news paper icon

ארכיון חדשות: בריאיון

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בריאיון

הוריו של הדר גולדין: "מרמים אותנו בממשלה הזאת"

לאה ושמחה גולדין, הוריו של הדר גולדין שנפל במבצע צוק איתן וגופתו מוחזקת בשבי חמאס, מאוכזבים לגלות שאין כל שינוי ביחס לסוגיית השבויים והנעדרים גם בממשלת השינוי. בריאיון הם מסבירים מדוע חייבים להחליף את המתאם ירון בלום, למה קיוו שיוזמנו לפסגה במצרים ומה גרם לאכזבה הקשה שלהם משר החוץ, יאיר לפיד

[ ynet.co.il ]

ד"ר אלרעי פרייס: "אנחנו 3 חודשים לפני האמריקנים. מחליטים רק לפי המדע"

ראש שירותי בריאות הציבור התייחסה בריאיון לאולפן ynet להחלטה הדרמטית של ה-FDA לפיה הומלץ בינתיים רק לאמריקנים בני 65 ומעלה להתחסן בבוסטר. "כל מדינה צריכה לקבל את ההחלטות שלה. הם לא רואים כרגע תועלת בלתת חיסון שלישי, אצלנו התועלת מאוד ניכרת. אנחנו שלושה חודשים קדימה מהם"

[ ynet.co.il ]

"חשיבה כמו נזיר גורמת לשלווה ולאושר. למה שלא נלמד מהאנשים הכי רגועים, מאושרים ותכליתיים בעולם?"

אתם אולי לא מכירים אותו, אבל עם 34 מיליון עוקבים ברשתות החברתיות ופודקאסט סופר-מצליח שמארח את מיטב הסלבריטאים, ג'יי שטי הוא כנראה המנטור המוביל בעולם כיום. בריאיון לרגל צאת רב־המכר שלו "לחשוב כמו נזיר" בעברית, הוא מסביר למה לא חייבים להתגורר באשראם כדי לאמץ את דרך החשיבה הנזירית ולאן היא עשויה להוביל אתכם

[ ynet.co.il ]

נילס הולגרסון - גרסת המציאות: האיש שטס עם אווזים והציל אותם מהכחדה

כריסטיאן מולק הוא נילס הולגרסון האמיתי, ולפני כ-20 שנה הוא יצא למסע מרהיב עם אווזים ברחבי אירופה כדי לשנות את מסלול הנדידה שלהם. בריאיון לרגל יציאת סרט עלילתי שכתב, המבוסס על סיפורו המדהים, הוא מספר כיצד הציל זן שלם מהכחדה: "האווזים זכרו את המסלול החדש, שחזרו אותו והתרבו"

[ ynet.co.il ]

גנץ: "ישראל יכולה לחיות עם הסכם גרעין חדש"

בריאיון למגזין האמריקני "פורין פוליסי" אמר שר הביטחון כי בישראל מפעילים לחץ על ממשל ביידן להכין תוכנית שתכלול "הפעלת כוח" על טהרן במקרה של כישלון השיחות. עוד אמר כי תיתכן "תוכנית ג'" - שתכלול פעולה צבאית מצד ישראל: "איראן צריכה לפחד מארה"ב ושותפותיה ולהבין שהן רציניות"

[ ynet.co.il ]

בנט ביקש סליחה מהורי בראל: "הוא לא נרצח". אמו: "תתבייש, עוד ניפגש"

בריאיון ל-ynet התנצל פעמיים ראש הממשלה בפני משפחתו של לוחם מג"ב שנהרג בגבול עזה. "הוא לא נרצח, הוא נפל בקרב בעת מילוי תפקידו", אמר הערב - והאם שאמרה כי בראל נרצח הגיבה במילים קשות. הרמטכ"ל: "טעויות נעשו לאורך כל המלחמות"

[ ynet.co.il ]

נטרלה מחבל בפעם הראשונה ששלפה אקדח: "פועלת על אוטומט"

