news paper icon

ארכיון חדשות: בנט

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בנט

דניס רוס: בנט וביידן יוכלו לעבוד יחד, שניהם אנשים מעשיים

השליח לשעבר למזרח התיכון מטעם ארה"ב אמר באולפן ynet כי הוא מאמין שהעובדה שראש הממשלה החדש ונשיא ארה"ב הם אנשים מעשיים "תעזור לעצב את היחסים ביניהם לטובה". על הסכסוך הישראלי-פלסטיני: "אם מישהו חושב שאפשר למצוא פתרון של שתי מדינות, הוא עובד על עצמו"

[ ynet.co.il ]

ח"כ קרעי נגד בנט ולפיד: "ממשלת ברית 'האחים המוסלמים'"

חבר הכנסת מהליכוד אמר לאולפן ynet כי בנט לא יכול לפעול נגד הטרור כאשר רע"מ בתוך הממשלה: "הם אחים של חמאס, זו לא ממשלה שיכולה להילחם". ח"כ גולן על מצעד הדגלים: "פרובוקטיבי ומיותר. אף אחד לא התלהב ממנו"

[ ynet.co.il ]

יעלון: "נתניהו לא הומלס, שיפנה את בלפור"

בריאיון באולפן ynet, תקף שר הביטחון לשעבר את התנהלות נתניהו בהעברת השלטון: "מה זה 35 דקות חפיפה? הוא רוצה שבנט ייכשל ועושה נזק גם עכשיו כיו"ר האופוזיציה". על הממשלה החדשה: "לפיד ובנט הפגינו בגרות והבשלה"

[ ynet.co.il ]

כעס על החפיפה של נתניהו: נושאים קריטיים לא עלו | זה מה שבנט ילמד לבד

30 דקות. זה הזמן שהקדיש בנימין נתניהו לחפיפה עם מחליפו בתום 12 שנות שלטון. "זו הפקרות", אומר סגן היועץ לביטחון לאומי לשעבר. אשת סודו של פרס חשפה: "ישב עם נתניהו עד השעות הקטנות". ההסדרה בעזה, קרב המוחות מול טהרן, הערוצים מול מדינות ערב ועוד: אלה הסוגיות שבנט יאלץ להשלים בעצמו

[ ynet.co.il ]

המוקש שממתין לבנט ביהודה ושומרון | הפודקאסט היומי

ראש הממשלה הטרי היה במשך שנים אחד הקולות הבולטים של הציונות הדתית ושל ההתיישבות ביו"ש. עכשיו, כשהוא נדרש להחזיק קואליציה צרה עם אידיאולוגיות מנוגדות, ניצבת בפניו שורת אתגרים ועימותים מול מי שהיו הבייס שלו, סביב מאחזים בלתי חוקיים ומציאות בלתי נשלטת בשטח. אלישע בן קימון ממפה את שדה המוקשים שממתין לנפתלי בנט מעבר לקו הירוק. האזינו

[ ynet.co.il ]

בתגובה על בלוני התבערה: תקיפה אווירית בעזה, לראשונה בעידן בנט

תקיפה ראשונה בהוראת ראש הממשלה החדש: לאחר ש-26 שריפות פרצו בעוטף בעקבות הפרחת בלוני נפץ, תקפו מטוסי קרב של חיל האוויר מתחמים צבאיים של חמאס. "ערוכים לכל התרחישים, ובהם חידוש הלחימה", אמרו בצה"ל. לפני כן התריסו בחמאס: "כפינו על ישראל משוואה חדשה"

[ ynet.co.il ]

בנט במבחן בלוני הנפץ. חמאס: "נתיב מצעד הדגלים שונה עקב עמדתנו"

הודעה מתריסה של ארגון הטרור אחרי המצעד: "גרמנו להזזת מסלול המצעד, שינוי נתיבי הטיסות ותגבור כיפת ברזל. כפינו משוואה חדשה". 26 שריפות בעוטף היום, כיצד יגיב בנט שקרא בעבר לחיסול מפריחי בלונים ואמר: "בלון - כמו טיל נ"ט"

[ ynet.co.il ]

הערביסטית מ-8200 שהתנגדה למצעד הדגלים: זו היועצת המדינית שמינה בנט

שמרית מאיר שימשה כפרשנית לענייני ערבים, מינויה הוא מסר שפניו של ראש הממשלה לדיאלוג עם מדינות ערב המתונות. באחרונה התנגדה לקיום מצעד הדגלים: "אנחנו מטרילים את עצמנו". במאמר אחר ב"ידיעות אחרונות" כתבה: "ישראל לא יכולה להיות הסניף המזרח-תיכוני של המפלגה הרפובליקנית"

[ ynet.co.il ]

מסלול המצעד שונה, ומסר הועבר למצרים: "רסנו את חמאס"

בשוק ליד שער יפו הורשו לעבור רק קבוצות קטנות, וישראל העבירה במקביל מסרים למצרים, לפלסטינים ולראשי הרשויות הערביות: "המצעד שינה נתיב, מטרתו אינו התרסה". צועדים קראו "מוות לערבים", לפיד: "חרפה לעם ישראל". 26 שריפות פרצו היום בעוטף, בנט דרש בעבר להתייחס לבלון כאל רקטה

[ ynet.co.il ]

בנט מאייש את הכוורת: מינה דובר, ראש סגל ויועצת מדינית

רה"מ מינה את טל גן צבי, איש אמונו הקרוב ביותר, לתפקיד ראש הסגל. מתן סידי, רק בן 25, ישמש כדובר ראש הממשלה. הפרשנית שמרית מאיר תהיה האישה הראשונה שתשמש כיועצת מדינית. אלו המועמדים לתפקיד המנכ"ל

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בוסו מש"ס: "חובש כיפה? בנט בשמאל". שפע מהעבודה: היהדות והמסורת יישארו

ח"כ אוריאל בוסו טען באולפן ynet כי "אין בעיה להציג מועמד מוסכם על כל הסיעות כדי להפיל את הממשלה", וציין את שמו של דרעי. את החיבור של בנט לרבני צהר כינה "אסון". ומדוע סבור יו"ר ועדת חוץ וביטחון רם בן ברק סבור שהיציאה למבצע "שומר החומות" הייתה טעות אסטרטגית?

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...