news paper icon

ארכיון חדשות: חגג

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא חגג

טראמפ ביטל את מאסר חברו שהורשע בפרשת "רוסיה-גייט"

הנשיא ביטל את 40 חודשי המאסר שנגזרו על יועצו רוג'ר סטון, שהורשע בכך ששיבש את חקירת התערבות רוסיה בבחירות כדי להגן על טראמפ. הבית הלבן: "הוא כבר סבל המון", סטון חגג: "לטראמפ יש חוש צדק נהדר, שפכו עלי שמפניות". הדמוקרטים זועמים

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ארדואן הפך את האתר המפורסם באיסטנבול למסגד

בית המשפט בטורקיה הפך את מעמדו של איה סופיה שפעל משנות ה-30 כמוזיאון - וארדואן הכריז עליו כמסגד. המבנה שנבנה במאה השישית נחשב לאחד המתוירים בעיר, וביוון כבר תקפו את המהלך: "ארדואן לקח את טורקיה שש מאות אחורה". טורקים חגגו: "השרשראות נשברו"

[ ynet.co.il ]

אדלשטיין הכריז על ״שעת חירום״ - וחגג במסיבה

רעיית שר הבריאות אירנה נבזלין חגגה יום הולדת בבית פרטי בנוכחות עשרות מוזמנים - באותו יום שבו הודיע השר יחד עם ראש הממשלה על הגבלת התקהלויות במקומות סגורים. האירוע התרחש לפני שנכנסו לתוקף. אדלשטיין: "האירוע היה בחצר פתוחה ועמד בהנחיות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מקורבו של נתניהו: הציבור אשם בהתפרצות, לא הממשלה

נתניהו האשים את הפקידים, מקורבו נתן אשל מטיל אחריות על הציבור: אשל שלח מסרון לעיתונאים שבו כתב כי "אחוז גבוה של הציבור שלא נשמע להוראות, חגג במועדונים, בים ועל הגגות - אשם במצב". לדבריו, "הממשלה רצתה לעזור לבעלי עסקים שלא נשמעו לכללים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בחשאיות, בלב היער – ובלי לשמור על ההנחיות: בני נוער חוגגים את נשפי הסיום

למרות האיסור הגורף שהטילו משרד הבריאות ומשרד החינוך, תלמידים רבים חגגו במסיבות חשאיות שארגנו בעצמם, ללא כל הקפדה על ההנחיות. "אנשים שתו מאותם בקבוקי אלכוהול ולא שמרו על ריחוק", סיפרה אחת המשתתפות

[ ynet.co.il ]

רונדו, ים ותעודת "בוגר קורונה": התלמידים שלא חיכו להכרעה - ויצאו לחופש

בעוד בית הדין הארצי לעבודה טרם הכריע אם המורים ימשיכו ללמד, העידו תלמידים כי ישובו לפקוד את הכיתות ב-1 בספטמבר. "עבדנו בבית בקורונה, הגיע זמן חופש", סיפר דניאל מאשקלון. מסיימי י"ב לא ויתרו על מסורת הרונדו: "ביטלו נשף אחרי שקבענו שמלות ואיפור, אז לפחות את זה חגגנו"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

שועה הפר הנחיות וחגג במסיבה: "הנפש גברה על ההיגיון"

חלוץ מכבי חיפה שוב מסתבך. שועה נצפה לפני כשבוע במסיבה בווילה בקיסריה למרות הוראות הבידוד שחלות על השחקנים. ממכבי חיפה נמסר: "בירור משמעתי ייערך בתוך המועדון, הוא הבהיר כי לא ישוב על כך". יו"ר המינהלת ארז כלפון קנס את הירוקים ב-30 אלף שקל (שייתרמו): "זלזול מחפיר"

[ ynet.co.il ] כדורגל ישראלי,

החסידים מציגים: ריקוד הכיסאות לחתונות קורונה

הכלה והחתן היו בארה"ב, אבל החסידים והאדמו"ר לא ויתרו על השמחה גם בישראל: קהילת חסידות קרעטשניף ברחובות חגגה את נישואיה של נכדת האדמו"ר במתכונת קורונה - מרחוק, עם מסכות, אבל עם פרץ שמחה וריקוד מקורי שאולי עוד יהפוך למסורת

[ ynet.co.il ] העולם החרדי,

4 נחקרו לאחר שדוגמניות חגגו במסיבת גג בת"א

בלי מסכות, בלי ריחוק חברתי: במסיבה במלון קרלטון השתתפו סלבס רבים, בהם נטע אלחמיסטר, אלה איילון וטיילור מלכוב. 4 נחקרו לאחר הסרטונים שהועלו לרשתות, המארגן חשוד ב"הפצת מחלה מסוכנת". גורם המעורה בפרטים: "הקפדנו על כל ההנחיות. מסכות? אף אחד לא הולך איתן היום"

[ ynet.co.il ] כללי,

הנסיך חגג במסיבה בסגר ונדבק בקורונה

יואכים, אחיינו של מלך בלגיה, השתתף במסיבה בספרד בניגוד להנחיות הקורונה. בארמון המלוכה אישרו שהוא פיתח תסמיני מחלה. המשטרה הספרדית פתחה בחקירה והמשתתפים צפויים להיקנס. "הם חסרי אחריות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

שובל הפגינה למען נתניהו: "זו המתנה לבת מצווה"

שעות אחרי שחגגה בכיתה, הגיעה שובל פורת בת ה-12 לבית המשפט המחוזי. "המשאלה היחידה שלי היא שיעזבו את ביבי, הוא לא צריך לחיות ככה", אמרה ל-ynet, כשאמה לצדה. נתניהו פרסם סרטון תגובה: "איזו חמודה, איזו חכמה. אני מאוד מתרגש"

[ ynet.co.il ]

חרם אכזרי ואיומים ברצח נגד בת 12: "שנתיים של גיהנום"

אמה של ל' טוענת כי בתה עוברת מסכת התעללות מצד ילדה בכיתתה. לדבריה, המחנך ראה זאת גם בוואטסאפ הכיתתי ולא התערב. "אף אחד לא עוזר", סיפרה, אולם אמהות אחרות מעידות על הגזמה: "ילדי הכיתה חגגו לה בת מצווה בעיר אחרת". עיריית תל אביב: המקרה מוכר ומטופל

[ ynet.co.il ]

הרג הצעיר השחור: כוכבי ה-NFL דורשים חקירה פדרלית

ארה"ב מזועזעת מהסרטון שבו תועדו שני גברים לבנים – אב ובנו – יורים למוות באמאד ארברי, שרק יצא לג'וגינג. מאות "חגגו" אתמול 26 לארברי ושרו "יום הולדת שמח" ליד בית המשפט: "שהיורים יקבלו יחס כמו שחורים". הנשיא טראמפ: "סרטון מטריד", כוכבי פוטבול: "הם ארבו לו כמו לטרף"

[ ynet.co.il ]

טיפול חדשני לקורונה או מכונת יח"צ משומנת? מה אנחנו יודעים על הטיפול שהזניק את השווי של פלוריסטם

חברת הביומד, אחת מכמה שהודיעו על פיתוח בתחום הטיפול לקורונה לאחר פרוץ המגפה, חגגה בשבוע שעבר קבלת מימון של 50 מיליון דולר מהאיחוד האירופי • אבל בינתיים לא נערך ניסוי משמעותי במוצר, וטיפול החמלה שבו הוא ניתן לא באמת יכול ללמד על יעילותו

[ globes.co.il ] פלוריסטם,
עמוד הבא ...