news paper icon

ארכיון חדשות: החיילים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא החיילים

למרות ההגבלות: מפקדים וסא"ל טיילו בלי מסכות ובצפיפות | תיעוד

חיילי מתאם פעולות הממשלה בשטחים טיילו כמה ימים בלי לשמור על ריחוק חברתי ולא תמיד עם מסכות. מתברר כי אחד החיילים נחשף לחולה קורונה. מתפ"ש בתגובה: "המקרה יתוחקר ויוסקו מסקנות לצד חידוד ההנחיות"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

בלי מועדונים בחופשות, הגבלות על כנסים וטקסים: צה"ל מחדש את החמרות הקורונה

ברקע העלייה בתחלואה והחשש מהחרפה בקצב הנדבקים גם בצבא - אישרו בצה"ל סדרת הגבלות חדשה: החיילים יונחו לשמור על מרחק של שני מטרים זה מזה, דיונים יתקיימו בהשתתפות של עד 10 בני אדם וכנסים יכילו 50 משתתפים. כמו כן, בבסיסים פתוחים יחזרו לעבוד בשיטת ה"קפסולות"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

הקרב בהימלאיה: "סין שחררה עשרה חיילים הודים"

לפי הדיווחים בהודו החיילים, אחד מהם קצין בכיר בדרגת לוטננט-קולונול, נלכדו בעימות הקטלני עם צבא סין ביום שני, שבו עשרות לוחמים נאבקו באלות ובאבנים. הממשלה בניו דלהי לא הגיבה, הצבא: "אף חייל לא נעדר"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הזמרת ורה לין הלכה לעולמה בגיל 103

הזמרת הבריטית, דיים ורה לין הלכה לעולמה בגיל 103. היא חתומה על כמה מהקלאסיקות הגדולות של בריטניה ובראשן We'll Meet Again שעודד את החיילים במלחמת העולם השנייה. "קולה המקסים והמופלא היפנט ורומם את המדינה שלנו", ספד לה בוריס ג'ונסון

[ ynet.co.il ]

הודו: 20 מחיילינו נהרגו בעימות עם סין בהימלאיה

הסלמה חמורה בסכסוך על הגבול בין שתי המעצמות הגרעיניות: הודו עדכנה את מספר החיילים שנהרגו בהרי ההימלאיה משלושה ל-20 - בעימות קטלני ראשון בין צבאותיהן זה 45 שנה. לפי שני הצדדים, בעימות לא נפתחה אש חיה. לפי דיווחים החיילים הוכו למוות, סין לא חשפה כמה נפגעו בצד שלה

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

חשש בגרמניה מצמצום כוחות ארה"ב: "מכה ליחסים"

דאגה בברלין בעקבות דיווחים שטראמפ הורה להוציא מגרמניה 9,500 חיילים אמריקנים. שר החוץ הודה ש"היחסים מורכבים", בכיר במפלגת השלטון: "המתיחות תועיל רק לסין ולרוסיה". פולין רוצה שהחיילים יעברו אליה

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"מרד" בניו יורק טיימס: פרסם טור בעד דיכוי המהומות

עובדי העיתון זועמים על פרסום מאמר דעה של סנאטור רפובליקני, תחת הכותרת "הכניסו את החיילים". אחד מהם טען: "זה מציב את הצוות השחור של העיתון בסכנה", מקורות סירבו לשתף פעולה. עורך מדור הדעות לא מתנצל: "חובה להציג עמדות מנוגדות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

עשרות חיילים חילונים לרמטכ"ל: מרגישים מופלים עם ביטול פטור הזקן

אחרי הפרסום ב-ynet, לפיו בצה"ל סברו כי ישנן יחידות שנראות כמו "פלנגות" ופטור הגילוח בוטל, עשרות חיילים פנו לרא"ל כוכבי בטענה שנפגעו מהמהלך. עורכי הדין שפנו בשם החיילים: "נדמה שהתפיסה היא לא לאשר גידול זקנים לחיילים חילונים"

[ ynet.co.il ]

צה"ל מצמצם את היתרי גידול הזקן - והחיילים זועמים: "פגיעה בזכויות"

הרמטכ"ל כוכבי ביקר ביחידות והנחה לבטל פטורים רבים שהתירו לחיילים לגדל זקן, בהם כאלה המקיימים אורח חיים דתי. לוחם באחת מחטיבות החי"ר: "זה מתסכל". קצינים: "היתר יינתן לחיילים דתיים, על סף החרדים". צה"ל: "הרמטכ"ל הנחה את המפקדים לאכוף את הפקודה כלשונה"

[ ynet.co.il ]

היבשת שאליה הקורונה לא הגיעה

נגיף הקורונה לא הגיע לאנטרקטיקה הקפואה, שמאז המגפה הפכה למבודדת עוד יותר: ענף התיירות הושבת, הקשר בין הצוותים הבינלאומיים הופסק והחיילים לא יחזרו הביתה בקרוב. רק אנשי צוות חיוניים מגיעים ליבשת

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

החיילים חוזרים להסעות - ולא יורשו להיכנס לתחנות מרכזיות

בימי ראשון עד 12:00 ובימי חמישי לאחר השעה 12:00 ייאסר על חיילים לעלות על אוטובוסים בתחנות המרכזיות - והם יידרשו להשתמש באפליקציית "שאטל" שנחלה הצלחה בימי הקורונה. במסגרת הקלות הקורונה הנרחבות בצה"ל מופסק גם הסיוע הצבאי לגופים אזרחיים, בהם בתי אבות ובתי חולים

[ ynet.co.il ]

החיילים גדשו את תחנות האוטובוס: "המפקד כעס על האיחור"

עם חזרת התחבורה הציבורית בוטל מערך היסעים מגובה באפליקציה - והחיילים הצטופפו בתחנות המרכזיות ובילו יותר מ-10 שעות בדרכים. ההורים תוהים: "הם צריכים לקחת מונית ספיישל?". צה"ל בתגובה: "נתחיל בהפעלה מדורגת של מערך ההיסעים הצבאי"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

במלחמה, כמו במלחמה: אות הוקרה יוענק לעובדי מערכת הבריאות

בדיוק כמו שלאחר כל מלחמה מקבלים החיילים שהשתתפו בה אות הוקרה מיוחד, גם במלחמה נגד הקורונה יוענק אות, אלא שהפעם מקבליו יהיו החיילים בשטח שלחמו בנגיף - אנשי הצוותים הרפואיים. מאחורי היוזמה, שככל הנראה תאומץ בכל העולם - עומד דובר קופ"ח מכבי

[ ynet.co.il ]

הסגר בנתיבות: התושבים מתוסכלים, אבל מחלקים אוכל לחיילים

עובדים חיוניים בשכונות שעליהן הוטל סגר בעיר יכלו לעבור במחסום אתמול, אבל כעת נתקלו בסירוב ונדרשו להנפיק מסמכים חדשים - שיהיו מוכנים רק לקראת סיום הסגר. בצל הביקורת, יש גם מי שמחזק את השוטרים והחיילים: "שומרים עלינו שלא נחלה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

סגר על שכונות בבית שמש ובנתיבות: "לא יפתור את הבעיה"

תושבים בבית שמש סיפרו על חרדים קיצוניים, המתגוררים בשכונות שעליהן יוטל סגר מיום ראשון, לא מצייתים להנחיות המדינה. תושבים הזהירו מהדבקה המונית באותן שכונות שעליהן יוטל סגר ומכך שהתושבים לא יקבלו בברכה את החיילים. בנתיבות זועמים: "גם ככה קשה לנו לנשום"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...