news paper icon

ארכיון חדשות: בלי

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בלי

הסדר טיעון לפלסטיני שלא דיווח על תכנון הפיגוע שבו נרצחה רנה שנרב

בית המשפט הצבאי אישר את ההסדר עם איסר מערוף, שהודה בכתב האישום שמייחס לו אי-מניעת עבירה, לפיו שמע על כוונת המחבלים ולא דיווח על כך. הפרקליטות דורשת 16 חודשי מאסר, וקנס בסך 6,000 שקל

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

הקשישים מתוסכלים: "במעצר בית בגלל הממשלה"

שמואל שטיינבוק בן ה-80 סיפר בריאיון לאולפן ynet על החודשים הארוכים שהוא וזוגתו מבלים בבית בשל החשש להידבקות בנגיף. הוא תקף את הממשלה: "עבדנו עשרות שנים, שירתנו בצבא, מה השרים עושים כדי שנישאר בחיים? אני לא מדליק מזגן בגלל חשבון החשמל"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אחרי 17 שנה: הוצאה להורג פדרלית בארה"ב

דניאל לואיס לי, שרצח זוג הורים וילדה כחלק מתוכנית להקים מדינה ללבנים בלבד, הוצא להורג ב-8:07 בבוקר שעון אינדיאנה. מילותיו האחרונות היו: "אתם הורגים אדם חף מפשע". קרובי הקורבנות התנגדו להוצאתו להורג, בית המשפט העליון החליט ב-2 בלילה: "אפשר לבצע את ההליך"

[ ynet.co.il ]

שהמלכה לא תדע: המכתבים הסודיים ופיטורי רה"מ

לפני 45 שנה פיטר נציג המלכה אליזבת את ר"מ אוסטרליה, ועורר משבר חוקתי וקריאות להפיכתה לרפובליקה. כעת נחשפים מכתבים שמוכיחים: המלכה לא ידעה מראש על הפיטורים, אך בארמון כלל לא התנגדו. "מבהיל"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

דו"ח המבקר על השלטון המקומי: משבר המים בשומרון, מינוי מקורבים ברמלה ובכרמיאל

מבקר המדינה קובע כי הפסקות המים הרבות שמהן סובלים תושבים רבים בשומרון נגרמות בין היתר עקב התרוקנות בארות המים, אי-טיפול בתשתיות וגם גניבות מים. בכרמיאל, לפי המבקר, מונו שתי מקורבות לראש העיר לתפקידים מיוחדים בעירייה. ומה קורה בכביש הדמים בשומרון?

[ ynet.co.il ] כללי,

בכיר בליכוד: הנגיף עובר בהזעה. פרופ' בשיבא: חרטא

בעקבות הוויכוח בממשלה האם לפתוח את חדרי הכושר, בהודעה שיוחסה לגורם בכיר בליכוד נכתב כי "כל המומחים של משרד הבריאות הזהירו שחדרי הכושר הם סכנה ממשית להדבקה בגלל שהנגיף עובר גם בהזעה". פרופ' איתן פרידמן, ראש המחלקה לאונקוגנטיקה בשיבא, בתגובה: "הווירוס לא קיים בעור ועובר בתוך הרוק ובצורה טיפתית, העניין של ההזעה זה חארטה"

[ ynet.co.il ] חדשות,

חזית פוליטית כפולה: מאחורי הקלעים של "דרמת חדרי הכושר"

הרוחות בליכוד סוערות על רקע החלטת יו"ר ועדת הקורונה, ח"כ יפעת שאשא ביטון, לתמוך בהחרגות מצו הבריאות בניגוד לעמדת נתניהו. בכיר במפלגה טען שהיא "נכנעה ללוביסטים" ומיקי זוהר הודיע שיינקטו נגדה צעדים משמעתיים. אלא שיש במפלגה גם מי שתומך בה. אחרי שבליכוד ויתרו על הדחתה, כחול לבן הבהירה שלא תתמוך בכך

[ ynet.co.il ]

