news paper icon

ארכיון חדשות: הפגינו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא הפגינו

רוסיה: אלפים נגד מעצר המושל שהביך את פוטין

מושל מחוז חברובסק שבמזרח הרחוק, סרגיי פורגל, נאזק שלשום מול המצלמות והוטס למוסקבה. הוא מואשם ברצח אנשי עסקים. ב-2018 הפתיע כשניצח את מועמד מפלגת "רוסיה המאוחדת", בעלת בריתו של הנשיא. בין 5,000 ל-35,000 הפגינו היום נגד מהמעצר: "מוסקבה, צאי מכאן!"

[ ynet.co.il ]

ארוסת הצעיר שנורה לצד אביו בשרון: "רצחו משפחה שלמה, איפה אנחנו חיים?"

עשרות הפגינו בכניסה ליישוב זמר על הרצח הכפול שבו נורו למוות אב ובנו על ידי קרוב משפחתם. "הוא עשה את זה בגלל חלקת אדמה. זה היה רצח בכוונת תחילה, הוא ירה תשעה קליעים. שייקח הכל, אבל למה אותו?", אמרה רואא בהפגנה. מעצרו של החשוד, גבר בן 70, הוארך

[ ynet.co.il ]

הפגנה מחוץ לביתו של הנגבי: "שר בלי תיק זה חארטה"

עשרות מוחים הגיעו למבשרת ציון והפגינו ליד ביתו של השר - שעורר סערה בסוף השבוע כשהכחיש את המצוקה הכלכלית בימי הקורונה. בין השלטים שהונפו: "מיליון מובטלים זה לא חארטה" ו"אם אין לחם תאכלו תיקים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עובדי ענף התרבות הפגינו ליד עזריאלי: "יש אנשים בלי אוכל במקרר"

כמאתיים עובדים בתעשיית התרבות והבידור הפגינו בתל אביב במחאה על הפסקת עבודתם עקב משבר הקורונה ועל כך שלא קיבלו פיצוי על הפגיעה בפרנסתם. הזמרת מיכל אמדורסקי: "אנחנו לא בהישרדות". גשר השלום נחסם לסירוגין

[ ynet.co.il ] כללי,

6 עצורים, בהם בכיר לשעבר בחיל האוויר, בהפגנה מול מעון רה"מ

מאות הפגינו נגד שחיתות שלטונית מול מעון ראש הממשלה בירושלים, ורחוב עזה הסמוך נחסם לתנועה. בין העצורים: תא"ל (במיל') אמיר השכל, לשעבר ראש להק כוח אדם בחיל האוויר. אחת המפגינות: "טייס מהולל נאם נאום פטריוטי, ומיד אחריו התנפלו עליו שוטרים"

[ ynet.co.il ]

שליח ארה"ב לשעבר: "המדינה הפלסטינית לא תהווה איום על ישראל"

ג'ייסון גרינבלט קרא לראשי מועצת יש"ע להסיר את התנגדותם לסיפוח במתווה הקיים: "צריכים להפסיק לתקוף את טראמפ וקושנר". ראש מועצת בנימין השיב: "מדובר בסיכון אדיר לביטחון ישראל". ארגוני שמאל הפגינו נגד הסיפוח בירושלים

[ ynet.co.il ]

העובדים הסוציאליים לא מתכוונים לוותר: "אנחנו נחנקים"

אלפי עובדות ועובדים סוציאליים שהפגינו מול משכן הכנסת ומול משרד האוצר במחאה על תנאי השכר, העומס בעבודה ומקרי אלימות רבים - זועקים לעזרה. דפנה משדרות: "לא נורמלי שאני עובדת בחופש ולא מקבלת שקל". מאיה מרחובות מצביעה על מחסור בעובדים סוציאליים במשק: "השכר משפיל"

[ ynet.co.il ]

ההפגנה נגד הסיפוח: "תנו את הכסף למובטלים"

