news paper icon

ארכיון חדשות: דחה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא דחה

נתניהו נגד היועמ"ש: רדיפה שערורייתית, מחבל ביכולת להתגונן מפניו

בסביבת רה"מ תקפו את היועמ"ש בשל התנגדותו למימון הגנתו המשפטית, שפורסמה לראשונה ב-ynet. "היועמ"ש מסתיר קלטות מהציבור", אמרו מקורבי נתניהו. הערכה: ועדת ההיתרים תדחה את בקשת רה"מ. ניסנקורן התייצב לצד מנדלבליט ובתגובה כתב לו יאיר נתניהו: "סתום את הפה"

[ ynet.co.il ]

הזוג שדחה חתונה פעמיים: "רק מחשבים הפסדים"

לקראת הדיון בקבינט הקורונה על צמצום מספר המשתתפים באירועים, אורטל כהן ואדיר נגר סיפרו באולפן ynet על החתונה שהם דחו פעמיים, ושאמורה להתקיים בשבוע הבא אם לא תידחה שוב. "קיבלנו את כל גזירות משרד הבריאות, יש גבול. הספקים מחזיקים בכספי המקדמות ששילמנו. זה מרתיח"

[ ynet.co.il ] כללי,

בשל ההגבלות: המופע המשותף של ריטה ורמי קלינשטיין נדחה

ההפקה הודיעה כי סיבוב ההופעות הקייצי של ריטה ורמי קלינשטיין נדחה למועד שיימסר בהמשך. השניים, שהופיעו יחד בפעם האחרונה לפני 13 שנה, מסרו לרוכשי הכרטיסים: "מאחלים לכם בריאות ושהמוזיקה תמשיך לרגש אותנו"

[ ynet.co.il ]

בכירה בלייבור הודחה: "שיתפה תיאוריית קונספירציה אנטישמית"

מנהיג הלייבור בבריטניה פיטר שרה בממשלת הצללים שלו, ששיתפה ריאיון ובו נטען: "הרגו את ג'ורג' פלויד בשיטה של שירותי הביטחון הישראליים". בהצהרה מסר: "חשוב שכולנו נעמוד על המשמר נגד האנטישמיות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הישגים לשמאל הדמוקרטי: עוד כהונה ל-AOC, אנגל קרוב להדחה

הפריימריז הדמוקרטיים לקונגרס בארה"ב: מועמדים פרוגרסיביים ואנשי המחנה המתון התמודדו זה מול זה – מבחן כוח חשוב לאגף השמאלי אחרי ההפסד של סנדרס לביידן. קורטז ניצחה בקלות, הכוכב העולה ג'מאל בוומן מוביל על היהודי הוותיק אליוט אנגל. מועמדת של טראמפ הפסידה לבן 24

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מנכ"ל איכילוב הכחיש, מספר המאובחנים זינק: "החגיגה הכי גדולה - במכוני היום"

מעליות עמוסות ואי-הקפדה על ריחוק בתורים: פרופ' רוני גמזו דחה את הטענות לחוסר העמידה בהנחיות הקורונה, אך עדויות שהגיעו ל"ידיעות אחרונות" ו-ynet מצביעות אחרת. "העומס העיקרי - בשעות הבוקר", סיפר אחד הרופאים. גמזו: "ממשיכים בפעילות השוטפת, גייסנו סדרנים"

[ ynet.co.il ]

הספר של בולטון אושר, טראמפ בעצרת ראשונה

בבית הלבן ביקשו למנוע את פרסום ספרו של היועץ לשעבר, שהסעיר השבוע את אמריקה. השופט דחה את העתירה: "בולטון הימר על הביטחון הלאומי, אבל צו מניעה כבר לא יעזור". טראמפ יגיע הלילה לעצרת ראשונה מאז משבר הקורונה, ומזהיר את מי שיפגין נגדו: "לא תקבלו יחס כמו בניו יורק"

[ ynet.co.il ]

בית הדין דחה את בקשת המדינה, שנת הלימודים לא תוארך

תבוסה למשרדי האוצר והחינוך: בית הדין הארצי לעבודה דחה את בקשת המדינה לדחיית ההכרעה, וקבע כי שנת הלימודים תסתיים כפי שדרש ארגון המורים. המשמעות: תלמידי חטיבות הביניים לא יחזרו ללמוד, וגני הילדים וכיתות א'-ו' יסיימו ב-30 ביוני. בית הספר של החופש הגדול יתחיל ב-1 ביולי

[ ynet.co.il ]

לוחם לשעבר נאשם במעשים מגונים וניסה להסתיר: "לא ללכת לחקירה"

כתב אישום הוגש נגד לוחם לשעבר בגדוד חי"ר בגין עבירות מין בחיילת בבסיס במרכז הארץ. הוא נאשם גם בהדחה בחקירה, בעקבות ניסיון ללחוץ על הקורבן ועל עד שלא למסור גרסה במצ"ח: "נגמר הסיפור". לחיילת כתב: "מה את ממציאה עליי דברים?"

[ ynet.co.il ]

נדחתה בקשת שחרור של רוצח זוגתו ב-1991. המשפחה: "שיישאר לנצח, כמו יגאל עמיר"

גלעד שמן נידון למאסר עולם אחרי שירה בבת זוגו עינב רוגל בקיבוץ שער הגולן. מאז נקצב עונשו ל-36 שנים והוא ביקש לקצר שליש, אך נדחה בוועדה. אמה של הקורבן הגיעה להתנגד לבקשה: "רוצים עוד כמה שנים של שקט"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

נדחתה בקשת צבי גור, רוצח הילד אורון ירדן, לשחרור מוקדם

בית המשפט המחוזי בלוד דחה עתירה שהגיש גור לשחרור מוקדם בשל מחלה קשה שממנה הוא סובל, ולפי עורכי דינו הוא מצוי במצב סיעודי מורכב. פרקליטי משפחת הנרצח הביעו סיפוק מההחלטה: "מדובר ברוצח נתעב שצריך להישאר בכלא"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...