news paper icon

ארכיון חדשות: הממשלה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא הממשלה

נתניהו שב וטוען: "אין למנדלבליט סמכות לעסוק בהסדר ניגוד העניינים שלי"

ראש הממשלה פנה ליועץ המשפטי לממשלה ודחה פעם נוספת את סמכותו של מנדלבליט להגביל אותו במינויים כדוגמת המפכ"ל ופרקליט המדינה. היועמ"ש מצדו הודיע כי ללא תגובת נתניהו לטיוטת ההסדר, היא תהפוך ביום ראשון למחייבת

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

השלום עם איחוד האמירויות והזעם בימין; סמוטריץ': "להציב חלופה לנתניהו"

אמירות שטרם נשמעו בימין האידיאולוגי נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו בעקבות הסכם השלום עם איחוד האמירויות והקפאת מהלך הסיפוח. ח"כ בצלאל סמוטריץ': "יש מי שמתעקשים להמשיך וליהנות מהמופע ולמחוא כפיים לקוסם המדהים. החלופה לא תבוא מהליכוד ששבוי בקסמיו"

[ ynet.co.il ]

אין שלום בתוך הממשלה

שלושה נושאים עומדים לכאורה על השולחן במו"מ לפתיחת ההסכם המתפורר בין הליכוד לכחול לבן, אבל רק מה שקשור למינויים ולתיק המשפטים באמת מטריד את נתניהו ואנשיו. ובשטח מסתובב גם תסריט לצעד שיכול לדחות את המשפט | פרשנות

[ ynet.co.il ]

"כל היום פונים אליי שאסייע לחולים לקצר תורים, יש במערכת מלחמת גוג ומגוג"

לאשת העסקים ירדנה עובדיה, שהקימה בתי חולים באפריקה, יש הרבה ביקורת על התנהלות הממשלה בהתמודדות עם הקורונה - ובמיוחד על מערכת הבריאות ("פוחדים ממני שם"). היא מאמינה שההפגנות בבלפור נידונו לכישלון, ולמי שטוען כי היא שופטת בנוחות ממגדל השן עובדיה עונה: "מדברת אתכם הקופאית מדימונה" | ריאיון

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

נתניהו: "החלטנו על כינון שלום רשמי ומלא עם איחוד האמירויות"

ראש הממשלה הצהיר כי ישראל והנסיכות מהמפרץ הגיעו להסכם שלום שיכלול "השקעה בחיסון לקורונה וטיסות ישירות מתל אביב לאבו דאבי". לדבריו, תכניות הסיפוח נדחו "בתיאום עם ארה"ב". על מידור גנץ ואשכנזי: "למנוע טרפודים, איראן לא רצתה בהסכם"

[ ynet.co.il ] מדיני,

נתניהו על העימות בין טורקיה ליוון: רואים בחומרה כל פעולה תוקפנית בים התיכון

ראש הממשלה אמר לשר החוץ היווני ניקוס דנדיאס כי לישראל וליוון ישנם אינטרסים גיאופוליטיים משותפים. אשכנזי ניהל שיחה דומה עם עמיתו מקפריסין, ובהמשך משרד החוץ פרסם הודעה: "ישראל מביעה את מלוא התמיכה והסולידריות שלה עם יוון"

[ ynet.co.il ] מדיני,

אלפים במינסק נגד הדיקטטור: "לא פוחדים יותר"

אחרי דיכוי אלים ו-7,000 עצורים, בבירת בלארוס חזרה היום המחאה לרחובות. נשים יצרו שרשראות אנושיות והניפו את תמונות יקיריהן העצורים. כיכרות התמלאו ונהגים צפרו לאות תמיכה. המפגינים דורשים את התפטרות הרודן לוקשנקו: "הבלארוסים ראו את פניה הנתעבות של הממשלה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מיקי זוהר: "רה"מ בסכנת חיים"; השר שוסטר: "נתניהו כולא אותנו"

בריאיון לאולפן ynet אמר יו"ר הקואליציה כי "אם לא נגיע להסכמות עם כחול לבן, נחזור לציבור והוא יכריע". על האיומים נגד רה"מ: "פרויקט של הרבה מאוד אנשים". שר החקלאות: "בחירות הן קטסטרופה, ביבי כולא אותנו בין הצדק וההסכם בינינו לבין קיום הממשלה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לאבד 25 שנים מהזיכרון, ברגע אחד: פרק מהספר "זה שהיה כאן קודם"

