news paper icon

ארכיון חדשות: במפלגה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא במפלגה

מסתמן: כחול לבן תתנגד להטבות עבור ראש הממשלה החלופי

גורמים במפלגה אומרים לקראת הדיון בוועדת הכספים ביום ראשון: "לא העת לדון בנושאים אלה. אתגרי המדינה כעת מחייבים סדרי עדיפויות לאומיים". בני גנץ הודיע כי הוא מוותר על ההוצאות הכוללות צוות עובדים, תחזוקה והוצאות אירוח במעונו הפרטי

[ ynet.co.il ]

המהומות בארה"ב: תיאוריות קונספירציה נגד סורוס

שמו של הפילנתרופ היהודי ג'ורג' סורוס עומד שנים במרכז תיאוריות קונספירציה של אנשי ימין, והוא נתון למתקפות אנטישמיות. בגל המחאה הנוכחי התיאוריות צוברות תאוצה, גם במפלגה הרפובליקנית. הטענה המרכזית - סורוס משלם לקהל שמוחה על מותו של ג'ורג' פלויד: "עלבון למפגינים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ימינה מתרחקת מהממשלה: "נתניהו טרק את הדלת"; רה"מ: "בקשות בלתי אפשריות"

גורם במפלגה כינה את מינוי אדלשטיין לשר הבריאות "בגידה" וטען כי מדובר ב"מהלך מחושב לחיסול הברית עם הציונות הדתית". נתניהו הגיב: "נתתי הצעה נדיבה, הרבה מעבר לגודלם היחסי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בליכוד תוקפים את בנט: "לא אידיאולוגיה - אלא כיסאולוגיה"

ברקע החלטת מפלגת ימינה שלא להצטרף לקואליציה ובתום שיחה לילית בין נתניהו ובנט - אמרו בליכוד כי "הלילה התברר סופית שבנט וימינה החליטו לפרוש מגוש הימין", וכי במפלגה "דורשים 4 תפקידים בכירים שאין להם קשר לציונות הדתית. בנט וחבריו בחרו להצטרף לאופוזיציית השמאל עם היבא יזבק"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עומר ינקלביץ' או מירב כהן? הקרב על המשרד לשוויון חברתי

שתי חברות הכנסת מכחול לבן דורשות לכהן בתפקיד השרה לשוויון חברתי - מה שיוצר מתיחות פנימית במפלגה. כרגע ח"כ כהן היא המועמדת המובילה, ואילו ינקלביץ' עשויה להסתפק במשרד התפוצות

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

כחול לבן: "לא יודעים איך הליכוד ינהג אם בג"ץ יפגע בהסכם"

אחרי שבג"ץ הצביע על קשיים, במפלגתו של גנץ החליטו לתקן את ההסכם מול הליכוד - ולאפשר את שינוי חוק הרוטציה ברוב של 70 במקום 75 ח"כים. בכירים במפלגה: "חוששים שהליכוד ייסוג ברגע האחרון מהשבעת הממשלה. נכנסים ל-48 שעות דרמטיות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גורמים בכחול לבן: "המשבר מול הליכוד רציני, נתניהו חזר בו ברגע האחרון"

בכחול לבן טוענים שהמשבר במשא ומתן עם הליכוד אמיתי: "הלילה לא יהיה הסכם, בספק אם מחר". על דרישת הליכוד לדון מחדש בהסכמות בנוגע למינוי שופטים אמרו גורמים במפלגה: "או שנתניהו נבהל מהביקורת בימין או שהוא מכין תרגיל הימלטות מממשלת חירום"

[ ynet.co.il ]

לאחר ההגעה להסכמות: פיצוץ במו"מ הקואליציוני

בכחול לבן אמרו כי המו"מ הופסק, לאחר שבליכוד דרשו לדון מחדש באופן פעולתה של הוועדה לבחירת שופטים. "לא נאפשר פגיעה בדמוקרטיה", אמרו במפלגה. לפני כן דווח כי גנץ ויתר על וטו בנושא החלת ריבונות, ונתניהו ויתר בנושא בחירת השופטים - מה שגרר ביקורת חריפה מימין

[ ynet.co.il ]

מיכאלי נגד פרץ: "עלול לתת יד להרס הדמוקרטיה בישראל"

ברקע הדיווח על חבירה אפשרית של בכירי העבודה פרץ ושמולי לממשלת נתניהו הבאה, קראה ח"כ מרב מיכאלי באולפן ynet להצביע במפלגה נגד המהלך: "במקום יד על ההגה, הם יהיו בחלק האחורי של האוטובוס - במקום שבו נתניהו מושיב את כל מי שלא צריך להפריע לו". ואין לה כוונה לעזוב

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ראשי כחול לבן לאחר ישיבת הקוקפיט: "אין אצלנו שום פיצול"

