news paper icon

ארכיון חדשות: זקוק

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא זקוק

למה מתכוונים חרדים ב"ממשלת שיסוי"

התחושה היא שחוזרים ימי ממשלות מתקופות גרועות של פעם, שרואות ב"כור ההיתוך" אידיאולוגיה, ובחרדים את הפרימיטיבים שזקוקים לחינוך מחדש

[ ynet.co.il ]

כל הכסף שהושקע ב"מלכת היופי של ירושלים" לא הופך אותה לסדרה טובה

הסדרה החדשה, שמבוססת על רב המכר של שרית ישי-לוי, נחשבת לאחת ההפקות היקרות בהיסטוריית yes, אבל אם אתם זקוקים ליותר מתפאורה מושקעת כדי ליהנות - אתם בבעיה. על אף שחזור תקופתי מרשים ובחירת שחקנים מוצלחת, היא מתקשה לשחזר את קסם הספר וסובלת מסצנות איטיות, דיאלוגים שחוקים, משחק מופרז ודילוגים בין תקופות שהופכים לגימיק מתיש

[ ynet.co.il ]

מפגיני ימין מול בית אורבך: "עם ישראל זקוק לך, תעצור את הטירוף"

גובר הלחץ על הח"כ מימינה שטרם הודיע אם יתמוך בממשלת בנט-לפיד. כ-200 מפגינים סמוך לביתו, אחת מהם קראה: "אורבך תתעורר - לא לפיד, לא בנט, לא שרץ". הציונות הדתית מארגנת הפגנה גדולה מול בית שקד. סער פרסם הודעה שנשלחה לעברו: "בהלוויה של הילדים שלך, בעזרת השם עוד השנה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נגיד בנק ישראל: "המשק זקוק יותר מכל לממשלה יציבה"

ברקע הניסיונות האחרונים להקמת ממשלת בנט-לפיד, אמר פרופ' אמיר ירון בריאיון לאולפן ynet: "צריך שהממשלה ושהשרים יהיו שם לאורך זמן ולא רק יתכננו דברים, אלא גם יישמו אותם". על סוגיית המיסים: "כדי לא להישאר עם הגירעון של 2019 - נצטרך להעלות מיסים בעתיד"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

אחרי שנתיים של עבודות הרכבת הקלה: שבילי אופניים והולכי רגל נפתחו ביפו

לאחר הגבלות תנועה ושיבושים שנמשכו זמן רב, נפתחו השבילים הייעודיים. תושבים בירכו וקיוו שהדבר יסייע לעסקים ברחוב. לאחר דחיות, הרכבת הקלה צפויה להיפתח בנובמבר 2022. עד אז מחפשים בעיריית תל אביב עוד פתרונות: "יפו זקוקה לתשומת לב, כדי שעסקים שסבלו לא רק יחזרו - אלא ישגשגו"

[ ynet.co.il ] כללי,

המשנה ליועמ"ש: "יש במערכת הפוליטית כאלה שרוצים בריסוק מערכת המשפט"

עו"ד רז נזרי מתח ביקורת בכנס לשכת עורכי הדין על ההתקפות המתמשכות של הממשלה על מערכת המשפט, אך סייג: "גם בית המשפט זקוק לריסון, היה צריך לדחות את העתירות בקשר לפשרת האוזר"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

חשיפה: ממונה הבטיחות בגבעת זאב התריע כבר שבועיים לפני האסון

הרשויות קיבלו התרעות מראש - אך לא הצליחו למנוע את האירוע שבו קרסה הטריבונה בגבעת זאב. מסמך שהגיע לידי ynet מוכיח כי דוד זקן, שמשמש כממונה על הבטיחות במועצה, הזהיר מראש שמדובר באירוע המוני שזקוק לאישורים מתאימים - אך החגיגות התקיימו בלעדיהם. עורך דינו: "המשטרה בחרה לעצום את עיניה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"המטרה שלנו: שלא יהיה בשדרות אפילו תושב אחד שירגיש שאין לו למי לפנות"

"ברצותם של בני דודנו - החיים שלנו יהיו גן עדן. ברצותם - החיים כאן יהיו גיהינום": כך אמרה הילה גונן-ברזילי, מנהלת מרכז חוסן בשדרות, ביום השידורים המיוחד של אולפן ynet, "ידיעות אחרונות" ו"ידיעות תקשורת". "הדבר הזה לא פשוט לאדם פוסט טראומטי, שכל כך זקוק לחוויה של שליטה", הסבירה

[ ynet.co.il ]

לפיד: "כולנו מבינים שזו לא תהיה ממשלה שתגשים את כל חלומותינו"

יו"ר יש עתיד אמר יממה לאחר שקיבל את המנדט מהנשיא כי "ישראל היא מדינה פצועה שזקוקה לאחדות". הוא הבהיר שהוא מחויב למתווה הפריטטיות והבכורה ברוטציה שהציע לבנט, אך לא התחייב שיהיו רק 18 שרים: "יכול להבטיח שלא יהיו 36 שרים ו-16 סגני שרים כמו בממשלה הנוכחית"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

