news paper icon

ארכיון חדשות: ירדן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ירדן

נבחן איחוד מעלה אדומים וירושלים; גנץ כינס דיון לקראת הכרעה

שישה ימים לסיפוח: בתום שבוע שבו נבחנו תרחישי ההסלמה במקרה של סיפוח, גנץ כינס את ראשי מערכת הביטחון. לפי ההערכות, ישראל תכריז בימים הקרובים על תחילת הסיפוח, אך בדרג המדיני שוקלים להסתפק תחילה בצירוף מעלה אדומים לירושלים. ראש המוסד נפגש עם מלך ירדן

[ ynet.co.il ]

ההפגנה נגד הסיפוח: "תנו את הכסף למובטלים"

כאלפיים הפגינו בתל אביב במחאה על הכוונה להחיל ריבונות על יישובים יהודיים ביהודה ושומרון ובבקעת הירדן. נתן, נהג מונית שהגיע להפגנה "כנסת לא חושבים עלינו, למה הם נבחרו?". טל שסיימה תואר בפסיכולוגיה ומתמטיקה נאלצת לשמרטף: "הייתי מצפה שיתמכו בנו"

[ ynet.co.il ] כללי,

נציגי ירדן, האו"ם והאיחוד האירופי בעצרת הפלסטינית נגד הסיפוח: "יהיו השלכות"

אלפים בודדים הגיעו לעצרת ביריחו המהווה את אות הפתיחה של קמפיין הרשות נגד תוכניות הסיפוח של ישראל. בפת"ח אמרו שצה"ל פרס מחסומים כדי לדלל את כמות המשתתפים. השגריר הירדני ברשות: "הסיפוח לא יעבור בלי תגובה". שליח האו"ם מלדאנוב: "הסיפוח מנוגד לחוק הבינלאומי"

[ ynet.co.il ] פלסטינים,

למרות המשבר: גורמים ישראלים ממשיכים במגעים ישירים עם ירדן

ל-ynet נודע כי בכירים לשעבר בצמרת הביטחונית בישראל מקיימים קשר ישיר עם בכירים בממלכה, למרות המשבר העמוק סביב תוכנית הסיפוח. גורמים המעורבים במגעים: "אם נתניהו היה מנהל את העניינים כמו שצריך, אפשר היה לבצע מהלכים בתיאום עם הירדנים"

[ ynet.co.il ] מדיני,

מלך ירדן לחברי קונגרס: סיפוח מסכן את היציבות במזרח התיכון

עבדאללה ממשיך למצב עצמו כסמן הימני בהתנגדות לתוכנית החלת הריבונות של ישראל. לנציגי בית הנבחרים בארה"ב הוא אמר כי כל צעד בגדה המערבית "אינו מקובל ומערער את האפשרות להגיע לשלום באזור"

[ ynet.co.il ] מדיני,

נדחתה בקשת צבי גור, רוצח הילד אורון ירדן, לשחרור מוקדם

בית המשפט המחוזי בלוד דחה עתירה שהגיש גור לשחרור מוקדם בשל מחלה קשה שממנה הוא סובל, ולפי עורכי דינו הוא מצוי במצב סיעודי מורכב. פרקליטי משפחת הנרצח הביעו סיפוק מההחלטה: "מדובר ברוצח נתעב שצריך להישאר בכלא"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

במחאה על הסיפוח: בלונים הופרחו מעזה לישראל

בתיאום עם חמאס: פעילים פלסטינים הגיעו לגבול למפגן כוח של הפרחת בלונים לעבר ישראל. למרות שטענו שמדובר בבלוני נפץ, לא דווח על אירועי שריפה. המהלך בוצע לפי אחד הפעילים בעקבות ההחלטה לספח חלקים מבקעת הירדן ויהודה ושומרון: "לא היה מנוס". לדבריהם, פעולות המחאה צפויות להימשך

[ ynet.co.il ]

איראנים בכביש 6, מדינה אחת או נפילת ירדן? עימות באולפן ynet על ההשלכות של הסיפוח

אלוף (מיל') גרשון הכהן מתנועת "הביטחוניסטים" סבור שרק סיפוח בקעת הירדן יממש את החיץ הדרוש לישראל מול האיום ממזרח. מנגד מתעקש אלוף (מיל) גדי שמני שהחלת ריבונות חד-צדדית תוביל לקריסת הממלכה ההאשמית ולסכנת התפרסות של מיליציות איראניות על 480 ק"מ בגבול

[ ynet.co.il ]

אחיו של אורון ירדן: "אסור לשחרר את הרוצח, פסיכופט שיסכן ילדים"

רועי ירדן, אחיו של הילד שרציחתו ב-1980 זעזעה את המדינה, התייחס לבקשת הרוצח צבי גור לשחרור מוקדם: "מצבו יציב ואפשר לטפל בו בכלא, אז למה שייצא לחופשי?". על המחיר שהמשפחה שילמה: "אבי מת אחרי שנים של דיכאון ואמי לא מתפקדת. אני חי על קצבת נכות"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...