הסיירות ממג"ב חזרו לזירת הפיגוע שיכול היה להסתיים בצורה הרבה יותר קשה אילולא הבחינו בהמולה ופתחו בירי לעבר המחבל. בריאיון ל-ynet שחזרו איך חסמו את הכניסות לחנות ודאגו להרחיק את הקורבנות כדי שהירי לא יסכן אותם

[ ynet.co.il ]

בנט: "לא רואה היגיון בפגישה עם אבו מאזן. גנץ ביקש הרבה זמן אז אישרתי לו"

בריאיון מיוחד ל-ynet, מאשר רה"מ כי נבחן מתווה שימנע הרבה מבידודי הילדים, מסביר על מה הוא ושר הביטחון חלוקים באשר לפלסטינים ומספר שעם עבאס יש "עבודה טובה מאוד". הוא התנצל בפני משפחת לוחם מג"ב שנהרג ואמר כי הסלמה בעזה תימנע "אם חמאס יתאפס על עצמו". בעניין איראן עקץ את נתניהו: "הם לא מתרשמים מנאומים, רק מעשים יעצרו". צפו בריאיון המלא

[ ynet.co.il ]

בנט: פועל להקדמת המתווה לפיו רק ילד מאומת יהיה בבידוד והשאר ימשיכו ללמוד

בריאיון מיוחד ל-ynet, שישודר במלואו הערב ב-20:00, מפרט ראש הממשלה על האסטרטגיה החדשה מול הקורונה ("בוחן להקדים ל-30 בספטמבר את מתווה הכיתה הירוקה") והתוכנית שגיבש מול איראן: "זה לא סוד שהם מתקדמים. רק מעשים יעצרו"

[ ynet.co.il ]

נמשך המצוד אחר שני המחבלים שנמלטו מהכלא: "מתקרבים אליהם"

סגן א', מפקד פלגת רחפנים ביחידה 636 בצה"ל, סיפר בריאיון לאולפן ynet על הסריקות הנרחבות אחר שני המחבלים שנמלטו מכלא גלבוע וטרם נתפסו - איהם קממג'י (53) ומונאדל יעקוב אינפיעאת (26): "התחושה עכשיו היא לא כמו בתחילת האירוע. אנחנו עובדים 24/7"

[ ynet.co.il ]

התריע כבר ב-1969 על "סימנים למלחמה כוללת", דיין השיב: "תודה על מכתבך"

ב-1969 שיגר משה מבטח, בעקבות מחקר שערך, מכתב לשר הביטחון דאז והתריע על סימנים מקדימים למלחמה כוללת. דיין, שקיבל את המסמך, השיב לו בלקוניות. "התחושה הייתה של 'אל תבלבל את המוח'", סיפר מבטח בריאיון לאולפן ynet על המסמך שהתגלגל לוועדת אגרנט. אחרי יום הכיפורים חש אשם שלא הצליח למנוע את החורבן ופיתח מודל לחיזוי מתקפות פתע

[ ynet.co.il ]

בכיר במשטרת ירושלים: "פריסת הכוחות רחבה, נגיב בעוצמה מול מי שינסה לפגוע"

ראש אגף המבצעים במשטרת ירושלים, סגן-ניצב אלון חלפון, אמר בריאיון לאולפן ynet אחרי פיגוע הדקירה בבירה כי "כל אחד שינסה לאתגר אותנו צפוי לקבל תגובה מהירה, נחושה ומקצועית". על התבטאות המפכ"ל שאמר כי "הפרות הסדר בעקבות אי-שוויון מתרחב" - אמר :"אנחנו יודעים לפעול בצורה שוויונית אל מול כלל המגזרים"

[ ynet.co.il ]

ח"כ ברקת: "מקווה שבנט לא עשה ויתורים מול א-סיסי"

ברקע ההסלמה במצב הביטחוני ופגישת ראש הממשלה בנט עם נשיא מצרים, אמר ח"כ ניר ברקת מהליכוד בריאיון לאולפן ynet כי "אנחנו לא יודעים מה היה שם, אבל אם הוא הציע הצעות ברוח לפיד זו חולשה גדולה מאוד. מי שמציע הצעה כזו זה המזרח התיכון החדש של השמאל שפג תוקפו מזמן". הוא קרא "למי שיש רישיון לנשק ויודע להפעיל אותו - זה הזמן לשאת אותו בשביל האחריות הדדית"