גבר בן 49, יועצו של ראש הממשלה, שוקע בתרדמת בעקבות תאונה. כשהוא מתעורר הוא אינו מזהה את משפחתו, ומשוכנע שהוא עדיין בחור צעיר, מאוהב ובעל חיים תוססים. הרופאים מבטיחים שזיכרונו ישוב אליו - אך הוא אינו משוכנע שהוא רוצה בכך. קראו את פתיחת ספרו החדש של אורי לברון

[ ynet.co.il ]

תחקיר: "אב הבית בבלפור אמר שעובדים אתיופים לא יכולים לעלות לקומת המגורים" | האזינו לעדויות

אפי אזולאי הוא המוציא והמביא במעון ראש הממשלה, האיש שעליו סומכים בעניינים הרגישים. תחקיר "7 ימים" חושף עדויות של עובדים בבלפור שטוענים: אב הבית הורה שלא להעלות לקומה השנייה, בה מתגוררת משפחת נתניהו, עובדות ממוצא אתיופי. פרקליטי המשפחה: "אין שמץ של אמת". האזינו להקלטות. התחקיר המלא מחר ב"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ]

מי מנהל את מערכת החינוך? "השלטון המקומי נכנס לוואקום של הממשלה"

כנס החינוך של ynet ו"ידיעות אחרונות": פאנל של ראשי ערים, נציגת מנהלי בתי הספר ויו"ר ועדת החינוך הסכים שהרשויות המקומיות ינהלו את החינוך טוב יותר ללא המעורבות הממשלתית: "ניצול משאבים לא נכון"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

לימודים עם טרור בלונים, רקטות וקורונה: האתגר המדאיג בעוטף עזה

לקראת פתיחת שנת הלימודים צץ מחדש איום לסבב אלים מול חמאס. ביקורת בקרב תושבים על הממשלה: "חושבים שנספוג הכול, גם קורונה וגם מלחמה". בל, שעולה ל-י"ב, מודאגת מהלמידה מרחוק: "המצב הביטחוני פחות מטריד"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בלי פיקוח ובלי מצלמות: עוד שנת הפקרות בגנים בפתח

ב-1 בספטמבר ישלחו הורים את ילדיהם לגנים שאמורים היו להיות מפוקחים ומצולמים. בזמן ששרי הממשלה מציעים מתווים להגברת הענישה ולאכיפה נרחבת יותר, על רקע מקרה ההתעללות בפעוטון ברמלה, חוק הפיקוח על מעונות היום וחוקים נוספים ממתינים ליישום. שנה מפרשת כרמל מעודה - ודבר לא השתנה

[ ynet.co.il ]

שרה נתניהו: "אני אישה מוכה והילדים שלי מוכים. מפגינים באים על סמים"

אשת ראש הממשלה הזהירה ש"אנשים ימותו" ותקפה את "החוליגנים, האנרכיסטים שעושים צרכים בחצרות". היא גם האשימה את גנץ ואשכנזי: "לא שמעתי אותם מגנים את האלימות המינית כלפיי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נעם סמל: "אנו עובדים על מחזות שיזכירו לפוליטיקאים את טראומת הקורונה"

הממשלה אישרה מתווה לקיום הופעות באוויר הפתוח, שאמור לספק פיתרון זמני למוסדות התרבות, אך לא כולם מרוצים. בריאיון לאולפן ynet מנכ"ל תיאטרון הבימה, נעם סמל, מכנה את המתווה "חרטא", מספר על מצוקת השחקנים והיוצרים וקורא לשר הבריאות: "תפתח כבר ותפסיק לפחד"

[ ynet.co.il ] תרבות ובידור,

עימות באולפן ynet בקרב על תקציב המדינה: "ח"כים בליכוד אומרים שנתניהו רוצה בחירות"

לפני העלאת הצעת החוק לדחיית אישור התקציב בקריאה טרומית, התעמתו שלמה קרעי מהליכוד ורם שפע מכחול לבן בסוגיה שמאיימת לפרק את הממשלה. קרעי: "אי אפשר לדעת מה יהיה בעוד שנה וחצי, ההתעקשות שלהם היא שערורייה". שפע: "הציבור ישפוט את מי שיוביל לבחירות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...