news paper icon

ארכיון חדשות: ימינה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ימינה

סמוטריץ': "נתניהו מסכל פעם אחר פעם יוזמות לתיקון מערכת המשפט"

חבר הכנסת מימינה, שיזם הקמת ועדה לחקירת ניגודי עניינים של שופטים, לא הופתע שההצעה נפלה אף שקיבלה את תמיכת הליכוד: "ח"כים ושרים ברחו מההצבעה, ספרו אצבעות כדי לוודא שזה לא עובר", אמר סמוטריץ' לאולפן ynet. על תפקוד רה"מ נתניהו במשבר הקורונה: "חד משמעית נכשל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בשיא משבר הקורונה: עימות חריף בין הליכוד וכחול לבן על ועדת חקירה לשופטים

"ממשלת החירום" להתמודדות עם הנגיף מפולגת סביב סערה פוליטית חדשה: הליכוד מצביע בעד הצעת סמוטריץ' לוועדת חקירה לניגודי עניינים של שופטים. ניסנקורן במליאה: "מתבייש בליכוד שנכנעו לימינה, הפרה בוטה של ההסכם". שידור חי

[ ynet.co.il ]

בנט: "נתניהו בהלם קרב - נכשל טוטאלית"

יו"ר ימינה טען בריאיון לאולפן ynet: "ממשלת ישראל נכשלה כישלון חרוץ, כולל נתניהו וגנץ. בחמישה שבועות אפשר לחלץ את ישראל מהבור הזה אם יתחילו לזוז, אבל הם לא זזים". המליץ: "לגייס 1,500 מובטלים לחקירות האפידמיולוגיות"

[ ynet.co.il ]

תאונה קטלנית תועדה: גבר נהרג ואשתו נפצעה

בן 49 מהיישוב כאבול התכוון לפנות ימינה בצומת גני טמרה שבגליל לכביש 70 - ונהג BMW התנגש בו. הוא נהרג ואשתו נפצעה באורח קשה. הנהג הפוגע, בן 21 מטמרה, עוכב לחקירה: "שוטר סימן לו לעצור והוא האיץ"

[ ynet.co.il ]

סמוטריץ': נתניהו תמיד היה בעד חלוקת הארץ

הח"כ מימינה מבקר באולפן ynet את החלת הריבונות המבוססת על מפת טראמפ ותוקף את רה"מ: "הוא משתמש בריבונות כדי לעטוף מדינה פלסטינית. מאז בר אילן הוא מדבר על שתי מדינות. תוכנית טראמפ פוגעת בהתיישבות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ביבי בלי הבלוק

הדרישות של ימינה אכן היו מופרזות, אבל נתניהו העדיף לסגור קודם עם גנץ ולפרק את בלוק הימין. עכשיו - אם לא תהיה הפתעה ברגע האחרון - הוא ימצא עצמו עם התנגדות מסוג חדש: חגורת ההגנה יכולה להפוך לחגורת נפץ | פרשנות

[ ynet.co.il ]

הסכם עם רפי פרץ: שר ירושלים, מורשת ומיזמים לאומיים

שר החינוך היוצא רפי פרץ, ששקל לפרוש מהפוליטיקה לאחר שנתניהו התכוון לתת את התיק שבו חפץ לדוד אמסלם, מונה בסופו של דבר לשר לענייני ירושלים. "נעניתי לבקשת נתניהו לייצג את הציונות הדתית", אמר יו"ר הבית היהודי שהתפצל מימינה

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בנט: "מו"מ עם הליכוד? אין כלום כי לא היה כלום"

לאחר שמיקי זוהר, אמר שנמשכים המאמצים לצירוף ימינה לממשלה שהשבעתה נדחתה בינתיים - טען בנט כי אין מו"מ: "נתניהו רוצה לצדו גמדים מוחלשים". שר החינוך פרץ, שהתכוון להתפצל מהם, שוקל לפרוש מהפוליטיקה. הליכוד: "בנט זרק את ימינה לאופוזיציה כי לא קיבל את תיק הבריאות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יו"ר ההסתדרות נגד בנט: "ההשוואה לחמאס - הסתה"

ארנון בר דוד תקף את יו"ר ימינה שכתב כי "נתניהו חלש מול חמאס ומול ההסתדרות", ודרש התנצלות. "אתה משווה בין ארגון שהקים את מדינת ישראל לבין רבי מרצחים, אתה סוגר חשבונות". הרקע לעימות בין השניים: המתקפה של בנט נגד נתניהו בשל המגעים הכושלים לכניסתו לממשלה

[ ynet.co.il ]

מסתמן: רפי פרץ עוזב את ימינה ויהיה השר לענייני ירושלים ופרויקטים לאומיים

שעות לפני ההשבעה הצפויה, ואחרי שנתניהו ובנט שוחחו על הצטרפותה של ימינה לממשלה אך לא הגיעו להסכמות, מסתמן כי שר החינוך ייפרד מסיעתו וייכנס לממשלת האחדות. במקביל, בימינה מגישים לכנסת בקשה לפיצול מפרץ: "מאחלים לו הצלחה"

[ ynet.co.il ]

בדרך לאופוזיציה, בנט במתקפה על נתניהו: "חלש מול חמאס ומול ההסתדרות"

תחת הכותרת "אופוזיציה - מתחילים" פרסם יו"ר ימינה נפתלי בנט פוסט ארוך שבו תקף בחריפות את בנימין נתניהו: "ראש הממשלה בחר להיפטר מימינה". הוא הזכיר כי נתניהו "שחרר מחבלים" ו"מסר את חברון לערפאת". הליכוד בתגובה: "תם עידן בנט"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לקראת ההשבעה: התיקים הסגורים ואלה שיחכו לרגע האחרון

אחרי שנתניהו הודיע כי עלה בידו להרכיב ממשלה - נסללה הדרך להשבעה. בקווי היסוד: "קבינט קורונה", חתירה לשלום - אך בלי ריבונות, ושמירה על אופיה היהודי של ישראל. נתניהו הציע לשר פרץ לעזוב את ימינה ולהתמנות לשר. המסמך המלא והמאבקים על המשרדים. שעת ההשבעה תידחה

[ ynet.co.il ]

נתניהו ובנט שוחחו - אך לא הגיעו להסכמה

לאחר שיחתם הטלפונית של ראש הממשלה ושר הביטחון, נמסר מהליכוד כי "ראש הממשלה עשה ניסיון אחרון להכניס את ימינה לממשלה והציע לבנט הצעה משופרת - אך לצערנו הוא דחה את ההצעה". בנט: "אם נתניהו רוצה אותנו חלשים ונטולי השפעה, נעדיף לצאת לאופוזיציה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ימינה מתרחקת מהממשלה: "נתניהו טרק את הדלת"; רה"מ: "בקשות בלתי אפשריות"

גורם במפלגה כינה את מינוי אדלשטיין לשר הבריאות "בגידה" וטען כי מדובר ב"מהלך מחושב לחיסול הברית עם הציונות הדתית". נתניהו הגיב: "נתתי הצעה נדיבה, הרבה מעבר לגודלם היחסי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...