news paper icon

ארכיון חדשות: ברורה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ברורה

ה-33 מתחילת השנה: רוכב אופנוע משפרעם החליק בכביש ונהרג

אמג'ד דעקה, בן 22, נהרג בתאונה בכביש 79 המוביל מאזור הקריות לכיוון עירו. מסיבה שאינה ברורה הוא החליק והתנגש בגדר הבטיחות. מנכ"ל עמותת אור ירוק: "גידול של 27% ברוכבים שנהרגו, המדינה ממשיכה להפקירם"

[ ynet.co.il ] כללי,

ריבלין בביקורת על הממשלה: "עדיין לא פיתחה תורת לחימה ברורה בקורונה"

ביקורת חריגה של נשיא המדינה נגד התנהלות הממשלה במאבק נגד הנגיף: "ההתמודדות עם הקורונה הביאה לגיבושה של הסכמה פוליטית, אך אין גוף שמרכז את הידע, המאבק והשיח מול הציבור". ח"כ זוהר מהליכוד טען שהביקורת של ריבלין הגיעה בעקבות הצעת החוק להקמת ועדת חקירה לשופטי העליון, שאותה "ניסה לבלום". בבית הנשיא הגיבו: "שקר וכזב"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ראשי ערים על בלגן החופש הגדול: "תוהו ובוהו, אין הנחיות"

בריאיון לאולפן ynet ראשי הערים של ראשון לציון וקריית אונו תיארו את הקשיים בפתיחת "בתי הספר של החופש הגדול", שהוקדמה ברגע האחרון ל-1 ביולי: "מתקשרים לכל מורה, גננת וסייעת, יש קושי גדול במציאת עובדים". הם מתחו ביקורת על הממשלה: "לא מקנה ביטחון, אין מדיניות ברורה"

[ ynet.co.il ]

רוטשטיין: במשרד הבריאות מלבים היסטריה. מי שלא מבצע בדיקות - פושע

מנכ"ל המרכז הרפואי הדסה טען כי "אנו זקוקים למבוגר חכם שיסביר, כדי שלא נחזור לסגר". בריאיון לאולפן ynet טען כי "הבדיקות מדויקות ונותנות תשובה ברורה". לדבריו, "הדרך היחידה להתמודד היא "בדיקה, זיהוי, בידוד". הוא תקף את משרד הבריאות: "ההוראות לא ניתנות בצורה מאורגנת"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

תושב קלנסווה: "הופשטתי במחסום", משרד הביטחון: "לא נדרש להתפשט"

מחמוד פרוג'ה, קטוע רגל, טוען שהושפל במחסום תאנים והתבקש לפשוט את בגדיו לצורך חיפוש. חבר שהיה עמו תיעד אותו בחדר הבידוק. משרד הביטחון: "מסיבה שאינה ברורה בחר לפשוט בגדיו ואף לתעד זאת בסרטון"

[ ynet.co.il ] כללי,

דעה - למאדים ובחזרה: אחרי המפולת, לאן השווקים הולכים?

האם אחרי הצניחה בעקבות הקורונה והתיקון כלפי מעלה מאז אמצע מרץ, ימשיכו שוקי המניות בתיקון, או שמא צפויה מכה שנייה? • והאם מנהל השקעות תמיד יעדיף עליות על ירידות שערים? התשובה לא ברורה כפי שנדמה

[ globes.co.il ] השקעות בימי קורונה,

מי יהיה השר ומי יהיה המנכ"ל? אי-ודאות בצמרת משרד הבריאות

ליצמן פורש וזהות מחליפו טרם ברורה, וכעת גם המנכ"ל משה בר סימן טוב שוקל לפרוש, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet - אולי כדי להקדים תרופה למכה. במערכת חוששים מזעזוע באמצע ניהול המשבר: המשנה הנוכחי למנכ"ל איתמר גרוטו מחכה להצעה, שר מקצועי יביא איתו כנראה מנכ"ל אחר

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

גננות נגד מזכ"לית הסתדרות המורים: "הופקרנו ללחצי ההורים"

מאות גננות יצאו נגד יפה בן דויד שהציעה להן להפעיל את הגנים בהתנדבות בחופשת ל"ג בעומר: "לא צריכות את הסכמתך להתנדב, היחסים עם ההורים ספגו טלטלה". הן קראו לה לקבל החלטה ברורה: "או שכולן עובדות תמורת היום האחרון ללימודים - או שאף אחת לא"

