news paper icon

ארכיון חדשות: בנות

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בנות

"לא נתנו לי בדיקה": האם אובחנה כחולה, בתה שסובלת משיתוק מוחין נדבקה

ר' מהשרון טוענת כי על אף שהתלוננה על תסמינים לקורונה קיבלה בדיקה רק לאחר ארבעה ימים. "זה סיוט, לאף אחד לא היה אכפת", מספרת האם. רק יומיים לאחר שאומתה כחולה, נבדקו בנותיה. מצבה של ר' מוגדר בינוני ושל בת ה-10 קל: "לא עודכנתי שהייתי ליד חולה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פרשת הכדורגלנים והנערות: "הבת שלי אמרה להם שהיא עולה ל-י"א"

ב', שבתו בת ה-15 היא אחת משתי הנערות שאיתן קיימו שחקני מכבי תל אביב דור מיכה ועומר אצילי יחסי מין, טען בריאיון לאולפן ynet: "הבנות לא שיקרו, הן לא אמרו את גילן אלא שהן עולות לכיתה י"א". על ההערכות שלא יוגש כתב אישום: "בפרקליטות צריכים להראות שמגינים על ילדות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הותר לפרסום: החשודים בפרשת המין עם הנערות - דור מיכה ועומר אצילי

כדורגלני מכבי תל אביב ונבחרת ישראל קיימו יחסים עם נערות בנות 15, אך לפי שופט בית המשפט המחוזי בלוד שהתיר לפרסם את שמותיהם - סיכוי קלוש שיוגש נגדם כתב אישום, ולכן ביקשו לוותר על הערעור לעליון. אחרי העברת התיק מהמשטרה, הפרקליטות תכריע סופית

[ ynet.co.il ]

מחאה ביפו: "המקום הזה יישאר בית עלמין מוסלמי"

מאות השתתפו בתפילת יום השישי, ויצאו לאחר מכן לצעדה במחאה על החלטת עיריית תל אביב לבנות מעון לדרי רחוב באתר שבו שכן בית עלמין מוסלמי. המפגינים צעקו "אללה אכבר", ולא מתכוונים לסגת מדרישתם לבטל את הפרויקט: "העירייה היא כמו אדם חוצפן שפורץ לבית ויושב ואוכל בו"

[ ynet.co.il ] כללי,

גישת גנץ: סיפוח לא ישנה כלום בשטח, אך ישבור את הקיפאון המדיני

לפי שר הביטחון, מציאות חיי הישראלים והפלסטינים לא תשתנה למחרת המהלך, לא משנה מה יהיה היקפו: "לא נפגע בזכויות אדם". גנץ תקף את סרבנות הפלסטינים, שלדבריו "נשארים ב'דיפ שיט' שלהם" - אך מנגד מוכן למו"מ מיידי עם אבו מאזן. על שירות החובה בצה"ל: "נקצץ למינימום האפשרי"

[ ynet.co.il ]

"יש לי 3 פגזים, עוד חודש בנות 18": ההצעה של השחקן החשוד לחברו בקבוצה

התמונה שעולה בפרשת "הכדורגלנים והקטינות" מצביעה על תרבות של בילויים משותפים עם נערות. שחקן בכיר נוסף מסר עדות במשטרה שמחזקת את טענות החשודים ברף הפלילי - אך מדגישה את הבעיה המוסרית. אחד החשודים שאל: "מה אומרת החוקה?". השחקן השיב: "ספק גדול. שלח לי שם, שנבין אם זה שווה את זה"

[ ynet.co.il ]

ההודעה הבעייתית משחקן הכדורגל: "שמעתי שאתן בנות 15"

פרשת הכדורגלנים והקטינות: שחקן כדורגל נוסף מליגת העל צפוי למסור עדות במשטרה בשל היכרותו המוקדמת עם הנערות. "אשמח לדעת איך הגעת לזה שאני בת 15", שאלה אחת הנערות. "זוכר שזרקו לי משהו, תגידי לי שהם טעו", השיב

[ ynet.co.il ]

מאסר לאב שהתעלל ב-4 בנותיו במשך עשור: "הטיל עליהן אימה"

שבע שנות מאסר נגזרו על אב שהורשע בהתעללות בארבע בנותיו, שהיו קטינות בעת שבוצעו העבירות. את אחת מהן הוא הכה בחוזקה בפניה כי סירבה לשטוף כלים, ובאחרת בעט כשישבה על מדרגות הכניסה לבית ושבר חפצים. השופטת: "הותיר בנפשן צלקות עמוקות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...