news paper icon

ארכיון חדשות: יסודי


מאמרים בנושא יסודי

בת שירות התלוננה שחוקר משטרה תקף אותה מינית וטוענת: "ניסו להגן עליו בכל דרך"

שוטרת בשירות לאומי פנתה למח"ש בטענה שחוקר ותיק ביצע בה מעשים מגונים, אך האירועים לא שוחזרו מעולם - ולא נגבו עדויות. בשיחה מיוחדת עם ynet טענה: "אמרו לי שחבל על הפנסיה שלו". מח"ש: "מנהלים חקירה יסודית ומעמיקה". סנגורו של החוקר: "המתלוננת מסרה גרסאות סותרות"

[ ynet.co.ilwww.ynet.co.il ]

בת שירות התלוננה שחוקר משטרה תקף אותה מינית וטוענת: "ניסו להגן עליו בכל דרך"

שוטרת בשירות לאומי פנתה למח"ש בטענה שחוקר ותיק ביצע בה מעשים מגונים, אך האירועים לא שוחזרו מעולם - ולא נגבו עדויות. בשיחה מיוחדת עם ynet טענה: "אמרו לי שחבל על הפנסיה שלו". מח"ש: "מנהלים חקירה יסודית ומעמיקה". סנגורו של החוקר: "המתלוננת מסרה גרסאות סותרות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מים עכורים: 50 שנה לאלבום שפירק את סיימון וגרפונקל

הם הכירו בבית הספר היסודי, הפכו לאחד הצמדים המצליחים ביותר בהיסטוריה של הרוק - אבל גם לא הפסיקו לריב. למרבה המזל, ב-1970 הם הצליחו למרות המשקעים להוציא את Bridge over Troubled Water, יצירת מופת שחרכה את המצעדים וזללה פרסים. סוף טוב, הכול טוב? שכחו מזה...

[ ynet.co.il ]

10 שעות, 5 פיגועים: הדלת המסתובבת של זורקי האבנים

בשנה האחרונה אירעו בכבישי יהודה ושומרון כ-1,500 מקרים של זריקת אבנים והושלכו כמעט 300 בקבוקי תבערה, אתמול היו 5 אירועים כאלה. אבל בגלל חוסר תיאום בין הרשויות, תיקים רבים נסגרים ללא כתבי אישום וחשודים משתחררים תוך ימים. המשטרה: "כל תלונה נחקרת ביסודיות"

[ ynet.co.il ]

חשד לרצח: גופת נער שנעדר מאז אתמול נמצאה ליד בית ספר בשפרעם

גופתו של עאדל חטיב בן ה-17, שנעדר מביתו מאז אתמול, נמצאה הערב ליד בית ספר יסודי בשפרעם. כוחות משטרה הגיעו לזירה וסגרו את המקום, החשד הראשוני שמדובר ברצח. קרוב משפחה: "כואב מאוד, חיפשנו אותו בכל מקום"

[ ynet.co.il ]

שר התקשורת אמסלם חתם על עסקת מכירת השליטה בבזק

המהלך התאפשר בעקבות אישורו של היועמ"ש, למרות שאמסלם לא היה זקוק מבחינה חוקית לאישורו • עמי ברלב, מנכ"ל ביקום: "מודים לצוות משרד התקשורת ושר התקשורת שניהלו מהלך יסודי תוך התנהלות מקצועית במיוחד לטובת הציבור במדינת ישראל"

[ globes.co.il ] בזק,

ארגון המורים מסרב לחשוף את שכר בכיריו: "פגיעה בפרטיות"

כמעט שנה אחרי שנחשף ב-ynet כי מועצת ארגון המורים העל יסודיים אישרה העלאת שכר להנהלה, סירב בית הדין של הארגון לאפשר את חשיפת הפרטים. אחד המבקשים שקיפות: "השכר ממומן מכספי המורים". היו"ר רן ארז: "לא צריך להיכנס לכיסים שלנו, הדרישה לחשיפת המספרים היא קנטרנית"

[ ynet.co.il ]

בית ספר עם מורה אחת ותלמיד אחד

אלפי כפרים ברחבי רוסיה ננטשו אחרי פירוק ברית המועצות. אחד מהם הוא הכפר המרוחק סיביליקובו בסיביר, שבו עדיין פועל בית ספר יסודי עם תלמיד אחד בלבד. בשנה הבאה המורה תעזוב את הכפר, והתלמיד יידרש ללמוד בבית ספר חדש - ולצאת מדי יום להפלגה בנהר כדי להגיע לכיתה

