news paper icon

ארכיון חדשות: חייבים

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא חייבים

ראש רשות חירום לאומית לשעבר: "חייבים גוף אחד לריכוז המאבק בקורונה"

ברקע הזינוק בתחלואה והמאבק בין גופי הטיפול בנגיף, טען בצלאל טרייבר באולפן ynet כי הגוף שבראשו עמד בעבר יכול להוות גורם מכריע בהתמודדות נגד הקורונה: "קיים עיוורון בהבנה שיש פה נתק וחסר גוף ניהול לאומי". הוא הזהיר: "הגל השלישי יבוא בחורף, תהיה קטסטרופה אם לא יתכוננו מעכשיו"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

אטלנטה מזועזעת: מי הרג ילדה בת 8?

בשבת בערב נסעה הילדה סקוריאה טרנר עם אמה ברכב באטלנטה, סמוך לאחד ממוקדי ההפגנות. כשניסו להיכנס לחניון אלמונים פתחו באש, והילדה נהרגה. אטלנטה מחפשת לפחות שני חשודים בירי, ראש העיר זועמת: "אירועי הירי חייבים להיפסק. עכשיו אתם לא יכולים להאשים את השוטרים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

סגן שר הבריאות: "ייתכן שבקרוב יבוטל ביה"ס של החופש"

לפני שהממשלה מתכנסת כדי להחליט על הגבלות נוספות, טען סגן שר הבריאות יואב קיש בראיון לאולפן ynet: "התחלואה במדינות אחרות נמוכה עכשיו כי הציבור שם יודע שיש מחיר להתנהלות שגויה, כאן חייבים את החיים לנתניהו". על הקייטנות בחופש הגדול: "גם אם נחליט עכשיו להשאיר, בעוד שלושה ימים זה יכול להשתנות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בידוד ביתי: התשובות לשאלות הכי חשובות

איך תדעו אם אתם חייבים בידוד, איך מזמינים בדיקת קורונה ואיפה תראו את התוצאה, מי משגיח עליכם מטעם הקופה בזמן הבידוד, איך לקבל חופשת מחלה עקב הבידוד ולמי לדווח על אזרח שהפר בידוד?

[ ynet.co.il ] חדשות,

מנכ"ל משרד הבריאות: "איסור מפגשים עם סבא וסבתא נמצא על השולחן"

קבינט הקורונה יתכנס לדון בבקשת משרד הבריאות להגביל התקהלויות ולצמצם מספר משתתפים באירועים. מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי בריאיון לאולפן ynet: "חייבים להגביר את האכיפה". ראשי האוניברסיטאות: ביטול הבחינות הפרונטאליות – סכנה לביטול הסמסטר

[ ynet.co.il ]

גנץ עדיין דורש תקציב דו-שנתי: "לתמוך במערכת הבריאות ובמשק"

בישיבת סיעת כחול לבן אמר ראש הממשלה החליפי כי "התקציב לחמישה רבעונים הוא לא שיקול פוליטי, חייבים להיאבק בקורונה ובהשלכותיה". על הסיפוח: "מה שעומד לנגד עיניי - לאפשר תהליך מדיני אמיתי החותר לשלום. ייבחנו צעדים הדדיים גם לצד הפלסטיני"

[ ynet.co.il ]

מסתמן: כחול לבן תתנגד להטבות עבור ראש הממשלה החלופי

גורמים במפלגה אומרים לקראת הדיון בוועדת הכספים ביום ראשון: "לא העת לדון בנושאים אלה. אתגרי המדינה כעת מחייבים סדרי עדיפויות לאומיים". בני גנץ הודיע כי הוא מוותר על ההוצאות הכוללות צוות עובדים, תחזוקה והוצאות אירוח במעונו הפרטי

[ ynet.co.il ]

