news paper icon

ארכיון חדשות: ברצח

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ברצח

המדינה על בקשת זדורוב לשחרור מיידי: "הקלטת הרצאה אינה ראיה קבילה"

זדורוב, שהורשע ברצח תאיר ראדה ונידון למאסר עולם, ביקש לצרף לבקשתו למשפט חוזר ראיה חדשה - הרצאה שהעביר מנהל המכון לרפואה משפטית. המדינה הגיבה: "הקלטת הרצאה אינה חוות דעת, בית המשפט לא רשאי לקבלה"

[ ynet.co.il ]

סלבס במסכות ועיירה רצחנית: הסדרות השוות של יולי

חום יולי-אוגוסט כבר כאן ואיתו מתחממת גם הטלוויזיה עם סדרות חדשות: מהגרסה הפמיניסטית המפתיעה לסיפור המלך ארתור, תחרות השירה הלוהטת שעושה עלייה לישראל, דוקו פשע בו עיירה שלמה מואשמת ברצח וסדרת האימה של נטפליקס שתביא את "הטינה" לסלון שלכם

[ ynet.co.il ]

שלושה מואשמים ברצח הצעיר השחור: "עשו בו לינץ'"

האב ובנו שירו למוות באמאד ארברי בפברואר כשיצא לריצה בשכונת מגוריו בג'ורג'יה, והגבר שתיעד את המקרה, מואשמים בתשעה סעיפים כולל רצח ותקיפה בנסיבות מחמירות. "זה צעד משמעותי בדרך לצדק"

[ ynet.co.il ]

ארבעה מאסרי עולם למחבל שרצח שלושה בצומת עפרה ובגבעת אסף

המחבל הפלסטיני עאסם ברגותי הואשם ברצח התינוק עמיעד-ישראל איש-רן, ולוחמי צה"ל יובל מור יוסף ויוסף כהן. השופט הצבאי כתב בגזר הדין: "הנאשם פעל באופן מתוכנן וללא חמלה". הוריו של יובל מור יוסף: "אין כאן שום סגירת מעגל, מגיע לו עונש מוות"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

ברקע המחאה נגד אלימות: הותקפו שתי עובדות סוציאליות

בעוד ש"צעדת האלונקות" של העובדים הסוציאליים הגיעה ליומה השלישי, לפי החשד התרחשו היום שני אירועים אלימים: קרובת משפחה של מטופלת דחפה עו"ס בבית משפט, ובן של קשישה איים ברצח על העו"ס שמטפלת בה. מתחילת השנה: כ-40 תקיפות נגד הצוותים. יו"ר האיגוד: "נחנקנו, אין אוויר"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אחותו של זדורוב: "טביעת הנעל מוכיחה - רומן לא היה בזירה"

בריאיון לאולפן ynet התייחסה קסניה אברס לבקשה להוספת ראיה חדשה במסגרת בקשתו למשפט חוזר של אחיה, שהורשע ברצח תאיר ראדה. לדבריה, הראיה הזו מצטרפת ל"מכלול הראיות החזקות שמוכיחות שרומן לא היה שם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אישום ברצח איש העסקים ב-2016: "באתי לו למטה, הראו בטלוויזיה"

ארבע שנים אחרי שדורון שוסטר נורה למוות בחניון בניין מגוריו בראשל"צ, הואשם יאיר זוהר מיבנה ברצח. כתב האישום מפרט כיצד הנאשם הופלל על ידי סוכן שהקליט אותו: "מה אני פראייר?". זהות מזמין הרצח לא ידועה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

התנועה הקיצונית שמדאיגה את ארה"ב

אנשי תנועת הימין הקיצוני "בוגאלו" ("מלחמת אזרחים חדשה") מטרידים את הרשויות בארה"ב. הם הגיעו חמושים להפגנות נגד הסגר והשתתפו גם במחאות על מותו של ג'ורג' פלויד, כדי לעורר מהומות. אחד מתומכי התנועה הואשם ברצח שני שוטרים בגל המחאה, אחרים נתפסו עם מטעני חבלה

[ ynet.co.il ]

אחרי ארבע שנים: כתב אישום יוגש בפרשת רצח איש עסקים בראשון לציון

דורון שוסטר נרצח במרץ 2016 מחוץ לביתו. כעת, ארבע שנים אחרי, תגיש הפרקליטות כתב אישום נגד החשוד ברצח - יאיר זוהר, שהופלל על-ידי סוכן משטרתי. עורך דינו: "יש בעיות משפטיות עם הסוכן, הראיות נסיבתיות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

חשד לרצח והתאבדות: בני זוג נמצאו מתים ביישוב ליד ירושלים

בני זוג בשנות ה-80 לחייהם נמצאו מתים בביתם בהתנחלות גבעון החדשה. מהמשטרה נמסר כי על פי הראיות והממצאים בזירה, החשד הוא שמדובר ברצח והתאבדות. במקום הושאר מכתב התאבדות משותף. אחד התושבים: "זוג נורמטיבי, לא מצליחים להבין מה גרם לזה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הורשע ברצח חנית קיקוס - ושוחרר אחרי 27 שנים: "יוצא למאבק על חפותו"

27 שנה היה סולימאן אל-עביד בכלא, אך עדיין מתעקש שלא אנס ורצח את הנערה ב-1993. "היו דברים שהוא פחד לספר בכלא - ועכשיו יספר אותם", אמר אחיינו לאחר השחרור. גם אביה של קיקוס עדיין לא בטוח שהוא אשם: "רק האמת תרגיע אותנו". מה"הודאה" שלא תועדה ועד לדיון החוזר בעליון - זו השתלשלות הפרשה

[ ynet.co.il ]

בגלל הפרעה נפשית: 10 שנות מאסר לצעיר שדקר למוות את שכנו

הצעיר, ששמע מחברתו כי המנוח פגע בה מינית, דקר את הקורבן שש פעמים. הוא הואשם תחילה ברצח, אך מצבו הנפשי הוביל לחתימת הצדדים על הסדר טיעון וסעיף מקל. "הוא לא נמנה עם נאשמים רגילים שמבינים את מעשיהם"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...