news paper icon

ארכיון חדשות: העיר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא העיר

הקורונה ברוסיה: תעלות מסביב לכפר – שמבודדים לא יברחו

תושבים בכפר שולוטה שבסיביר לא מאמינים בנחיצות הבידוד. אחרי ש-10% מהם נדבקו בקורונה וכמעט כל השאר נחשפו לחולים, תעלות מכשילות כעת את דרכם החוצה. כבר 130 אלף מתים בארה"ב, סוגרים מסעדות במיאמי, גם ראש העיר אטלנטה שמועמדת להיות הסגנית של ביידן נדבקה

[ ynet.co.il ]

אטלנטה מזועזעת: מי הרג ילדה בת 8?

בשבת בערב נסעה הילדה סקוריאה טרנר עם אמה ברכב באטלנטה, סמוך לאחד ממוקדי ההפגנות. כשניסו להיכנס לחניון אלמונים פתחו באש, והילדה נהרגה. אטלנטה מחפשת לפחות שני חשודים בירי, ראש העיר זועמת: "אירועי הירי חייבים להיפסק. עכשיו אתם לא יכולים להאשים את השוטרים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הונג קונג: ספרי הדמוקרטיה נעלמים מהספריות

אחרי שסין החילה את "חוק הביטחון הלאומי", המכרסם דרמטית באוטונומיה של העיר, מדווחים שספרים של פעילים בולטים כמו ג'ושוע וונג אינם זמינים עוד בספריות הציבוריות. מחלקת התרבות בעיר: "בודקים אותם משפטית"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הרחוב והסערה: אום כולתום במקום לוחמי הגטאות

מועצת העיר רמלה החליטה לקרוא לרחובות על שמם של זמרים מצרים, והדעות בעיר המעורבת חלוקות. "הם שונאי ישראל", אמר חבר מועצה. ראש העיר השיב: "רמלה היא עיר רב תרבותית ומופת לדו-קיום"

[ ynet.co.il ]

"אין לנו מה לאכול": מצוקת הדייגים בעכו

רבים מתושבי העיר מתפרנסים מענף הדיג והתיירות, ומשבר הקורונה - יחד עם איסור הדיג בתקופת הרבייה - הותיר רבים מהם ללא פרנסה גם אחרי הסגר. "זאת התקופה שאמורים לעבוד הכי חזק, אבל הכול מת"

[ ynet.co.il ]

בחירות בפולין: הנשיא לא ניצח בסיבוב הראשון

אנדז'יי דודה, שנתמך ע"י מפלגת השלטון הלאומנית, הגיע ראשון בבחירות לנשיאות - אך לא קיבל יותר מ-50%. הוא יפגוש בסיבוב השני את ראש העיר הליברלי של ורשה, רפאל צ'זקובסקי. דודה קיבל 41%, צ'זקובסקי 30%

[ ynet.co.il ]

צרפת: ראש הממשלה נבחר לראשות העיר

בצל הקורונה התקיים הסיבוב השני בבחירות המקומיות בצרפת. רק 40% הצביעו. אדואר פיליפ ניצח בעיר לה האבר, על רקע הידרדרות ביחסים עם מקרון. הוא זומן לארמון האליזה, ובצרפת תוהים מתי יעזוב את תפקידו

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מת מילטון גלייזר, מעצב הסמל I ♥ NY

המעצב יצר את הלוגו עבור קמפיין לקידום העיר כשהתמודדה עם גל פשיעה ומשבר כלכלי. הוא נדהם כש"השטות הקטנה" שעיצב בחינם הפכה לאחד הסמלים הפופולריים בעולם. אחרי 11/9 עדכן: "♥ ניו יורק יותר מאי פעם"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מרחוב שוקק חיים לעיר רפאים: "איך נביא כסף?"

