news paper icon

ארכיון חדשות: בי


מאמרים בנושא בי

רצח בג'סר א-זרקא: צעיר נורה למוות ברחוב

אלמונים ירו מטווח קצר בנביל עמאש ונמלטו. מותו נקבע בביה"ח הלל יפה. תושבת ג'סר א-זרקא תקפה: "לא מרגישים שהמשטרה פועלת למיגור האלימות". עמאש הוא הנרצח השמיני בחברה הערבית מתחילת 2020

[ ynet.co.il ]

הסתובב ארבעה ימים בארץ עם קורונה: "הילדים לחוצים"

תושב אירוס אובחן כחולה בקורונה - והוכנס מיד לבידוד. בתל השומר מבהירים: "בניגוד לנוסעים מיפן, זו סכנה פוטנציאלית". משרד הבריאות הודיע כי הוא שהה בחנות צעצועים באור יהודה במשך שעה, אך התושבים טוענים ששהה שם הרבה יותר: "יש לי ארבעה ילדים, אני מתה מפחד"

[ ynet.co.il ]

תקווה מהולה בספקנות: "אין מספיק פונדקאיות לחד-מיניים בישראל"

בקהילת הלהט"ב קיבלו בהתרגשות את החלטת בג"ץ לאפשר לזוגות חד-מיניים להביא ילדים בהליך פונדקאות בארץ, אולם בקרב אלה שחווים את הסוגיה בחו"ל נשמעו מסויגים מעט: "יודעים איפה אנחנו חיים", אמרו עומר ואלון שעוברים הליך פונדקאות בארה"ב. "ייקח זמן לתרגם את זה למציאות"

[ ynet.co.il ]

"34 חיילים טורקים נהרגו בסוריה". ארדואן בישיבת חירום

חיילים טורקים נהרגו בתקיפות במחוז אידליב, שבו מסייע ארדואן למורדים שנלחמים בכוחות הסוריים והרוסיים. דיווחים על לפחות 34 הרוגים. טורקיה נערכת להגעתם של המוני פליטים מאידליב: "לא נעמוד בדרכם לאירופה"

[ ynet.co.il ]

ליברמן: "צריך לשלוח את נתניהו לפנסיה, מגיע לו לנוח"

יו"ר ישראל ביתנו אמר בוועידת העסקים של "ידיעות תקשורת" כי הפעם בכוונתו לבחור צד בדרך להרכבת הממשלה הבאה. על נתניהו: "לא יכול להיות שנהיה בני ערובה למאבקיו המשפטיים". על בנט: "בן אדם אומלל, ראינו את זה בסבב האחרון". ח"כ אשכנזי: "קמפיין הליכוד - הכי בזוי שהיה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

תסתכל על הנפט סמוטריץ': האם אל על תופסת טרמפ על הקורונה?

החששות מהשלכות התפרצות נגיף הקורונה הביאו את חברת התעופה להזהיר מפני פגיעה בהכנסות, לפטר עובדים ולדחות את השקת הקו לטוקיו • האם הירידה במחיר הנפט אמורה לספק אור בקצה המנהרה?

[ globes.co.il ] נגיף הקורונה,

תיעוד: ניתן לעשות שימוש באפליקציית הליכוד גם בחו"ל

אנשי האפליקציה "אלקטור", שמשמשת את הליכוד להמרצת בוחריה, טענו בבג"ץ כי הכניסה אליה אפשרית רק מישראל. ואולם, סרטון תיעד אדם שמתקין בלונדון את היישומון לטלפון הנייד שלו. חוקרת מזהירה: "זה סיכון ביטחוני מטורף". בא כוחה של החברה: "המתקפה היא על רקע פוליטי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שבו לישראל מאיטליה - ולא נבדקו בנתב"ג: "ומה אם ניסע ברכבת?"

נוסעים רבים ששבו מחופשה הופתעו שאיש לא פנה אליהם בנמל התעופה: "הסתובבנו בכל איטליה עם מסכות, ופה העובדים בלי מסכה". נוסעת ששבה ממילאנו: "טיפשי לשלוח אותי לבידוד אחרי שעמדתי באולם מלא נוסעים ואיש לא בדק אותי"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הרכבת התקפלה: תחנות ת"א לא ייפתחו בשישי, ואין צפי לסיום העבודות

לאחר שבשבוע שעבר פרסמה רכבת ישראל על חזרת תחנות תל אביב לפעילות תקינה בסופי השבוע, חזרה בה החברה מהצהרתה בשל "הרצון להתקדם בהסבת מסילות איילון להנעה חשמלית". השינויים המלאים בכתבה

[ ynet.co.il ] כללי,

בג"ץ למדינה: יש לאפשר פונדקאות לבני זוג מאותו המין

ביהמ"ש העליון קבע כי המדינה צריכה לאפשר לבני זוג מאותו המין ולגברים יחידנים גישה לפונדקאות - והקציב שנה לחוקק את החוק בנושא. נשיאת העליון אסתר חיות: "המחוקק סגר את השערים בפני גברים". ארגוני הלהט"ב: "החלטה היסטורית"

[ ynet.co.il ]

אופטימיות במכון המחקר הישראלי: "מקווים שהחיסון ייתן פתרון לקורונה"

במכון מיגל בקריית שמונה, שהכריז על פריצת דרך בפיתוח חיסון יעיל לקורונה בעופות, משוכנעים שהמענה נגד הידבקות של בני אדם קרוב ביותר. "האופטימיות והאמונה מריצות אותנו קדימה בתקווה שנמצא את הפתרון"

[ ynet.co.il ]

התחזית: מעונן. ביום הבחירות - נאה

הלילה צפויה עננות גבוהה ובינונית שתכסה חלקית את השמיים. מחר אמנם תחול התחממות, אך בשבת ובראשון תורגש ירידה ניכרת בטמפרטורות וירדו גשמים מלווים בסופות רעמים בצפון ובמרכז. ביום שני - יום הבחירות - צפויה התחממות

[ ynet.co.il ] מזג אוויר,
עמוד הבא ...