קבוצת הנדל"ן לוינשטין מנסה לסגת מרכישת מפעל הטבליות של טבע בירושלים

העסקה שנחתמה לפני יותר משנה אמורה הייתה להיסגר עד סוף חודש יוני • ככל הידוע טענה לוינשטין לזיהום בקרקע הנרכשת, טענה שנדחתה בידי טבע, הנתמכת לדבריה באישור של המשרד להגנת הסביבה

[ globes.co.il ] טבע,

רשות שוק ההון פונה למוסדיים ונערכת למשיכה מקרנות ההשתלמות

במסגרת תוכנית הסיוע הממשלתית לנפגעי משבר הקורונה, פנתה רשות שוק ההון לגופים בשוק כדי להיערך ליישום מיידי של הקלה על משיכות מקרנות השתלמות • בכוונת המדינה לאפשר למי שהוצאו לחל"ת או פוטרו ומי שהכנסתם נפגעה למשוך מהקרן 10,500 שקל לחודש במשך חצי שנה, מבלי לשלם מס

[ globes.co.il ] נגיף הקורונה,

"אין לי עם מי לדבר, נותרתי בלי כלום". 1,600 פניות לעו"סים בשבוע בלי מענה

עבור רבים מסמנת שביתת העובדים הסוציאליים טרגדיה חברתית של ממש. בשבוע שעבר לא טופלה אף פנייה לשירותי הרווחה, ובימים האחרונים הוחלט לדחות גם את כל המקרים החריגים. בין המקרים שנותרו ללא מענה: בת 12 שהותקפה מינית בכינרת ולא תושאלה. "האשמה על האוצר"

[ ynet.co.il ] כללי,

ליאו ליידרמן: "דרושה מדיניות יעילה ומרחיבה יותר למניעת מיתון עמוק בישראל"

לדברי פרופ' ליאו ליידרמן, היועץ הכלכלי הראשי של בנק הפועלים: "המצב הכלכלי מושפע מאד מהסנטימנט והפסיכולוגיה של הציבור, ומהאמון שלו כלפי מקבלי ההחלטות; עדיין לא מאוחר לנקוט בצעדים הנדרשים להתמודדות עם המצב"

[ globes.co.il ] ימי קורונה,

עם שעתיים חשמל ביום: לבנון יושבת בחושך

המטבע קרס, הנגיף מכה, ואם כל זה לא מספיק – לענף האנרגיה המושחת נגמרים הפתרונות. עם 22 שעות ביממה בלי זרם, בבתים בביירות מאירים עכשיו את החלונות עם נרות ומנורות נפט, ובלילה ישנים במרפסת כי בפנים חם מדי. בחלק מהמדינה אין קליטה בטלפון, כי למרכזיות נגמר החשמל

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ממצאים מדאיגים: אלה תסמיני הקורונה שממשיכים גם אחרי ההחלמה

קוצר נשימה, עייפות, כאבים ולחצים בחזה: חוקרים באיטליה מיפו את רשימת התסמינים שמהם סובלים חולי הקורונה אחרי שהחלימו. חלק מהתסמינים נמשכו למעלה מחודשיים. "המעקב אחר התסמינים הממושכים הוא הכרחי"

[ ynet.co.il ]

מרחוב ראשי סואן לדממה: "יושבים, שותקים וסובלים בשקט"

רחוב בלפור בבת ים היה מקום שוקק חיים, עד שהגיעה הקורונה: "פעם החנויות ברחוב היו אש, היום הכל להשכרה". אחד הסוחרים הוותיקים שיתף: "אם לא ייתנו לי הנחה בשכירות אני אאלץ לעזוב". גם המתווכים לא אופטימיים: "הרחוב על סף קריסה כלכלית"

[ ynet.co.il ]

למרות ההגבלות: מפקדים וסא"ל טיילו בלי מסכות ובצפיפות | תיעוד

חיילי מתאם פעולות הממשלה בשטחים טיילו כמה ימים בלי לשמור על ריחוק חברתי ולא תמיד עם מסכות. מתברר כי אחד החיילים נחשף לחולה קורונה. מתפ"ש בתגובה: "המקרה יתוחקר ויוסקו מסקנות לצד חידוד ההנחיות"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,
עמוד הבא ...