שדרת החנויות ברחוב הנשיא בחדרה הייתה בעבר מוקד בילוי מועדף. מרכזי הקניות וההזנחה, טוענים הסוחרים, הרחיקו לקוחות - והקורונה הנחיתה את המהלומה: "המצב מחמיר מיום ליום. המחירים ירדו בחצי ואף אחד לא נכנס". העירייה: יש גם חנויות מצליחות, הקמנו ועדה לשיפור

[ ynet.co.il ] כללי,

מחאה ביפו: "המקום הזה יישאר בית עלמין מוסלמי"

מאות השתתפו בתפילת יום השישי, ויצאו לאחר מכן לצעדה במחאה על החלטת עיריית תל אביב לבנות מעון לדרי רחוב באתר שבו שכן בית עלמין מוסלמי. המפגינים צעקו "אללה אכבר", ולא מתכוונים לסגת מדרישתם לבטל את הפרויקט: "העירייה היא כמו אדם חוצפן שפורץ לבית ויושב ואוכל בו"

[ ynet.co.il ] כללי,

חופי בת ים נסגרו, "סיירת הקורונה" אכפה: "גברת, את עם הביקיני"

פקחי העירייה ביקשו מעשרות מתרחצים שהגיעו בשעת בוקר מוקדמת לעזוב ב-10:00. אירה נאלצה לשוב על עקבותיה: "אין מה לעשות. נלך הביתה ונשחה בדוש". כפיר התאכזב: "מה ההבדל בין בתי הקפה למטה לבתי הקפה שעל הרחוב למעלה?"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

"את מי תדביק הילדה הנכה שלי?" | תושבי אלעד מרגישים מושפלים

ילדי החינוך המיוחד שסגורים בבתים, אנשים שקיבלו הודעה ממעסיקיהם לא להגיע לעבודה כי הם מאלעד, ואנשים מן היישוב שגילו שהם "מוקצים" ומספרים על סטיגמות והשפלות: הסגר על העיר החרדית לא עובר בשקט אצל התושבים. "הסטיגמה קיימת וזה לא קשור למגפה. חרדים זו המטרה הכי קלה"

[ ynet.co.il ] העולם החרדי,

ההגבלות המסתמנות על בת ים: ללא סגר, עם איסור התקהלות

במשרד הבריאות אימצו את מרבית הסעיפים במתווה של ראש העיר צביקה ברוט, שנועד לעצור את התפשטות הקורונה בעיר - ובמסגרתו שעות השהייה בחופים יצומצמו למשך שבוע והתקהלויות של למעלה מ-10 בני אדם - כולל בתי כנסת - ייאסרו. התוכנית תובא הלילה לאישור הממשלה

[ ynet.co.il ]

תושב ר"ג ומשפחתו חשודים בהעסקה בתנאי עבדות של אזרחית ניגריה

הוארך מעצרו של יוסף סרור (46), החשוד שהחרים את דרכונה, כלא אותה בביתו והתעלל בה יחד עם בני משפחתו. סנגורו: "הילדים חברים שלה" אשת החשוד, שנחקרה גם היא - אחותו של ראש העיר כרמל שאמה הכהן. יצוין כי ראש העיר לא מעורב בפרשה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בבת ים חוששים מסגירת החופים: "ההנאה היחידה שלנו"

רק בירושלים, בני ברק ות"א נדבקו בשבוע האחרון יותר מבבת ים. ראש העיר שוקל לסגור את החופים, והתושבת רעיה התרעמה: "אני צריכה לשבת עכשיו בבית? זה מדכא". שלמה הפנה אצבע מאשימה לשכנים: "באים אנשים מערים אחרות ויש צפיפות", ואסתר ביקשה "לשמור על הפנינה הזאת"

[ ynet.co.il ]

באלעד זועמים: "הסגר לא אמיתי, התושבים נפגעים ולאף אחד לא אכפת"

החלטת הממשלה ולפיה העיר אלעד תוגדר כ"אזור מוגבל" עוררה כעס בקרב התושבים. "יש תחנת אוטובוס אחת ומצטופפים מאות אנשים. זו לא התקהלות?", שאל בכעס אחד מהם. בעירייה טוענים: "מספר החולים בפועל נמוך מהנתונים הרשמיים". ח"כ פרוש: "מכניסים את הציבור החרדי לגטו"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...