משפחת נתניהו תובעת את אולמרט: "טען שאנו חולי נפש"

משפחת נתניהו הגישה תביעה נגד ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט על סך 837 אלף שקלים. הטענה: אולמרט הוציא את דיבתם בשני ראיונות שבהם אמר כי הם "חולי נפש" שזקוקים לטיפול פסיכיאטרי. אולמרט: "משועשע מהמשפחה המופרעת הזו"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

התינוק אדם מחפש משפחה: ההורים מכורים, האחים בפנימיות

אדם בן החצי-שנה סבל מהזנחה ומהרעבה, נמצא כעת באומנת חירום וזקוק למשפחת אומנה יציבה וקבועה. "המשמעות של לגדל ילד שאינו שלך וכך לשנות את חייו, זה כמעט תפקיד אלוהי", אומרים בארגון אור שלום שמטפל באדם

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

ראיתי פרסומת למשכנתה הפוכה. אני זקוק לכסף ויש בית בבעלותי. האם זה פתרון טוב?

יותר ויותר גופים פיננסיים בישראל מציעים ללקוחות אפשרות ליטול מהם הלוואה בתצורה של "משכנתה הפוכה" • אבל צריך לזכור שאין מתנות חינם - אנשים שרוצים להמשיך לגור בבית שלהם וזקוקים לעוד הכנסה חודשית, צריכים לשים לב שלא ימצאו את עצמם בגיל 80 בלי הכנסה ובלי בית

[ globes.co.il ] הטיפ היומי,

בריטני ספירס תעיד לראשונה בבית המשפט

הזמרת שנמצאת תחת שליטת אביה מזה 13 שנה, תעיד לראשונה בבית המשפט בחודש יוני הקרוב. לטענת אביה היא זקוקה להשגחה צמודה, אולם בסרט "לשחרר את בריטני" שיצא לאחרונה מצטיירת תמונה אחרת לגמרי

[ ynet.co.il ]

לפתוח את התריס: כך הפכתי לרבנית של השכונה

ישנם הקשרים שבהם חלוקת התפקידים בין נשים וגברים היא חלק מסבך של ערכים ויעדים שאי אפשר להתעלם מהם. יש גם ימים שבהם קווי ההפרדה מוסטים, ומתחים קודמים מתמוססים. כאשר בחייה של אישה מגיע רגע כזה, וכאשר עומדים לה הידע והכישורים שהציבור זקוק להם, הדרך צריכה להיות פתוחה בפניה

[ ynet.co.il ] דיון,

אחרי שאמר "לא צריך את רע"מ": נתניהו שוחח עם עבאס

רק אתמול אמר נתניהו כי הוא לא זקוק לעבאס להרכבת ממשלה, אך הערב ראש הממשלה שוחח עמו. לפי רע"מ, השניים דנו באפשרויות הקמת הממשלה, על הסוגיות הבוערות של החברה הערבית ונושאים אחרים. נתניהו טען מנגד: "בניגוד למה שאמרו, לא בנינו על רע"מ. ביקשנו את סיוע המפלגות לבחירה ישירה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מד"א: "מחסור חמור במנות דם, בעיקר מסוג O. בואו לתרום"

בקי ברמן משירותי הדם של מד"א אמרה לאולפן ynet כי המחסור פוגע ברבים שזקוקים למנות דם - "לא רק יולדות ונפגעי תאונות, אלא גם אנשים שמקבלים באופן קבוע עירויי דם: חולי סרטן, פגים. כל תרומה מצילה עד שלושה אנשים". היכן אפשר לתרום?

[ ynet.co.il ]

כך מונעים בעלים אלימים טיפולים מילדיהם: "הכול בחסות החוק"

הם מכים את בנות זוגם והופכים את החיים בבית לגיהינום, אבל זה לא מסתיים בכך. הגברים המתעללים גם מסרבים לאשר טיפולים פסיכולוגיים ורפואיים לילדיהם, הזקוקים להם בשל מציאות חייהם. בוויצו אומרים בתסכול: "הילדים כלואים בתוך הסכסוך ומשלמים גם הם מחיר"

[ ynet.co.il ] רווחה וחברה,

שירה איסקוב ושכנתה עדי גוזי שהצילה אותה השיאו משואה: "לכבוד הנשים שקמות מהשאול"

איסקוב ששרדה ניסיון רצח ושכנתה עדי גוזי שהצילה אותה ריגשו את המדינה כשהשיאו משואה בהר הרצל. איסקוב: "לכבוד הרבים והטובים, שמקדישים את חייהם למאבק באלימות נגד נשים". גוזי: "לכבוד כל מי שזקוקה, ממש עכשיו, לביטחון, לתקווה, לאהבה, ולכוח לצאת החוצה"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...