news paper icon

ארכיון חדשות: ומסוכן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ומסוכן

שיא עולמי של נדבקים ביממה אחת. ארגון הבריאות מזהיר: המגפה מתפשטת במהירות

150 אלף חולים אובחנו ביום חמישי, ובארגון הבריאות העולמי הודיעו כי כמעט מחצית הם מצפון ודרום אמריקה. "נכנסנו לשלב חדש ומסוכן", הזהיר המזכ"ל טדרוס. וגם: חוקרים באיטליה מצאו שרידים של הנגיף במערכות הביוב ומשערים: הקורונה הייתה פה לפני המקרים הראשונים בסין

[ ynet.co.il ]

נינתו של דרייפוס: "מזועזעת מהשוואת הפרשה למשפט נתניהו"

יעל פרל-לואיז ציינה כי "מבחינת העובדות ההיסטוריות אין שום מקום להשוואה. זה מוזיל מהעוצמה הסימבולית של פרשת דרייפוס". היא הבהירה כי אינה מצפה להתנצלות על ציוצו של יאיר נתניהו: "מן הראוי שילמדו את העובדות. מה שקורה בישראל - מבהיל ומסוכן"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מומחים מדברים על הנגיף ששינה את הסביבה

מה הקשר בין משבר הקורונה לבעיית זיהום האוויר? איך משפיע השינוי הדרמטי באורחות החיים על זה של בעלי חיים בארץ ובעולם? כיצד משתנה תרבות הצריכה והבזבוז כשאנו חיים בצל נגיף מדבק ומסוכן? מומחים משיבים לשאלות אלו ואחרות בנושא משבר הקורונה והסביבה בהשקת גיליון מיוחד של כתב העת "אקולוגיה וסביבה"

[ ynet.co.il ] סביבה,

חזון "שבב לכל ילד" של נתניהו: "בדיוני ומסוכן"

רה"מ הציע השבוע "להתקין חיישנים שיזהירו כמו במכוניות כשהמרחק קטן מדי". מומחים לטכנולוגיה מזהירים מההשלכות: "לא יעבור בשום מבחן, הן פרקטית והן משפטית. המידע עלול להיפרץ, פדופיל עלול לחדור ולעקוב"

[ ynet.co.il ] כללי,

רון קובי: "ביבי שקרן ומסוכן, אלקין בובה של ליברמן"

ראש העיר טבריה, שהודח מתפקידו לאחר שלא הצליח להעביר את תקציב העירייה, תקף בריאיון לאולפן ynet: "רה"מ שיקר לי, הבטיח שדרעי לא יתערב בעיר ולא יפריע לתיירות. הוא בגד בטבריינים שהם ליכודניקים, בגד בימין כולו". עוד טען קובי: "נתניהו רצה שאעזור לו לפגוע בליברמן, הוא עשה הכול כדי לפגוע בו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

רגע לפני הכוסית לחג: מה עושה האלכוהול לגוף שלנו

שתיית אלכוהול מקובלת מאוד באירועים חברתיים ודתיים, ובשנים האחרונות הפכה להיות גם חלק מהיום יום של רבים מאיתנו. איך השתייה משפיעה על הבריאות שלנו וגם על המשקל - ומתי זה הופך להיות יותר מדי ומסוכן עבורנו?

[ ynet.co.il ]

אם לא נסתום לו את הפה, הרוצח ינצח

אי אפשר לתת חופש ביטוי ושאר פריבילגיות למי שירה 3 כדורים בגב שלהן. העיסוק התקשורתי ב"פעילות הפוליטית" של רוצח רבין הוא מדכא ומסוכן

[ ynet.co.il ]

משחק חדש ומסוכן

עם נחיתת הישראלים בנתב"ג תחל מלחמת הכול בכל - גם בתוך הגושים. שתיית הקולות הגדולה החלה | פרשנות

[ ynet.co.il ]