[ ynet.co.il ]

האם להשקיע בנפט או באנרגיות מתחדשות? יש לכך תשובה ברורה

ייתכן שבטווח הקצר המשקיעים יוכלו לרכוב על הגל של תקציבים ממשלתיים שנועדו לתמוך בתעשיית הנפט והגז • אבל המגמה במשק האנרגיה ברורה - ולטווח הארוך אין ספק שפרופיל הסיכון-סיכוי בהשקעה באנרגיות מתחדשות עדיף לאין שיעור

[ globes.co.il ] אנרגיה מתחדשת,

תיעוד מהזירה: "השוטר ירה בו, וירה וירה וירה. למה בלב?"

במשטרה גיבו את השוטר שירה למוות בשיראל חבורה, לאחר שזה דקר אותו: "פעל כמצופה ממנו לנוכח סכנת החיים הממשית והברורה שבה היה מצוי". בתיעוד נראים קרובי משפחתו מתעמתים עם השוטר, מיד לאחר הירי: "למה בלב אחי, למה בלב?". המקרה הועבר למח"ש

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

שטייניץ: "מוקדם מדי לפתוח את מערכת החינוך - ואת הגנים"

השר שטייניץ הביע הסתייגות מחזרה ללימודים בגנים ובכיתות הנמוכות: "צריך לקבל חוות דעת ברורה שמבוססת על מחקרים מובהקים". הוא התייחס לאפשרות שבג"ץ יפסול את כהונת נתניהו: "זו תהיה תאונת עבודה לדמוקרטיה הישראלית"

[ ynet.co.il ]

עמודי בטון גדולים קרסו באתר בנייה, אין נפגעים

כמעט אסון בראשון לציון. מסיבה שעדיין לא ברורה עמודי בטון קרסו באתר בנייה ברחוב אברהם בומה שביט. נזק נגרם לכמה כלי רכב. "בנס לא נפגעו עובדים, תרבות חוסר הבטיחות וחוסר האכפתיות מחיי העובדים באתרי הבנייה נמשכת"

[ ynet.co.il ]

ממצאים חדשים מגלים: נגיף הקורונה לא הורג אותנו - אלא זה

מאות מחקרים מתבצעים ברחבי העולם בניסיון להתחקות אחרי טיפולים ותרופות לנזקי וירוס הקורונה ולאט לאט עולה המסקנה הברורה: הווירוס, אינו זה שגורם לתמותה, אלא התגובה המסוחררת של מערכת החיסון המכונה "סערת ציטוקינים". כך הגוף שלנו הורג את עצמו, בתגובה לפלישת הקורונה

[ ynet.co.il ]

נתניהו ניסה להוכיח שאיראן מטייחת - והציג לשרים סרטון מזויף

ראש הממשלה הציג לשרים סרטון שנלקח ממיני-סדרה הוליוודית ובו נראית משאית פורקת גופות, בטענה שהוא צולם באיראן. גולשים זיהו את הסרטון שעות רבות לפני כן: "נקווה שבנושאים יותר קריטיים בודקים קצת יותר טוב". לשכת רה"מ: "צוין במפורש שאמינות הסרטון לא ברורה"

[ ynet.co.il ] מדיני,

כיכר השוק ריקה: בתל אביב הסוחרים לא באו, בירושלים סגרו בצהריים

בשוק הכרמל בתל אביב הסוחרים התלבטו אם להגיע או לא: "לא קיבלנו הוראה ברורה, אלפי משפחות ייפגעו".הם כעסו שלא הודיעו מראש על הסגירה: "לא הייתי קונה סחורה ב-20 אלף שקלים". בינתיים, במחנה יהודה בירושלים הודיע ועד הסוחרים מותר לפתוח את השוק. יו"ר הוועד: "אין מקום יותר בטוח מהשוק, ההנחיה שגויה"

[ ynet.co.il ] כללי,

שטייניץ: "מי שיסכן אותנו בבחירות רביעיות יוכה מכה קשה"

שר האנרגיה הביע אופטימיות בנוגע להרכבת הממשלה: "הציבור אמר את דברו בצורה ברורה, ולכן כולם יבואו לנתניהו". עקץ את כחול לבן: "לא ראינו את הגנרלים רוקדים על הבמה". על הדחה של היועמ"ש: "אין שום כוונה כזו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...