news paper icon

ארכיון חדשות: הטיל

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא הטיל

נתניהו מאשים את שאשא ביטון בעלייה בתחלואה

אתמול הוא רמז, היום רה"מ כבר מסמן ישירות את יו"ר ועדת הקורונה כאחראית לטענתו לעלייה בתחלואת הקורונה. לצד סרטון של שאשא ביטון, כתב: "כל מי שדילל החלטות, שלא יבוא בטענות שהתחלואה עולה". אתמול הגיבה שאשא ביטון לדבריו: "תפסיק לברוח מאחריות ולהטיל רפש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מסתמן רוב למינוי לעליון. טראמפ: הדמוקרטים המומים

עוד שני סנאטורים רפובליקנים הביעו תמיכה בהצבעה על המינוי הצפוי של טראמפ לעליון, רגע לפני הבחירות. הנשיא יחשוף את המועמדת שלו בסוף השבוע, והטיל ספק בכך שמשאלתה האחרונה של ביידר גינסבורג הייתה להמתין עד לאחר הבחירות: "זה הגיע משום מקום, נשמע כמו משהו של פלוסי"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ארה"ב הטילה עוד סנקציות על איראן: "האו"ם צריך לאכוף"

אחרי ההודעה החד-צדדית על החזרת הסנקציות של האו"ם על טהרן, חתם טראמפ על צו ביצועי שיאפשר לארה"ב לאכוף אותן. פומפאו: "שאר העולם מסרב להתמודד עם האיום האיראני. מי שיפר את אמברגו הנשק ייענש"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מ"תעשו חיים" ל"אווירת ייאוש": הדיווח בעולם על הסגר

ב"ניו יורק טיימס" כינו את האווירה לפני החגים בישראל "יותר ייאוש משמחה". ב-NBC הזכירו את אמירת נתניהו וראיינו את פרופ' גליה רהב שאמרה: "הפתיחה מחדש הייתה חסרת אחריות". כך נראים הדיווחים בתקשורת העולמית על המדינה המפותחת הראשונה שהטילה סגר שני

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"יש חברי כנסת, שאומרים: 'אז ימותו כמה מאות אנשים. לא נורא'. אבל אני לא יכול להיות חתום על זה"

שנייה לפני שהוא מכניס את כל עם ישראל לבידוד, שר הבריאות יולי אדלשטיין מודה שאין לסגר יעדים ברורים, זועם על השרים שהתנגדו ואפילו לא חבשו מסכה בישיבות, ולא יכול להבטיח שלא יהיה סיבוב שלישי. ומה לגבי המסיבה שערכה אשתו, אירינה נבזלין, בזמן שהוא הטיל עוד הגבלות על הציבור? זו כבר סתם אי–הבנה. בראיון זוגי נדיר, מספרים אדלשטיין ונבזלין על החיים בצל הביקורת ומגלים איך סיפרו לאביה - חברו הטוב של השר - שהם בזוגיות

[ ynet.co.il ]

ההתרעה של אדלשטיין והעימות עם גמזו: מאחורי הקלעים של הדיון בהחמרת הסגר

כבר עם שובו מוושינגטון, קיבל ראש הממשלה שיחה משר הבריאות שהזהיר: "המצב קשה מאוד". כמעט כל המומחים סברו שיש להטיל סגר דומה לזה שהוטל בחודשים מרץ-אפריל. השרים שוב נגד גמזו: "מפעילים עליו לחץ - והוא הולך אחורה". האם נתניהו מנסה להראות לו את הדלת החוצה?

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

דו"ח אמ"ן ממליץ להגביל תפילות בבתי כנסת: סיכון לעליית התחלואה והתמותה

במקביל לישיבת הממשלה שאמורה להכריע בנוגע לסגר בחגי תשרי ממליץ דו"ח אמ"ן להטיל מגבלות על תפילות, דיבור קולני, שירה ופעילות גופנית בחללים סגורים. מחקר העלה כי הסיכוי להדבקה בחלל סגור גבוה פי 20 מבאוויר הפתוח

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

ליצמן מאיים על נתניהו: אם יוטל סגר - אתפטר

שר השיכון פנה לרה"מ לקראת הישיבה שתכריע סופית על ההגבלות במהלך החגים - ואמר כי יתפטר במקרה של סגר: "ביולי-אוגוסט השארת הכול פתוח". בכירים במפלגתו יצאו נגד האיום: "כשהטילו סגר על החרדים הוא לא צייץ, לא מתפטרים לפני הכרעה בחוק הגיוס והסדרת תקציבי הישיבות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

איום איראני על בחריין: "הנקמה תהיה כואבת"

לאחר החלטת בחריין לחתום על הסכם נורמליזציה עם ישראל, איימו במשמרות המהפכה: "הבוגדים יהיו מטרה לנקמת האומה האיסלאמית". שר ההגנה האיראני: "הטילים שחשפנו יחזקו את יכולותינו". בעזה: הוצתו תמונות נתניהו, טראמפ ושליט בחריין

