרים לעזוב

אוניברסיטאות ומכללות עברו ללמידה מרחוק בגלל הקורונה, ובצעד מפתיע הודיעה הלילה סוכנות ההגירה כי סטודנטים רבים שאין להם שיעורים פנים אל פנים יחויבו לעזוב את ארה"ב. סנדרס: "לאכזריות הבית הלבן אין גבול"

[ ynet.co.il ]

"חייתי בזבל - אבל הייתה לי חליפה של איב סן לורן"

ביל ניי התחיל את הקריירה בתיאטרון ובקולנוע הבריטי, אבל תפקיד הרוקיסט המזדקן ב"אהבה זה כל הסיפור" זימן לו תפקידים ב"שודדי הקאריביים" וב"הארי פוטר". בריאיון לרגל "אמה", סרטו החדש, הוא מדבר על תחילת הדרך בתור מוכר בשוק, על חולשתו לבגדי נשים ועל החברות עם ג'וני דפ

[ ynet.co.il ]

לא רק מענק הסתגלות: זכויות מובטלים מבוגרים בקורונה

בעקבות ההחלטות החדשות שהתקבלו בכנסת בנוגע להקלות למובטלים, בהם כאלה בגיל פרישה, בדקנו מהו סכום המענק לו זכאי עובד מבוגר שהוצא לחל"ת, מה קורה עם קרן הפנסיה שלו בתקופה זו ואלו תשלומים נוספים מגיעים לו. שאלות ותשובות

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

זעזוע בעיראק: מבקר נודע של איראן חוסל ביריות

הישאם אל-האשמי, מומחה ביטחוני שייעץ לראשי ממשלה ולקואליציה האמריקנית, נורה ע"י אופנוענים מחוץ לביתו בבגדד. הוא מתח ביקורת חריפה על המיליציות הפרו-איראניות, וסיפר שאיימו עליו. בצל "התקפלות" הממשלה ששחררה לוחמים של "גדודי חיזבאללה", בעיראק חוששים: "ניסיון השתקה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מכוני כושר ייסגרו שוב, חתונות בוטלו בשנית: "בשבילנו זה סוף העולם"

איתמר ושלי שבו מניו יורק כדי להינשא באפריל - אך ייאלצו לדחות שוב וכך גם נועם ותום ("חוסר הוודאות קשה"). בעלי האולמות זועקים. במכוני הכושר ובבריכות השחייה שייסגרו שורר הלם: "איבדנו אמון בממשלה". בתל אביב יצאו בליינים ל"משקה אחרון": "יש מסיבות סודיות בגגות"

[ ynet.co.il ]

לדבר עם הילדים והילדות על זנות

כניסתו לתוקף של חוק איסור צריכת זנות היא הזדמנות פז לדבר עם מתבגרים ומתבגרות על המשמעויות המוסריות והאנושיות של התופעה הזאת

[ ynet.co.il ]

גורל אל על הוכרע: החברה בדרך להלאמה

לפי המתווה, החברה תקבל הלוואה בסך 250 מיליון דולר בערבות מדינה של 75%, יחד עם הנפקת מניות בגובה 150 מיליון דולר לציבור. המדינה תתחייב לרכוש את המניות שהציבור לא ירכוש, דבר שיאפשר את הלאמת החברה

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

הצעיר שנעצר באלימות בגלל אי עטיית מסכה: "לא ייאמן איך יצאתי מזה"

דוד אוראל ביטון (24) שוחרר אחרי פרסום תיעוד מעצרו שכלל הטחת אגרופים ושימוש באקדח טייזר. הצעיר, שמתקשה ללכת, סיפר: "עשו ממני שעיר לעזאזל". חברו: "אפילו מחבלים לא עוצרים ככה, חשבתי שיהרגו אותו"

[ ynet.co.il ]

תאונה ופשע שנאה: הערה למח"ט גולני

בצה"ל הגיבו על פרסומים שלפיהם לוחמים בסיירת גולני ביצעו פשע שנאה נגד פלסטינים לאחר תאונה שבה נהרגו שלושה מחבריהם. לאחר מכן דווח כי לוחמים נקלעו לחילופי ירי בגבול סוריה - אירוע שהתבצע בלי אישור. צה"ל: "דוחים על הסף את הטענות לטיוח, לשקר או להסתרה מכוונת"

[ ynet.co.il ]

עולם התרבות מגיב להגבלות החדשות: "מי יסבסד אותנו?"

החלטת הממשלה לסגור בשנית את עולם התרבות בגלל העלייה בתחלואה מהווה מכה נוספת לענף. "נורא, מה יהיה. מי יתן לחם?", אמרה השחקנית גילה אלמגור. מתיאטרון הקאמרי נמסר: "כואב לסגור שוב. אך מובן שהבריאות מעל הכל". "הציבור לא ישתוק", הגיב בזעם שאול מזרחי, מבעלי מועדון הבארבי

[ ynet.co.il ]

הוועדה אישרה: הקנס על אי-עטיית מסכה יועלה ל-500 שקלים

אושרה בוועדת החוקה הצעת החוק להגדיל את הקנס בגין אי-עטיית מסכה. ההצעה צפויה לעלות עוד היום במליאת הכנסת לקריאה שנייה ושלישית. בהנחיות לאכיפה על ידי המשטרה תתווסף האפשרות "להימנע מהטלת הקנס בהתאם לנסיבות"

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

המלחין זוכה האוסקר, אניו מוריקונה, הלך לעולמו בגיל 91

המלחין האיטלקי אניו מוריקונה, מגדולי המלחינים של פסקולי המערבונים שחתום בין היתר על הנעימה האיקונית של "הטוב הרע והמכוער", הלך לעולמו בגיל 91. ב-2018 זכה מוריקונה באוסקר עבור פסקול הסרט "שמונת השנואים"

[ ynet.co.il ]

מנהלת הגן הודתה, ההורים קראו לעברה: "את שטן"

יעל סבתו, שניהלה את גן הילדים "הקטנטנים של יעל" ברמת גן, הודתה לראשונה במסגרת הסדר טיעון שלא דיווחה על האלימות כלפי הפעוטות בגן. אם לילד העידה: "היה חוזר עם חבלות ומכות, היו לו סיוטים בלילות והתקפי זעם". הגננת והסייעות נאשמות בתקיפת הפעוטות

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

יו"ר רשות ני"ע: "המשבר הולך לשבש את הסדר הקיים במערכת הפיננסית, הציבורית והחברתית"

"התוכנית הכלכלית הממשלתית היא בסך הכול סבירה, אבל הערך שלה יימדד ביכולת הביצוע. ועד היום הביצוע לא היה מספיק טוב" • כך אמרה היום ענת גואטה, יו"ר הרשות לני"ע, בוועידת עושים שוק של "גלובס" • "בגל השני תידרש היערכות הרבה יותר משמעותית"

[ globes.co.il ] עושים שוק,
עמוד הבא ...