news paper icon

ארכיון חדשות: בשבת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא בשבת

הערכות: רמי לוי עשוי לסגת מעסקת רכישת דלק ישראל

בשבוע הבא צפויה העסקה שתקבע את עתידה של חברת הדלק וחנויות הנוחות כשהקבוצות המתחרות הן רמי לוי עם להב אל.אר מול קרן ארבל • גורמים בשוק מציינים כי בקבוצה של רמי לוי ולהב אל.אר נוצרו פערים מסחריים, יתכן שגם בנוגע להפעלת הרשת בשבת

[ globes.co.il ] רמי לוי,

קרב בלימה: בפיקוד העורף ינסו למנוע הפיכת חמש ערים לאדומות

לא רק ביישובים חרדיים וערביים: עלייה בתחלואה בקורונה זוהתה בשבוע האחרון בחולון, פתח תקווה, נתניה, אשדוד וגבעת שמואל - ומאות חיילים יפעלו החל ממחר בבוקר לבדיקות וחקירות מזורזות. קצין בפיקוד העורף ל-ynet: "נדגום גם בחגים ובשבתות, נפסיק רק ביום כיפור"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

לזכר החבר שנרצח: בר בהתנחלות דתית שיהיה פתוח גם בשבת

חבריו של יאשיהו בלום, שחלקם כבר לא דתיים אך בחרו להישאר בהתנחלות הדתית שבה נולדו וגדלו, החליטו להנציח את זכרו בדרך מקורית ולהקים בה בר שיפעל במשך כל ימות השבוע. בצעד יוצא דופן בחרו ביישוב להירתם ליוזמה ולסייע במיזם: "ככה יהיה הבר הזה. מקום בשביל כולם"

[ ynet.co.il ] כללי,

עובדים בדלק ישראל חוששים: "אם רמי לוי ירכוש אותנו, לא בטוח שנוכל לפעול בשבת"

דלק לישראל מתקרבת להכרעה על עתידה: המגעים בינה לבין קבוצת חברת הנדל"ן המניב להב אל.אר ורמי לוי נמשכים, ועובדים בחברה חוששים מהמעורבות של רמוי לוי, שעד היום נמנע מהפעלת עסקים בשבת • לוי: "אין לעובדים ממה לחשוש, אנחנו קבוצה רצינית וחזקה"

[ globes.co.il ] דלק ישראל,

"שושקה" על המעצר: "לקחו אותי לשירותים ופקדו: 'תתפשט, תסתובב, תפשק רגליים'"

המאייר זאב אנגלמאייר, שנעצר במוצ"ש בהפגנה בבלפור כי לבש את תחפושת ה"עירום" של דמות הקומיקס, אמר לאולפן ynet: "הם החליטו שזו הטרדה מינית. עשו עליי חיפוש באחוריים. אפגין גם בשבת הבאה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

סופ"ש קטלני בחופים, תיעוד מ"בובת ההטעיה" של צה"ל: חדשות השבת

רבבות טיילו בשבת האחרונה של החופש הגדול, 4 טבעו למוות. בלבנון פרסמו תיעוד של בובת חייל שנועדה לכאורה להטעות את חיזבאללה, בחברון יידו אבנים מטווח קצר על חייל. החרם הכלכלי על ישראל באמירויות בוטל, באל על נערכים לטיסה היסטורית - וביקשו לעבור מעל סעודיה. אבל בהוליווד על מות כוכב "הפנתר השחור"

[ ynet.co.il ] כללי,

עשרות אלפי מטיילים בשבת האחרונה של החופש הגדול: "הקורונה השאירה בארץ"

ברקע גל החום הכבד שהחל ברחבי הארץ, כ-40 אלף ישראלים פקדו את הגנים הלאומיים וכ-40 אלף נוספים בילו בכינרת. רשות הטבע והגנים: "יותר ממיליון וחצי ביקרו בחודשים יולי-אוגוסט בגנים ובפארקים - עלייה של כ-6% במספר המבקרים לעומת אותה תקופה בשנה שעברה"

[ ynet.co.il ] כללי,

ראש העיר בני ברק טוען לקיפוח העיר בתחנות המטרו. מקורבים לפרויקט: "סחטנות"

אחד מקווי המערכת שתושלם בעשור הקרוב צפוי לנסוע מפ"ת לחולון, אך עדיין לא ברור אם יעבור בשטח בני ברק. מקורב לפרויקט: חשש מהפגנות על עבודות בשבת. ראש העיר: "מנתקים 220 אלף איש בגלל אורח חייהם". גורמים בנת"ע: "בכל חלופה יהיו 3-2 תחנות מטרו בעיר"

[ ynet.co.il ] כללי,

מרכזי הקניות נפתחו בסופ"ש: "לא הבנו למה סגרו, הקורונה חזקה יותר בשבת?"

אחרי שתי שבתות שהיו סגורים בשל החלטת הממשלה, מרכזי הקניות חזרו לפעילות: "שבת זה 40% הכנסה מכל השבוע, אז ברור שאם לא פותחים המצב קשה", הסביר בעל דוכן תכשיטים בקניון בחיפה. "חתכו אותנו לגמרי, אם שומרים על הכללים זה לא משנה מתי פותחים", אמרה בעלת דוכן נוספת

[ ynet.co.il ]

"להתמיד ולא להפסיק": עוד ערב של מחאה בבלפור

המחאה הפעם מצומצמת יותר וכוללת מאות מפגינים שקוראים לנתניהו להתפטר, מול עשרות מתומכיו. המשתתפים ישבו למדיטציה וצפו במופעי תזמורת ומתופפים. "ביום שלישי זה קטן, גולת הכותרת היא בשבת", אמר מפגין. שתי צעירות בחל"ת שהגיעו למחות לראשונה: "רוצות שיראו אותנו"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...