news paper icon

ארכיון חדשות: חבר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא חבר

הסרטון שמכעיס את הרשת: "מי רוצה להאכיל בדואי?"

ברשתות החברתיות רץ סרטון ובו נראית משפחה שנתקלת בילדים בדואים במהלך טיול - ואב המשפחה מתייחס אליהם כאילו היו בעלי חיים בגן חיות ומעודד את בנותיו להאכיל אותם בעוגיות. ח"כ מהמשותפת: "הילדים מוצגים בצורה גזענית, מעליבה ומקוממת"

[ ynet.co.il ]

רוסיה: אלפים נגד מעצר המושל שהביך את פוטין

מושל מחוז חברובסק שבמזרח הרחוק, סרגיי פורגל, נאזק שלשום מול המצלמות והוטס למוסקבה. הוא מואשם ברצח אנשי עסקים. ב-2018 הפתיע כשניצח את מועמד מפלגת "רוסיה המאוחדת", בעלת בריתו של הנשיא. בין 5,000 ל-35,000 הפגינו היום נגד מהמעצר: "מוסקבה, צאי מכאן!"

[ ynet.co.il ]

נכנסו יותר מ-100 איש - התחרות הופסקה

ראש עיריית רעננה חיים ברוידא הורה על הפסקה מיידית של תחרות הטניס לנוער בשל אי עמידה בכמות המשתתפים: "מתייחסים בחומרה להנחיות משרד הבריאות". תגובת האיגוד: "המרכז ברעננה גדול והיה ריחוק חברתי"

[ ynet.co.il ] טניס,

הכירו: היא בת תשע - ושיאנית השאלות הספרים בתל-אביב

מורן סגרה כהן זכתה בתואר שיאנית הקריאה של עירה, עם למעלה ממאתיים השאלות ספרים בשנה. בריאיון היא מספרת איך החלה לקרוא שלושה ספרים ביום, מדוע היא מעדיפה ספרים על גבי סרטים ("אין בהם כמעט מילים") ולאיזו דמות היא הכי מתחברת ב"הארי פוטר" (רמז: גם היא תולעת ספרים)

[ ynet.co.il ]

טראמפ ביטל את מאסר חברו שהורשע בפרשת "רוסיה-גייט"

הנשיא ביטל את 40 חודשי המאסר שנגזרו על יועצו רוג'ר סטון, שהורשע בכך ששיבש את חקירת התערבות רוסיה בבחירות כדי להגן על טראמפ. הבית הלבן: "הוא כבר סבל המון", סטון חגג: "לטראמפ יש חוש צדק נהדר, שפכו עלי שמפניות". הדמוקרטים זועמים

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

למרות ההגבלות: מפקדים וסא"ל טיילו בלי מסכות ובצפיפות | תיעוד

חיילי מתאם פעולות הממשלה בשטחים טיילו כמה ימים בלי לשמור על ריחוק חברתי ולא תמיד עם מסכות. מתברר כי אחד החיילים נחשף לחולה קורונה. מתפ"ש בתגובה: "המקרה יתוחקר ויוסקו מסקנות לצד חידוד ההנחיות"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

החוק לאיסור צריכת זנות נכנס לתוקף: "הבנה שניצול מצוקה אינו מוסרי"

החוק קובע קנסות למי שיצרוך או ינסה לצרוך זנות. אגודת הלהט"ב ביקשה מבג"ץ לדחות את יישומו מחשש לפגיעה בטרנסג'נדריות שעוסקות בזנות. חשפנית לשעבר: "החוק נותן לי תקווה מאוד גדולה, הרף המוסרי של החברה עלה"

[ ynet.co.il ]

הסיפור האמיתי מאחורי "עקורים" מעניין יותר מהסדרה עצמה

"עקורים" מביאה לנטפליקס את סיפורם של כלואים במתקן מעצר אוסטרלי לפליטים, ומבוססת בחלקה על מה שחוותה במקום דיילת אוסטרלית, שחברות בכת זירזה אצלה התפתחות סכיזופרניה. אך הסיפור המעניין והמסר החשוב שהיא נושאת הולכים לאיבוד בסדרה לא מספיק מהודקת