גנץ, לפיד, אשכנזי ויעלון נועדו במשך כשעתיים. במפלגה הכחישו דיווחים על משבר וטענו כי מדובר בתדרוכים שיוצאים מכיוונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו: "כחול לבן תעשה הכול כדי להקים ממשלת אחדות רחבה". הפגנות התקיימו מול בתיהם של גנץ ואדלשטיין

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

כחול לבן תעלה הצעה להחלפת יו"ר הכנסת. הליכוד: "חרפה"

בצל המגעים הראשוניים לכינון ממשלת חירום, במפלגה של בני גנץ ממשיכים במהלך להחליף את אדלשטיין - כפי שאישר אתמול לפיד באולפן ynet. הליכוד תקף: "ישראל במצב החירום הגדול מאז הקמתה, וכחול לבן עוסקים בפוליטיקה קטנה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

סנדרס לא פורש, אבל מודה שביידן פייבוריט

במפלגה הדמוקרטית קראו לברני סנדרס לפרוש אחרי עוד תבוסה לג'ו ביידן, שנראה בדרך הבטוחה למועמדות בבחירות. סנדרס הבהיר שהוא לא מוותר ואמר בכנות: "מיליונים חושבים שהסיכוי של ביידן לנצח את טראמפ גבוה יותר. אני מפסיד בוויכוח הזה. אומרים לי 'אני מסכים איתך, אבל מצביע לביידן'"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

לוי-אבקסיס בפברואר: "אין בעיה שהרשימה המשותפת תתמוך מבחוץ" | צפו בקטע מאולפן ynet

יו"ר גשר הדהימה את חבריה במחנה השמאל לאחר שהודיעה על התנגדותה לממשלה שתקבל את המלצת הרשימה המשותפת. "פרץ מרגיש נבגד", אמרו במפלגה. בליכוד טוענים כי ג'קי לוי, אחיה של אורלי, היה מעורב במהלך

[ ynet.co.il ]

אורלי לוי-אבקסיס מתנגדת לממשלת מיעוט: "לא מחויבת לשותפות עם מרצ"

חברת הכנסת מהעבודה-גשר-מרצ הודיעה כי לא תתמוך "בממשלה הנשענת על בל"ד והרשימה המשותפת". היא הוסיפה: "איני רואה את עצמי מחויבת עוד לשותפות עם מרצ, שנכפתה עליי ועל עמיר פרץ". בכירים במפלגה: "פרץ בהלם, הוא מרגיש נבגד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יוזמה בכנסת: חוק שימנע מנתניהו לכהן כראש ממשלה

ח"כ עפר שלח אמר לאולפן ynet כי כחול לבן תשקול להוביל מהלך פרלמנטרי שיאסור על כהונה של ראש ממשלה הנאשם בשוחד, בכירים במפלגה: גנץ נתן לכך אור ירוק. שמולי מהעבודה-גשר: "אעלה חוק שכזה". טיבי מהרשימה המשותפת: "ייתכן שנתמוך". השר בנט: "יריקה בפרצוף של חצי מדינה"

[ ynet.co.il ]

תומכי סנדרס מתלבטים: "יש לו סיכוי מול טראמפ?"

"סופר טיוזדיי": הפריימריז הדמוקרטיים הגיעו היום ל-14 מדינות, והמתח במפלגה גדול. לתומכים רבים של ברני סנדרס יש דילמה. הם בעד הסנאטור הסוציאליסט, אך לא יודעים אם להצביע לו ומרגישים שרק מועמד מתון יוכל לנצח את טראמפ במירוץ לנשיאות: "זה לא הזמן לאידיאולוגיה"

[ ynet.co.il ]

ביקורת חריפה על עמיר פרץ: "הוביל את השמאל לכישלון צורב"

אווירת נכאים במפלגה המאוחדת שאותה הוביל יו"ר העבודה: בכירים במחנה קראו לח"כ פרץ להתפטר לאלתר מתפקידו, בדיוק כפי שדרש מקודמו בתפקיד אבי גבאי. "הוא קיבל 4.3% בעיר שלו, אין יותר שמאל בישראל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

אין גבול לחרפת נתן אשל

יידע כל "לא אשכנזי" שהולך לקלפי מה חושבים עליו במפלגה שמתיימרת לייצג אותו. תדע כל "לא אשכנזייה" שברגע שתתקדם, היא תסווג כ"בהמה"

[ ynet.co.il ]

"אסון מהלך". הפארסה הדמוקרטית שטראמפ מנצל

הכאוס בפריימריז באייווה נמשך, ובחצות יפורסמו רק חלק מהתוצאות – כמעט יממה לאחר ההצבעה. למרות הכחשה ראשונית במפלגה מודים בתקלה באפליקציית דיווח נתונים, המוקד הטלפוני קרס בשידור חי. יש מי שחושש שהמבוכה תסייע לטראמפ, שמיהר לחגוג: "מתי תאשימו את רוסיה?"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...