[ ynet.co.il ] מדיני,

חדרי הכושר לא יצייתו, בעלי האולמות יפגינו בבלפור: "סגר שווה להתאבדות"

האולמות, המסעדות, חדרי הכושר וענפים נוספים עדיין מנסים להתאושש מהסגר הראשון - וכעת יצטרפו למחאה נגד רה"מ בשל הכוונה להטיל סגר בחגים. המסעדנים מזהירים: "יותר מ-25 אלף יהיו מובטלים". בעלת בית קפה ביפו: "רק עכשיו סיימנו לשלם"

[ ynet.co.il ] כללי,

הכדורגל יוגדר כחיוני? משמעויות הסגר על הקבוצות הישראליות

מאז הוחלט להטיל סגר בתקופת החגים לא יודעים ראשי הענף אם הקבוצות יוכלו לשחק באירופה, האם הדבר יזיק לנבחרת ומה יעלה בגורל הקבוצות המתקשות להתקיים כלכלית. וגם: האם ניתן יהיה להחתים זרים ומתי תגיע רשת הביטחון למועדונים

[ ynet.co.il ] כדורגל ישראלי,

המתקפה נגד גמזו והנתונים: זינוק בנדבקים עם פתיחת הישיבות

מקדם ההדבקה עלה, מספר החולים קשה צפוי להגיע ל-550 תוך שבוע, 13 אלף תלמידים בבידוד: כבר שעות ארוכות נמשך הדיון בקבינט הקורונה בהצעת הפרויקטור להפסיק לימודים לחודש ולהטיל סגר כללי בימי החגים, ובינתיים נחשפים נתונים עגומים חדשים. מנכ"ל משרד הבריאות: "אבד הכלח על תוכנית הרמזור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

"אולי שווה לסגור ברודוס": אילת ניצלה מסגר לילי מלא, אבל שילמה מחיר כבד

לאחר יותר מיממה של חוסר ודאות החליטה הממשלה להטיל מגבלות על שכונה אחת שלא נמצאת באזור המלונות. בענף התיירות די בכך כדי לגרום נזק כבד. מוקדי השירות במלונות הוצפו בפניות של נופשים מתלבטים. ההודעה של יוון על פתיחת רודוס וקוס לישראלים רק הגבירה את הלהבות. "בסך הכול רוצים לנקות את הראש ולצאת קצת לחופש"

[ ynet.co.il ] תעופה וחדשות,

השרים אישרו הטלת סגר לילי: זו רשימת היישובים המלאה

בתום כיפופי הידיים בממשלה, אישרו השרים להטיל סגר למשך שבוע מ-19:00 בערב עד 05:00 בבוקר בעשרות רשויות עם תחלואה גבוהה. דרעי התנגד. באשדוד ובאשקלון יוטל סגר בכמה שכונות, ובאילת יוטלו הגבלות בשכונה אחת – ולא באזור התיירותי. עוד ברשימה: בני ברק ואום אל-פחם

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

לפני הכרזת ערי הסגר הלילי: נערכים להצבת מחסומים בבני ברק

הליך השימוע לראשי הרשויות שהוגדרו "אדומות בוהקות" נמשך שעות ארוכות ורשימת הערים שעליהן יוטל סגר לילי מהיום טרם פורסמה. בבית שמש ביקשו להטיל "סגר כירורגי" על בניינים, בטייבה ניסו למנוע סגירת בתי הספר, ובאלעד טענו: "הסגר הקודם רק הגביר את התחלואה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

כץ תומך בסגר הלילי: "מגבה את ההחלטה, לסגר מלא יהיו השלכות קשות ביותר"

שר האוצר הגן על החלטת הממשלה שלא להטיל סגר גורף, וטען בריאיון לאולפן ynet כי מדובר בהכרעה של גורמי מקצוע, נטולת שיקולים פוליטיים. על הביקורת נגדו מצד יו"ר ההסתדרות: "מייצג את בעלי המשכורות הגבוהות, בינתיים החלטותיי מתקבלות למרות רעשי הרקע". על הגירעון שתפח: "זה רק מראה שכספים מתחילים לצאת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שרים מאשימים את גמזו בעלייה בתחלואה: "איבדנו זמן יקר"

ברקע ההחלטה להטיל סגר ב-30 ערים אדומות, אמרו שרים מקבינט הקורונה כי מאז שנכנס פרופ' רוני גמזו לתפקיד הפרויקטור, לא רק שלא הייתה ירידה בתחלואה - אלא אף חלה עלייה: "הוא איבד את זה, לא מתמודד עם הלחץ". גמזו: "לא מתרגש מהמתקפות. אל תחפשו אשמים באירוע הקורונה. תעזרו"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...