ירי מעזה לשרון: קרס בית במושב, 7 נפגעו קל-בינוני

10 ימים אחרי הירי לגוש דן - הפעם זה רחוק יותר ומסוכן יותר: אזעקה הופעלה באזור השרון, צה"ל אישר שזוהה שיגור מהרצועה. פגיעה ישירה בבית במושב משמרת, אישה אחת נפגעה באורח בינוני ו-6 קל, בהם פעוטות. נתניהו קיצר את ביקורו בוושינגטון

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

ארה"ב: מצוד אחר חשוד ברצח הוריו, חברתו ומשפחתה

לואיזיאנה: הרשויות מחפשות אחר דקוטה תריוט, בן 21, החשוד בשני אירועי ירי. שניים מהקורבנות סיפרו לשוטרים לפני מותם שבנם הוא זה שירה בהם. בתקרית השנייה נורו למוות חברתו של החשוד, אביה ואחיה. "הוא חמוש ומסוכן"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ראש השב"כ לשעבר: "המתקפות נגד השירות - איום קשה ומסוכן"

בראיון לאולפן ynet אמר עמי אילון כי החברה הישראלית ובתי המשפט צריכים ללמוד מגישתם של חוקרי שב"כ, שאינם מפלים בין חשודים בטרור - בין אם הם יהודים או פלסטינים. "מי שמנסה להראות ששב"כ הוא הבעיה ולא קורא לתופעה בשמה, מדשן את ערוגת העשבים השוטים"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

בסנאט משוכנעים: "בן סלמאן המשוגע אחראי לרצח"

ראש ה-CIA תדרכה סנאטורים בכירים על רצח חשוקג'י, גם נאמני טראמפ המסרב להעניש את ריאד בטוחים: "אפס סיכויים שהנסיך לא מעורב, הוא איש מטורף ומסוכן". יו"ר ועדת החוץ: "בית משפט ירשיע אותו תוך 30 דקות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"אפשר גם לאנוס ברשת": הושק המטה הלאומי להגנה על ילדים

לצלילי השיר "חדר משלי" של ארקדי דוכין - בעיבוד מיוחד בהשתתפות אגם בובחוט ועדן פינס - השיק המשרד לביטחון פנים יחידה ייעודית להגנה על ילדים מפני פגיעה באינטרנט. מעתה יוכלו ילדים והורים לפנות אל מוקד 105 בכל שעה ולקבל סיוע. השר ארדן: "המרחב האינטרנטי פרוץ ומסוכן"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

הרב לוינשטיין קורא להפגין מול מצעד הגאווה: "הם סוטים"

ראש מכינת בני-דוד בעלי כתב כי "ארגון הלהט"בים מעודד סטייה ועיוות של הנטייה המינית", וקרא: "להפגין נגד מצעד התועבה בירושלים". 60 רבנים ורבניות אורתודוקסים: "שימוש בביטויים כמו סוטים פסול ומסוכן, היזהרו בדבריכם"

[ ynet.co.il ]

תוצאות ראשוניות: יתרון גדול לארדואן בבחירות

הבחירות לנשיאות טורקיה: אחרי ספירת 50% מהקולות צועד ארדואן במקום הראשון עם 56.5%. יריבו הגדול, מנהיג החילונים הכריזמטי מוהרם אינצ'ה, נמצא במקום השני עם 28.5% ומצמצם בהדרגה את הפער. מטרת האופוזיציה היא למנוע מארדואן להשיג יותר מ-50% – וכך לגרור אותו לסיבוב שני ומסוכן עבורו

[ ynet.co.il ]

ספא, שירות חדרים ואוויר צח: מלון בסין מציע ללקוחותיו אוויר נקי מזיהום

כל האוויר שנכנס למלון "קורדיס הונגצ'יאו" שבשנחאי עובר סינון קפדני ואוויר מזוהם לא נכנס אליו. המטרה היא להילחם בזיהום האוויר בתוך מבנים, שעלול להיות בעייתי ומסוכן יותר מזה שברחובות

[ haaretz.co.il ] סין,
עמוד הבא ...