news paper icon

ארכיון חדשות: המשטרה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא המשטרה

המשטרה עצרה 11 עצורים בעקבות ההתפרעויות בדיר אל-אסד

אחרי האירוע האלים בחתונה, שבמהלכו הותקפו שוטרים ואזרח נפצע מירי, פעלה הלילה המשטרה ביישוב: "צפויים מעצרים נוספים". השר עמר בר לב קרא להסיק מסקנות עוד היום, וספג ביקורת: "לא מכיר את תחושת השוטרים"

[ ynet.co.il ]

התפרעות בדיר אל-אסד שבגליל: אזרח וארבעה שוטרים נפצעו, ניידות הוצתו

גבר בן 43 נפצע קשה בעימותים שבמהלכם נורו יריות בדיר אל-אסד שמצפון לכרמיאל. ארבעה שוטרים נפצעו קל. המהומות פרצו כאשר המשטרה הוזעקה לאירוע שבו נורו יריות. שתי ניידות של משמר הגבול הועלו באש, מניידות אחרות נגנב ציוד. כוחות משטרה נוספים הוזעקו למקום: "תקיפת השוטרים לא תעבור בשתיקה"

[ ynet.co.il ]

מטען חבלה התפוצץ בביתו של כתב ynet חסן שעלאן: "האישה והילדים מפחדים"

המטען התפוצץ בבאקה אל גרבייה, בבית אליו היה אמור לעבור בחודש הבא. נגרם נזק לשתי הקומות הראשונות, ואיש לא נפגע. המשטרה פתחה בחקירה. בתחילת החודש נורה צרור לעבר ביתו בטייבה. "אני לא יודע מי עומד מאחורי זה, לא קיבלתי איומים", אמר שעלאן, "לא נישאר לגור בבתים"

[ ynet.co.il ]

האימאם שחשוד בהסתה לפגיעה בשוטרים יישאר במעצר: "לעקור עבירות אלו מהשורש"

השופט קבע כי פרסום הפוסט של השייח יוסף אלבאז מלוד אכן מהווה הסתה, אך בהיעדר חשש לשיבוש חקירה - הוא הורה לשחרר את האימאם למעצר בית. המשטרה, שביקשה להאריך בשבוע את מעצרו של אלבאז, תערער. פרקליט החשוד: "מעצר פוליטי"

[ ynet.co.il ]

חשד ליחסי מרות: עוד מפקד הודח מקורס הקצינים במשטרה - וקודם לתפקיד בכיר

שלשום נחשף ב-ynet כי שני מפקדים הודחו מקורס הקצינים, לאחר שאחד מהם השתכר עם חניכים והשני עקב "בעיות ערכיות", אולם המבוכה ממשיכה: ל-ynet נודע כי מפקד שלישי קיים יחסים עם צוערת - וגם הוא הודח. העונש? תפקיד בכיר יותר. המשטרה: "התנהגות מנוגדת לכללים"

[ ynet.co.il ]

בגלל ויכוח: נאשמים שהכו בן משפחה וכבלו אותו למיטה

אב ושני בניו נאשמים בתקיפה וכליאה של בן משפחה יחד עם אדם נוסף. כתב האישום מתאר כי הם הצליפו בו בכבל חשמל, כפתו את ידיו וכבלו אותו בשרשרת ברזל למיטה. כעבור שעות הצליח להשתחרר והגיע לתחנת המשטרה

[ ynet.co.il ]

מספר התלונות המקוונות למשטרה עלה, אבל 94% מהן נגנזו

בתקופת הקורונה החלה המשטרה לקבל תלונות דרך הרשת. 35 אלף הוגשו מאז, אולם רק 6% מהן עדיין בטיפול. חוקר לשעבר: "ייתכן שהשוטרים עדיין לא מיומנים ותלונות מוצדקות נגנזות". המשטרה בתגובה: "אין קשר בין הדברים"

[ ynet.co.il ]

מת מפצעיו בן ה-74 שנדרס ב"פגע וברח" ברמלה

בבית החולים אסף הרופא נקבע מותו של דסטאו ביסט, שנדרס לפי עדויות על-ידי שני רוכבי אופניים חשמליים. ב-ynet נחשף כי המשטרה גררה רגליים בחקירה, והמשפחה נאלצה לאסוף סרטוני מצלמות אבטחה בעצמה. בשלב מסוים שב"כ היה מעורב בחקירה, אך הדורסים טרם נתפסו

[ ynet.co.il ]

ח"כ אמסלם: "30% מהאשכנזים בישראל מנהלים לנו את המדינה"

השר לשעבר מהליכוד תקף את הממשלה ה"אליטיסטית וצפונבונית" כלשונו, את בנט שכבר "על האאודי", את השר בר-לב ש"רועד ומבקש מהמשטרה לא להפעיל הרבה כוח", ובעיקר את יו"ר רע"מ. על מו"מ בין עבאס לנתניהו, שאותו כינה רק "רה"מ": "לא היינו הולכים איתו גם אם ביבי היה רוצה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נאשם בעבירות מין בילד חשוד בתקיפת ילדים נוספים

לאחר שרותם עזריה (22) נעצר והואשם בתקיפה מינית של ילד בן שמונה שהתגורר לידו בבאר שבע, התלוננו הורים מאזור נהריה כי פגע גם בשני ילדיהם, בני ארבע ושש. המשטרה מחפשת הורים לילדים נוספים שהיו בקשר עמו ויש חשש שנפגעו

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

לתפארת משטרת ישראל: מפקד שתוי וטענות לאיומים בקורס הקצינים

מעדויות שהגיעו לידי ynet עולה כי שני מפקדים בקורס קציני המשטרה גרמו למבוכה גדולה: אחד מהם, לטענת צוערים, היה מעורב באיומים והשני השתכר במסיבה. שני הקצינים הודחו. "חבל שככה מתנהל הקורס הכי חשוב של המשטרה", אמר גורם שמעורה בפרטים

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

השר לביטחון הפנים: "בשלב זה, מצעד הדגלים יתקיים"

הסיעה בראשות מירב מיכאלי, שרת התחבורה בממשלה החדשה, התכנסה לישיבה לראשונה מהשבעת הממשלה ה-36. השר הנכנס בר-לב נשאל על קיום מצעד הדגלים מחר והשיב: "בשלב זה - כן. ירושלים היא בירת ישראל הנצחית. נפעל לפי הכללים שתקבע המשטרה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

חפיפות וחילופים: החגיגות נגמרות, הממשלה ה-36 מתחילה לעבוד

בבוקר עוד יצטלמו השרים לתמונה המסורתית, בערב כבר יידרשו להתמודד עם לא מעט אתגרים. נתניהו ובנט ייפגשו לחפיפה - ללא טקס. השר בר-לב ביטל את הטקס במשרד לביטחון פנים: "המשטרה לא צריכה לעסוק כעת במסדרי כבוד". טלפון אדום טרם הותקן אצל בנט, נתניהו צפוי לעזוב את בלפור תוך ימים ספורים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...