כאלפיים הפגינו בתל אביב במחאה על הכוונה להחיל ריבונות על יישובים יהודיים ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן. נתן, נהג מונית שהגיע להפגנה "כנסת לא חושבים עלינו, למה הם נבחרו?". טל שסיימה תואר בפסיכולוגיה ומתמטיקה נאלצת לשמרטף: "הייתי מצפה שיתמכו בנו"

[ ynet.co.il ] כללי,

מפגן תמיכה בקטינות: "הן נוצלו, האחריות היא על השחקנים"

עשרות נשים הפגינו בכיכר רבין בת"א על רקע פרשת הכדורגלנים והנערות. המארגנות: "הן עוברות מסע הכפשה. אין אחריות שווה בין בוגרים וקטינות. מנסים להפוך זאת לסוגיית ימין ושמאל". החקירה תתחדש בשבוע הבא

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

המתנחלים מחריפים את הטון: "הסיפוח - סוכריה שעטופה ברעל"

הבוקר נפתח בקמפיין אגרסיבי שקרא לנתניהו ולטראמפ לוותר על הקמת מדינה פלסטינית, ובערב הפגינו מנהיגי המתנחלים בירושלים שטענו כי הידידות עם נשיא ארה"ב היא לא פחות ממסוכנת. "כשמציעים ליהודי חזיר עם תוספות, זה עדיין חזיר. כאן החזיר הוא מדינה פלסטינית", אמרו

[ ynet.co.il ]

ההפגנות בארה"ב: נסע אל הקהל, ירה ונופף באקדח

תיעוד דרמטי מרגעי החרדה הלילה בסיאטל: בזמן שהמונים הפגינו על מותו של ג'ורג' פלויד הגיח לפתע רכב שחור ונסע לעברם. מפגינים התנפלו על הנהג – והוא ירה באחד מהם. סרטון מזעזע חדש: שוטר תוקף שוב ושוב באקדח טייזר גבר שחור חסר אונים

[ ynet.co.il ]

סטודנטיות בשנקר הפגינו: "אולי הופץ סרטון שלי מקיימת יחסי מין"

המשטרה חוקרת חשד שעובדי מחשוב במכללה פרצו למחשבי סטודנטיות. התלמידות מחו נגד ההנהלה שהפנתה אותן לתיקון אצל החשודים. ק': "מזעזע לחשוב שתמונות אינטימיות הופצו". ש': "קיבלתי לפני שבועיים 60 בקשות חברות מגברים". י': "השתלטו לי על המחשב מרחוק, זה מבעית"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אלפים הפגינו בוושינגטון: "אנחנו נעשה את השינוי"

בבוקר פשטו חיילים על הדרכים המובילות אל הבית הלבן וחסמו אותן. אחר כך הציפו המונים את הרחובות כדי למחות על מותו של ג'ורג' פלויד. הזעם היה אותו זעם, אך המחאה הייתה שקטה. והיו שם גם פחד ותקווה לשינוי: "אנחנו יכולים לעשות את זה. גם הצבא לא יעצור אותנו"

[ ynet.co.il ]

מאות בהלוויית האוטיסט שנורה למוות: "מיליוני שהידים בדרך לאל אקצה"

"לא ניכנע", קראו הנוכחים בהלווייתו במזרח ירושלים של איאד אלחלאק. עשרות הפגינו בכיכר השעון ביפו, ולאחר מכן מול ביתו של השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה בת"א, במחאה על התקרית בעיר העתיקה. שליח האו"ם כתב: "טרגדיה שצריכה ויכולה הייתה להימנע"

[ ynet.co.il ]

תומכי נתניהו הפגינו: "עושים לו עוול"; מתנגדיו: "שופטים צריכים לחשוש לחייהם"

מול בית המשפט המחוזי בירושלים הפגינו מאות תומכי נתניהו ברקע פתיחת משפטו. חלקם גינו את מנדלבליט: "אנחנו בעד צדק". השחקנית אורנה בנאי הצטרפה למחאת "הדגלים השחורים" מול המעון בבלפור: "מתנהל קמפיין אלים בחסות הבית הזה נגד המערכת המשפטית"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...