news paper icon

ארכיון חדשות: העין

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא העין

בעקבות הפרסום ב-ynet: שב"כ התנצל בפני האישה שתוחקרה על ידי מאבטחי גנץ

מפקד היחידה לאבטחת אישים התקשר לאילנה, תושבת ראש העין שנמצאת בהיריון מתקדם ועברה בדיקה ביטחונית משפילה על ידי שניים ממאבטחיו של רה"מ החליפי בעת שהמתינה ליד קופת החולים הסמוכה לביתו. "הייתה שם קבלת החלטות לא נכונה", הבהיר. גם גנץ עצמו צפוי לשוחח עמה ולהתנצל

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

מאבטחי גנץ תחקרו אישה הרה בדרך לבדיקה: "הרגשתי כמו טרוריסטית"

אילנה, תושבת ראש העין, הגיעה לסניף קופת החולים שלה ליד ביתו של שר הביטחון. בעת שהמתינה במכוניתה לבדיקה כדי לא לבוא במגע עם חולים, הגיעו לפתע מאבטחיו של גנץ: "הם ביקשו לדעת באיזו בדיקה מדובר ודרשו לראות את ההפנייה". שב"כ: "מצרים על אי-הנעימות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הפגנה נגד הסדר טיעון לכרמל מעודה: "צריכה לשבת מאסר עולם"

הורים מהפעוטון של הגננת המתעללת חוששים שנרקמת עסקת טיעון מאחורי גבם, והגיעו למחות מול ביתה בראש העין: "הילד שלי מצולק, אם מישהו חושב ששכחנו - אנחנו לא". אחת האמהות: "כל פסיק בכתב האישום צרוב לי בנשמה"

[ ynet.co.il ]

הח"כ המיועד מטעם ש"ס: "נשים חולות בסרטן השד בגלל בטן חשופה"

ברוך גזהיי, מספר 11 ברשימת המפלגה שאמור להיכנס בקרוב לכנסת במסגרת החוק הנורבגי, טען ב-2016 בשיעור שהעביר בנושא "צניעות זו מלכות" כי "אישה צריכה להיות סגורה. אנשים רואים ופוגעים עם העין". יו"ר ש"ס אריה דרעי התנער מהדברים: "הבהרתי לו שהדברים לא מקובלים"

[ ynet.co.il ]

מסמר בטון חדר לעינו של פועל בניין - כך הרופאים הצילו אותו

מסמר בטון קפץ וחדר לתוך ארובת העין של פועל בניין, מילימטרים מהמוח. בניתוח מורכב הצליחו הרופאים לשלוף את המסמר לאחר הפרדת חלקי העין הפנימיים, וכך ניצלה ראייתו. מקרים ספורים דומים דווחו בעולם

[ ynet.co.il ]

מחפשים עבודה? דרושים מאבטחים לבני גנץ

רה"מ החלופי ושר הביטחון בני גנץ נכנס לתפקיד באופן רשמי, והאגף לביטחון וחירום במשרד רה"מ מחפש עבורו מאבטחי אישים. מיקום המשרה: ירושלים וראש העין. הקמת מערך אבטחה לר"מ חלופי סוכמה בהסכם הקואליציוני

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

"ערב יום הזיכרון תמיד תפס אצלי משהו יותר חזק בלב". הפוסט המצמרר של לוחם גולני שנהרג

סמ"ר עמית בן יגאל נהרג לפנות בוקר בפעילות מבצעית. לפני שנה, בערב יום הזיכרון, כתב פוסט בפייסבוק ובו הרהר באפשרות שייפול. "אני לא זוכר טקס אחד שלא גמרתי עם עיניים דומעות", כתב. "כל דבר אתה משליך על עצמך, ואם חס וחלילה יקרה משהו, ואם לך יקרה משהו - מה יקרה... וישר מפל מכל צד של העין יורד לו לאט לאט ושוטף לי את הפנים"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

בעלי מוגבלויות חזרו לעבוד: "בבית היינו בודדים, התגעגענו"

15 מתוך 120 עובדי מפעל מוגן של עמותת "צ'יימס" בראש העין, בעלי מוגבלויות בשיקום, חזרו אחרי יותר מחודש בבית. הם מחכים ליום שהמגפה תחלוף והמפעל יחזור לשגרה. "בבית משעמם ומדכא. פה זה כמו משפחה"

[ ynet.co.il ] כללי,

זה גרף הקורונה שמדיר שינה מעיני משרד הבריאות - ומה עשוי לעצור אותו

מכל סטטיסטיקות הקורונה, הגרף החשוב ביותר סמוי כרגע מן העין: כמה חולים קשים (מונשמים) צפויים להיות כאן בחודש הקרוב, לעומת מספר מכונות ההנשמה שיש במצאי. והגרף הזה מדיר שינה. אך האם התרחיש הפסימי הוא אכן התרחיש הסביר, או שדווקא יש סיבות לאופטימיות זהירה? ואלו סוגי סגרים צפויים לנו בחודש הקרוב בעקבות התרחישים?

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...