news paper icon

ארכיון חדשות: האריזה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא האריזה

עובדים זרים שילמו בחייהם בעקבות היעדר מיגון ראוי: "המדינה חייבת להתעורר"

העובדים התאילנדים של בית האריזה במושב אוהד במועצה האזורית אשכול היו בהפסקה בעת ירי הרקטה מעזה. שניים מהם, שנותרו במתחם המגורים, נהרגו. "כשהכול התחיל בשבוע שעבר דיברנו שאנחנו מפחדים, אבל גם פחדנו לספר למעסיק", סיפר אחד הפצועים. המעסיק: "ביקשנו עוד מיגוניות ולא קיבלנו". ראש המועצה: "המציאות טפחה על פנינו"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

חשש: 8 חולים לקו בזיהום מתרופה למחלת עיניים

פרסום ראשון: שמונה חולי סכרת שטופלו בהזרקה תוך־עינית באותה תרופה סבלו מדלקת זיהומית חריפה ומסוכנת. המקרים התגלו בארבעה בתי חולים שונים. יו"ר איגוד רופאי העיניים מזהיר: "זו תופעה חמורה ומסוכנת שעלולה לגרום לאובדן ראייה בלתי הפיך ודורשת התערבות מיידית וטיפול". חברת התרופות: "לא זוהו פגמים בתהליך הייצור והאריזה"

[ ynet.co.il ]

זה בריא זה? פיוז טי גרין בטעם פירות יער

הוא עטור באלמנטים ירוקים המסמלים בריאות, מצהיר שהוא מכיל תה ירוק אמיתי ומתפאר בכמות קלוריות מצחיקה. האם פיוז טי בטעם פירות יער באמת בריא? שירי נקש צללה אל הפרטים הקטנים (והפחות מודגשים על האריזה)

[ ynet.co.il ]

החומר המשמר שגורם להשמנה וסוכרת - כך תזהו אותו במזון

החומר שהתגלה לאחרונה, החומצה הפרופנואית, מסכנת את בריאותנו - איך בדיוק נזהה את נוכחותה במזון שלנו? איפה זה רשום על גבי האריזה? איזה מספרי E צריך לחפש כדי לוודא שהיא לא נמצאת במזון שלנו? דיאטנית עושה סדר

[ ynet.co.il ]

הכנסת קבעה: חפיסות הסיגריות יהיו אחידות; פרסום מוצרי עישון ייאסר

אמנם לא נראה בקרוב צילומי ריאות שחורות על האריזה, כמו בעולם, אבל חפיסות הסיגריות בישראל יהיו אחידות וילוו באזהרות על גביהן והפרסום למוצרי העישון ייאסר כמעט כליל. כך החליטה היום ועדת הכלכלה של הכנסת. היו"ר כבל: הצעת החוק דרמטית ואנחנו נחושים לאשר אותה

[ ynet.co.il ]

לוחם אש וחיילת בקרטון תנובה: "גם בחלב לא סופרים את השוטרים"

אריזת קרטון חלב מעוררת סערה במשטרה: האריזה כוללת ברכת שנה טובה לכוחות הביטחון, אך באיור המצורף נכללים לוחם אש וחיילת בלבד. דוברת המשטרה: "מדהים איך מתעלמים בגסות מאלה שמשלמים בחייהם כדי למנוע פיגועים". נציגת תנובה: "היו אילוצים מבחינת המקום, לא הייתה כוונה לפגוע; הברכה מיועדת לכל כוחות הביטחון"

[ ynet.co.il ] כללי,

עובדת זרה נפצעה מפצמ"ר בפתח בית האריזה: "כמו כל היישוב, אין להם מיגוניות"

אזרחית תאילנד נפגעה בינוני-קשה בבטנה מרסיסים במושב תלמי אליהו במועצת אשכול. בעלת המשק: "כבר נפגענו בעבר, גם מעפיפונים ובלונים. כרגע כולם מושבתים". רכבו של נאור ניזוק מירי לשדרות: "לילה לא פשוט"

[ ynet.co.il ]

למה נזרקות לפח תרופות בשווי עשרות מיליוני שקלים כל שנה?

מאות אלפי חולים נאבקים כדי להכניס תרופות המצילות ומשפרות את איכות חייהם לסל התרופות. בפועל, בשל חוסר התאמה במינונים, מושלכות התרופות היקרות והחדשות לפח במקום להגיע לחולים הזקוקים להן נואשות. האונקולוג ד"ר דניאל גולדשטיין: "הבעיה נגרמת בגלל דרך האריזה של היצרניות, שככל הנראה לא רוצות לפגוע בהכנסותיהן"

[ ynet.co.il ]

"מעשה הטעיה חמור": בקשה לייצוגית נגד תנובה עקב הוספת המים לשוקו

כפי שנחשף ב-TheMarker תנובה השיקה שוקו במתכון חדש המכיל 81.5% חלב לעומת 96% בגרסה הקודמת כאשר את החלב החליפו מים ■ השינוי לא הובלט על גבי האריזה והמחיר נשאר כשהיה ■ בקשה לתביעה ייצוגית דורשת מתנובה פיצוי של 5 מיליון שקל

[ themarker.com ] תנובה,

אפקט ליצמן: גם יטבתה מפחיתה את כמות הסוכר במשקאות החלב

הורדת כמות הסוכר במוצרים תאפשר למחלבה לחמוק מחובת סימון האריזה במדבקה אדומה ■ גם תנובה תשיק שוקו כמעט ללא סוכר שיימכר במקביל לשוקו עתיר סוכר ■ בכיר במחלבה גדולה: החברות מפחיתות סוכר בגלל דרישת הצרכנים

[ themarker.com ] משרד הבריאות,
עמוד הבא ...