news paper icon

ארכיון חדשות: היו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא היו

קמפיין להנגשת אוטובוסים הושחת בגלל תמונה של אישה על כיסא גלגלים

שלט שנועד להעלות את חשיבות הנגשת האוטובוסים הבינעירוניים הושחת בבני ברק בשל תמונה של אישה עם מוגבלות. "מסתבר שגם על פרסומת אני לא יכולה להיות", אמרה המצולמת, אישה דתייה בעצמה, ל-ynet

[ ynet.co.il ]

ראש העיר סיאול נעדר: "השאיר מכתב צוואה"

משטרת סיאול מחפשת את ראש העיר פארק וון סון, שלא הגיע היום לעבודה וביטל את כל הפגישות שנקבעו לו. בתו סיפרה לשוטרים שאביה יצא מהבית מוקדם בבוקר והשאיר אחריו "הודעה עם מילים שמזכירות צוואה"

[ ynet.co.il ]

דייטים בזמן מגפה: מה באמת השתנה?

לצד שינויים בדפוסי ההיגיינה האישית ותודעת החיטוי הגבוהה, אחד השינויים המהותיים שהביאה איתה מגפת הקורונה לעולם קשור דווקא באינטראקציה היומיומית בין בני האדם. ומה קורה בתקופה הזו לעולם הדייטינג?

[ ynet.co.il ]

אישום נגד תושב חיפה: הפיץ סרטוני עירום של צעירות

רונן שיך, העובד במחלקת הגבייה בעירייה, הפיץ על פי כתב האישום את התכנים של כ-190 צעירות, חלקן קטינות, בקבוצות טלגרם שאותן ניהל ושבהן היו חברים יותר ממאה אלף משתמשים. התביעה: "כתב האישום המקיף ביותר שהוגש במסגרת 'חוק הסרטונים'". סנגורו של הנאשם: "מחפשים שעיר לעזאזאל, מאמין שישוחרר בתוך זמן קצר"

[ ynet.co.il ]

120 ק"ג שמפיקים תמונות ברזולוציית שיא: זו המצלמה שהותקנה על אופק 16

מצלמת היופיטר החדשה של אלביט, שהותקנה על הלוויין אופק 16, מצלמת תא שטח של 15 ק"מ בצילום אחד, ותסייע ליחידת המודיעין החזותי של צה"ל לעקוב בין היתר אחר הנעשה באיראן ובסוריה. וגם: איך משתמשות בה מדינות בעולם?

[ ynet.co.il ]

הארגון שהציל את מערכת הבריאות מקריסה בגל הראשון

5,000 מחוללי חמצן, 220 מכונות הנשמה, 10,000 בלוני חמצן - כך סייע ארגון התנדבותי למערכת הבריאות הישראלית באחת התקופות הכי מאתגרות שהיו לה מעולם, כשלמעשה בעולם מתוקן, היד שצריכה להוציא מהכיס את המימון הראוי היא ידה של הממשלה

[ ynet.co.il ]

צפי לפתיחה מעורבת בבורסה; טבע תעלה, גילת תצנח

עליות בסיום המסחר בוול סטריט אתמול, מגמה חיובית באסיה היום ויציבות במסחר בחוזים על מדדי בורסות ארה"ב • המשקיעים עשויים להתעודד מכך שראש הממשלה ושר האוצר צפויים להציג ביממה הקרובה תוכנית חילוץ כלכלית חדשה

[ globes.co.il ] שוק ההון,

מנהל מאפייה וותיקה בירושלים לא עטה מסכה וקיבל דו"ח: "עובד עם תנור של 300 מעלות"

ציון חבה שמנהל מאפייה בירושלים מכר פיתה ללקוח כשהמסכה שעטה כיסתה את סנטרו בלבד, שוטרים שהיו במקום זימנו אותו לשימוע ומסרו לו צו סגירה לעסק ליום אחד. קרוב משפחתו: "רק עכשיו פתחנו בחזרה, למה לא לתת אזהרה? אין היגיון". המשטרה: "סיכן את עצמו ואת הציבור"

[ ynet.co.il ] כללי,

בכנסת רבים על השופטים, בעלי העסקים מחכים: "אין מבוגר אחראי"

תוכנית הסיוע לעסקים הייתה אמורה להתפרסם היום, אך זה לא יקרה לפני יום ראשון. את רוב הלו"ז הפוליטי תפס הדיון על ועדת החקירה לשופטים, ובעלי העסקים זועמים: "כמה מפוטרים צריך כדי שמישהו יתעורר?". בינתיים, סוכמו עיקרי תוכנית הסיוע. העצמאים: "כשנראה את הכסף נאמין"

[ ynet.co.il ]

היועמ"ש לבג"ץ: "להורות על ביטול החסינות שניתנה לח"כ חיים כץ"

מנדלבליט הגיש לבג"ץ את תגובתו המקדמית נגד החלטת הכנסת שלפיה לכץ, הנאשם במרמה והפרת אמונים בפרשת המניות, עומדת חסינות מהעמדה לדין: "ההחלטה התקבלה בחוסר סמכות או בחריגה מסמכות, תוך אי-סבירות קיצונית וחריגה משמעותית ממתחם שיקול הדעת"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

דרעי טרק את הטלפון לנתניהו: "תגיד מפורשות שאתה רוצה בחירות"

שר הפנים תקף את ראש הממשלה במהלך שיחת ועידה שעסקה בהצבעה להקמת ועדת חקירה לשופטי העליון. "יש לנו מיליון מובטלים", אמר דרעי. תגיד מפורשות שאתה רוצה בחירות בתקופה כל כך קשה". חבילת ההטבות הכלכליות לבעלי העסקים הייתה אמורה להתפרסם היום, אך תוצג לממשלה רק בשבוע הבא. "ראש הממשלה עסוק בימים האחרונים רק בגיבוש 'קופסת קורונה' כלכלית", אמרו בלשכת נתניהו

[ ynet.co.il ]

בשל אילוצי תקציב: צה"ל מבטל תרגיל מלחמה ענק עם אלפי חיילי מילואים

הרמטכ"ל אביב כוכבי החליט לבטל תרגיל ענק שיועד להתקיים בחודש ספטמבר הקרוב. מדובר באחד משני התרגילים הגדולים בצה"ל שהיו אמורים להתקיים השנה, בהשתתפות אלפי חיילי מילואים וכוחות ביום אויב. חיילי המילואים היו אמורים לקבל את הצווים בימים הקרובים, אך בתום דיונים במטכ"ל ולאור הקיצוצים הצפויים לצד הערפל סביב גורל תקציב הביטחון השנה, הוחלט לבטל את התרגיל

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

עלייה של 50% בפניות לבתי תמחוי: "אין ברירה"

רבים מהפונים החדשים לקבלת סעודות הם אנשי מעמד הביניים שאיבדו במשבר הקורונה את פרנסתם. אסתר, אם חד-הורית מדרום הארץ, סיפרה: "מאז הקורונה אנחנו מתחת לקו העוני. אני צריכה להאכיל את הילדים שלי - אז אני פונה לבית התמחוי, רק כדי שהם יהיו שבעים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...