סרטן מעי גס בצעירים: 5 תסמינים ראשוניים לגילוי מוקדם

בכל שנה מאובחנים בישראל כ-300 חולים בסרטן המעי הגס שגילם מתחת ל-40. רבים מהם מאובחנים בשלבים מתקדמים של המחלה בגלל חוסר מודעות, דבר שעלול להחמיר את המצב. אלו 5 התסמינים העיקריים שחייבים לשים אליהם לב

[ ynet.co.il ]

אם ל-3 בבידוד: "טלטלה רגשית מטורפת"

כשענבר כהן, אם יחידנית, גילתה שחלתה בקורונה, המחשבה הראשונה שהטרידה אותה היא - מה יהיה עם הילדים? "ההרגשה היא שהאדמה רועדת, פחד אלוהים. לא תכננתי תסריט כזה, וחייבים לקבל החלטה מהר"

[ ynet.co.il ]

כינוס חירום בעקבות מעשי הרצח בחברה הערבית: "חייבים למצוא פתרון"

מנהיגים ערבים התכנסו בג'ת במקביל להלווייתו של מאלק אבו פול שנורה למוות במהלך הלילה - יממה לאחר שבן דודו נרצח גם כן. "אם לא נטפל בנגע האלימות - הפשיעה תמשיך להשתולל", אמר אחד מקרובי המשפחה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אימה בשכונה הוותיקה בחיפה: תושבים הקימו סיירת בעקבות אונס הילדה

התושבים שמתגוררים סמוך למשפחתה של בת ה-12 שנאנסה במיטתה, חוששים מהאלמוני שפרץ לדירתה באישון ליל ומסתובב עדיין חופשי. עכשיו הם מנסים להקים סיירת משמר אזרחי ומזהירים: "חייבים לעצור את החשוד מהר". חבר מועצה: "עולמה הבטוח התערער"

[ ynet.co.il ] כללי,

טקס הסיום של אובמה: "אתם לא חייבים לקבל את העולם כפי שהוא"

בזה אחר זה הופיעו ונאמו בטקס הווירטואלי Dear Class of 2020, למעלה מ-70 אנשי ציבור: מליידי גאגא, דרך ביל גייטס ועד קונדוליסה רייס. על רקע המחאה בארה"ב, הם קראו לצעירים ליצור עולם טוב יותר, שוויוני ונורמלי. "הזמנים מפחידים אבל הם הזדמנות אדירה עבור הדור שלכם", אמר אובמה

[ ynet.co.il ]

גורמים ישראלים: האמריקנים העבירו מסר כי הסיפוח יכול להידחות

זמן קצר לפני הגעתו של שר החוץ הגרמני שינסה לשכנע את נתניהו, גנץ ואשכנזי להימנע מסיפוח, גורמים ישראליים אמרו כי האמריקנים כלל לא פנויים להתעסק במהלך. ראש מועצת שומרון לשרת ההתיישבות חוטובלי: "לא חייבים להסכים לתוכניות רה"מ"

[ ynet.co.il ] מדיני,

בדרך למיזוג אגוד במזרחי טפחות: פנינסולה במו"מ מתקדם לרכישת תיק האשראי ליהלומנים

אגוד ומזרחי טפחות חייבים למכור את התיק על מנת לקבל את אישור רשות התחרות למיזוג • עם השלמת מיזוג אגוד בבנק מזרחי טפחות יהיו בישראל רק 6 קבוצות בנקאות מסחריות נפרדות

[ globes.co.il ] פנינסולה,

נאום ביידן: "טראמפ חלק מהבעיה, מלבה את אש השנאה"

אחרי ימים ארוכים שבהם הואשם כי קולו לא נשמע מספיק במהומות ג'ורג' פלויד נשא ביידן נאום גדול ראשון מאז מרץ ותקף את הנשיא: "המדינה מתחננת להנהגה שתאחד אותנו, טראמפ מסונוור מהאגו שלו. מות פלויד הוא קריאת השכמה, חייבים לטפל בגזענות השיטתית של אמריקה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,
עמוד הבא ...