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"ילדים מחביאים את הסמארטפונים בקלמרים"

זה נראה לרובנו טבעי שילדים מסתובבים עם סמארטפונים בבית ספר יסודי, אבל המומחים מזהירים מפני סכנות רבות שההורים לא מודעים להן. לכבוד השנה החדשה - המלצות שיגרמו לכם לא להתייחס לטלפון כמובן מאליו

[ ynet.co.il ]

שיר געגועים: משפחת בנאי מספרת על יוסי בנאי

יובל נזכר באבא שהגן עליו מול המנהל בתיכון שרצה להעיף אותו. גברי חושב על האח הגדול שבעצמו לא סיים בית ספר יסודי כי המורים שלו חשבו שהוא טיפש. אהוד מודה לו עד היום על כך שבזכותו הכיר את אשתו, ואביתר על כך שגרם לו להרגיש כמו אליס בארץ הפלאות. בסרט התיעודי "להאיר את יוסי", נשמע יוסי בנאי מספר את סיפורו בקולו. כעת גם בני משפחתו נזכרים באב המייסד

[ ynet.co.il ]

צעד נדיר של הממונה על שוק ההון: מתערב בעסקת גזית גלוב-אטריום במטרה להגן על זכויות מיעוט

הממונה על רשות שוק ההון אינו מרוצה מאופן הצטרפותן של שתי קבוצות הביטוח לחברת הנדל"ן גזית גלוב, בעסקת הרכישה של מניות הציבור באטריום, הפועלת במרכז ובמזרח אירופה - תשלום של מחיר מלא עבור רכישת מניות מיעט בחברה הפרטית • מנורה מבטחים: "מדובר בעסקה עם פוטנציאל תשואה גבוה לעמיתי ומבוטחי הקבוצה, שנבחנה ונבדקה בצורה יסודית"

[ globes.co.il ] רשות שוק ההון,

קרובי עצור שמת מאשימים: "שימוש בטייזר גרם לאירוע לבבי"

קרוב משפחתו של אבי חסון, שמת בתחנת המשטרה באשדוד זמן קצר לאחר שנעצר, סיפר ל-ynet: "הוא לא עבריין ולא עסק בפשיעה", וציין כי במשפחה "דורשים חקירה יסודית". הגופה נשלחה למכון לרפואה משפטית

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אחרי מחאת המשפחה: עיריית ת"א תקרא בי"ס על שם יצחק שמיר

נכדתו של ראש הממשלה השביעי אמרה השבוע ל-ynet כי "העיר שבה התגורר רוב חייו עוד לא מצאה לנכון להנציח אותו" - וכעת הודיע ראש העיר חולדאי כי בית ספר על-יסודי חדש שייפתח בעוד שנתיים בשכונת תל ברוך צפון ייקרא על שמו של שמיר

[ ynet.co.il ] כללי,

ארגון המורים מחריף את המאבק: הלימודים בעל-יסודיים יחלו מחר ב-10:00

יו"ר הארגון רן ארז הכריז על סדרת עיצומים בעקבות צווי המניעה שקיבל לפני פתיחת שנת הלימודים: "שום בעיה לא נפתרה". לדבריו, אם עד סוף החודש לא יימצא פתרון, הטיולים אחרי החגים ישובשו. מרכז השלטון המקומי: בלי מו"מ - נפנה לבית הדין. משרד החינוך: "נפעל להוצאת צווי מניעה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פנסיה וחישוב ימי מחלה: הפערים מאחורי איומי ההשבתה ב-1 בספטמבר

שני צוותים דנים במקביל בניסיונות למנוע את השביתה המתוכננת בגנים ובחינוך היסודי. על הפרק: דרישות בחישובי פנסיה, ניכוי ימי מחלה ורפורמת החינוך המיוחד. מזכ"לית הסתדרות המורים: "עם רצון טוב נגיע להסכמות"

[ ynet.co.il ]

לקראת השבתה? האוצר משיב אש לאיומי הסתדרות המורים

ברקע איומי ההשבתה בבתי הספר היסודיים ובגני הילדים ב-1 בספטמבר בגלל ענייני שכר ופנסיה, קובלים במשרד האוצר על התנהלות הסתדרות המורים: "ביטלתם שלוש פגישות", נטען במכתב שהגיע לידי ynet. הסתדרות המורים: "משרד האוצר הוא היחיד שאשם בכך ששנת הלימודים לא תיפתח"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...