[ ynet.co.il ]

כוכבת "חינוך מיני": "אני שחקנית, לא מומחית לסקס. לא מתפקידי לחנך נוער"

בתום שנתיים של ציפייה, "חינוך מיני" חוזרת למסך עם עונה שלישית ואיתה גם הטינאייג'רים החרמנים של תיכון מורדייל. בריאיון לרגל עלייתה, אמה מקי מספרת על השינוי הדרמטי שעוברת העלילה (וגם דמותה, מייב), בעוד שג'מיימה קירק, המצטרפת הטרייה, מסבירה למה שמחה כשהציעו לה להתנער מהדמות של ג'סה הליברלית מ"בנות" בעזרת תפקיד מנהלת התיכון החדשה ושמרנית

[ ynet.co.il ]

מפקד כלא רמון לשעבר: "בריחות נוספות - אפשריות"

בזמן שהמצוד אחר שני המחבלים שנמלטו מהכלא ועדיין לא נתפסו נמשך, אמר גונדר-משנה בדימוס נחום מנשה בריאיון לאולפן ynet שעל הדרג המדיני להעניק יותר משאבים לשב"ס ו"להוריד את הכפפות" בכל הנוגע לתנאי האסירים. לטענתו, אי אפשר לשלול בריחה נוספת: "זה הסיוט של כל מפקד כלא"

[ ynet.co.il ]

יוסי פיין: "ראיתי אנשים מכל הדורות רוקדים בפסטיבל הג'אז וזה היה מגניב"

עם הראסטות והבס, יוסי פיין לא נראה כמו הג'אזיסט הממוצע, אבל העבר שלו מעיד אחרת. בריאיון לקראת פסטיבל הג'אז באילת הוא מספר איך מביאים לארץ אמנים מחו"ל בימי קורונה ומזרימים דם חדש בפסטיבל הוותיק, מה הקשר בין מרגי וטונה לג'אז ומה הפך את דיוויד בואי לסופר-ג'אזיסט

[ ynet.co.il ]

דיירי הבניין שפונה בחולון מחשש לקריסה: "אמרו שמי שיכול - שיישן במתנ"ס"

יממה אחרי ש-16 משפחות פונו מבניין ברחוב סירלין שבעיר לאחר שאחד השכנים שמע קול פיצוץ ולוחמי האש הבחינו בסדקים רבים במבנה - אמרה חגית לוין-סרוסי, אחת הדיירות, בריאיון לאולפן ynet: "הפכנו להומלסים, אנשים בוכים ולא ישנים בלילה. אנחנו לא מעכלים את האסון ומבקשים עזרה"

[ ynet.co.il ]

ח"כ לוין: "חמאס, חיזבאללה והמחבלים בכלא מריחים את החולשה של הממשלה"

יו"ר סיעת הליכוד תקף בריאיון לאולפן ynet את הממשלה בעקבות מחדל בריחת ששת האסירים מכלא גלבוע: "בין בריחת האסירים והמצב הביטחוני יש חוט מקשר אחד ברור; כולם מרגישים את אובדן הדרך של הממשלה". הוא התייחס לסערה בכנסת בנוגע להרכב הוועדות וסוגיית העברת התקציב: "לא אפנה לבג"ץ, לא מאמין בו"

[ ynet.co.il ]

השר לביטחון הפנים על נציבת שב"ס: "סומך עליה בטווח הקצר"

השר עמר בר-לב אמר בריאיון לאולפן ynet כי בצל ההערכה שלפחות אחד משני הנמלטים שוהה ביהודה ושומרון, "סביר שיש לו נשק - אבל גם אם זה המצב, צה"ל לא יהסס להיכנס ולתפוס אותו". הוא התייחס גם לוועדת הבדיקה הממשלתית שיקים והבטיח: "ההמלצות יהיו חשופות לציבור, לא נערוף ראשים מסיבות פופוליסטיות"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...