[ ynet.co.il ]

פרשת אלבר: אלי אלעזרא לא יוביל זמנית את דירקטוריון הכשרה ביטוח

אלעזרא הינו יו"ר ובעלי הכשרה ביטוח • את מקומו ימלא לבינתיים הדירקטור יצחק קאול • המהלך קורה בעקבות הודעת הפרקליטות על הגשת כתב אישום כנגדו בכפוף לשימוע, בגין חלקו לכאורה בפרשת הייבוא העקיף באלבר • בסביבת החברה מבהירים: אלעזרא לא עוזב את תפקידו

[ globes.co.il ] הכשרה ביטוח,

חרם הטחינה במגזר הערבי: החברה תרמה ללהט"ב – בציבור זרקו קופסאות

חברת טחינת אל ארז הצליחה לייצר סערה, לאחר שנודע על תרומה לארגון התומך בקהילה הלהט"בית. חלק מהמוכרים הסירו את המוצר מהמדפים: "לא מכבדים את הדת". מנגד קוראים במגזר: "עדיף שתחרימו את מי שתורם לצה"ל"

[ ynet.co.il ] כללי,

מחצית 2020: הצרכנים התנפלו - והמחירים בסופר עלו

מ-2016 המחירים בסופר לא מפסיקים לעלות. גם הקורונה לא הרתיעה את הקמעונאים מלהעלות מחירים. כפי שחושפים נתוני סטורנקסט – החברה שמעבדת את נתוני הקופות ברשתות ובמינימרקטים – חלה עלייה של 0.8% במחירים בינואר-יוני 2020

[ ynet.co.il ] חדשות הצרכנות,

אישום נגד תושב חיפה: הפיץ סרטוני עירום של צעירות

רונן שיך, העובד במחלקת הגבייה בעירייה, הפיץ על פי כתב האישום את התכנים של כ-190 צעירות, חלקן קטינות, בקבוצות טלגרם שאותן ניהל ושבהן היו חברים יותר ממאה אלף משתמשים. התביעה: "כתב האישום המקיף ביותר שהוגש במסגרת 'חוק הסרטונים'". סנגורו של הנאשם: "מחפשים שעיר לעזאזאל, מאמין שישוחרר בתוך זמן קצר"

[ ynet.co.il ]

סמוטריץ': "נתניהו מסכל פעם אחר פעם יוזמות לתיקון מערכת המשפט"

חבר הכנסת מימינה, שיזם הקמת ועדה לחקירת ניגודי עניינים של שופטים, לא הופתע שההצעה נפלה אף שקיבלה את תמיכת הליכוד: "ח"כים ושרים ברחו מההצבעה, ספרו אצבעות כדי לוודא שזה לא עובר", אמר סמוטריץ' לאולפן ynet. על תפקוד רה"מ נתניהו במשבר הקורונה: "חד משמעית נכשל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השרה כהן מכחול לבן: "מי שיגרור לבחירות יורק בפנים של המובטלים"

יום אחרי שכחול לבן טרפדה ועדת חקירה לשופטים, תקפה השרה לשוויון חברתי באולפן ynet את תמיכת הליכוד במהלך: "בזמן המלחמה בקורונה אנחנו מוקפצים לכנסת כדי לבלום הצעה לא חשובה". לדבריה, מפלגתה צריכה להמשיך לשבת עם נתניהו: "לאנשים אין פרנסה מובטחת, זה צו השעה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שלמה רודב מונה ליו"ר יינות ביתן

זו הפעם הראשונה שימונה לחברה יו״ר חיצוני • לפני כשבועיים דווח כי רודב עזב את תפקידו כיו״ר בזק אחרי כשנתיים בתפקיד • בשנה האחרונה מתמודדת קבוצת יינות ביתן עם קשיי תזרים ומחפשת פתרונות מימון שיסייעו לה להתייצב פיננסית

[ globes.co.il ] מינוי בכירים,
עמוד הבא ...