news paper icon

ארכיון חדשות: כחול

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא כחול

השרה כהן מכחול לבן: "מי שיגרור לבחירות יורק בפנים של המובטלים"

יום אחרי שכחול לבן טרפדה ועדת חקירה לשופטים, תקפה השרה לשוויון חברתי באולפן ynet את תמיכת הליכוד במהלך: "בזמן המלחמה בקורונה אנחנו מוקפצים לכנסת כדי לבלום הצעה לא חשובה". לדבריה, מפלגתה צריכה להמשיך לשבת עם נתניהו: "לאנשים אין פרנסה מובטחת, זה צו השעה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"לא נתנו לי בדיקה": האם אובחנה כחולה, בתה שסובלת משיתוק מוחין נדבקה

ר' מהשרון טוענת כי על אף שהתלוננה על תסמינים לקורונה קיבלה בדיקה רק לאחר ארבעה ימים. "זה סיוט, לאף אחד לא היה אכפת", מספרת האם. רק יומיים לאחר שאומתה כחולה, נבדקו בנותיה. מצבה של ר' מוגדר בינוני ושל בת ה-10 קל: "לא עודכנתי שהייתי ליד חולה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

נתניהו נעדר, בליכוד תמכו וכחול לבן התנגדו: לא תוקם ועדת חקירה לשופטים

בשיאו של משבר הקורונה, עימות בממשלה דווקא על ועדת חקירה לשופטי העליון. ההצעה נפלה: 54 הצביעו נגד ו-43 בעד, אך הליכוד וכחול לבן עמדו משני צידי המתרס. גנץ לחברי סיעתו: "גאה בכם". דרעי טרק את הטלפון לנתניהו לפני ההצבעה אחרי שאמר: "יש לנו מיליון מובטלים, תגיד שאתה רוצה בחירות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בשיא משבר הקורונה: עימות חריף בין הליכוד וכחול לבן על ועדת חקירה לשופטים

"ממשלת החירום" להתמודדות עם הנגיף מפולגת סביב סערה פוליטית חדשה: הליכוד מצביע בעד הצעת סמוטריץ' לוועדת חקירה לניגודי עניינים של שופטים. ניסנקורן במליאה: "מתבייש בליכוד שנכנעו לימינה, הפרה בוטה של ההסכם". שידור חי

[ ynet.co.il ]

מחיר הגל השני: מספר החולים מזנק, חדרי המיון מתמלאים בקצב מדאיג

בשיבא, באיכילוב, בקפלן ובאסף הרופא: כך נראית מגפה שמרימה ראש. בכל בתי החולים במרכז הארץ נצפו אתמול עומסים יוצאי דופן של חולי קורונה או של חשודים כחולים. משרד הבריאות הודיע שחולי קורונה לא יפונו עוד לוולפסון, מעייני הישועה ואסף הרופא עקב היעדר מקום. "זה אירוע רב נפגעים", אמר אמש אחד הרופאים, "יש הרבה יותר מטופלים ממטפלים"

[ ynet.co.il ]

הקואליציה הכריעה: מבקר המדינה לא יבדוק את פרשת הצוללות

ההצעה לבקש ממבקר המדינה לבדוק את הפרשה נדחתה בוועדה לביקורת המדינה. בין המתנגדים: ח"כ הילה שי וזאן מכחול לבן, חרף הבטחת הבחירות. במהלך הדיון איים ח"כ מיקי זוהר על יו"ר הוועדה עפר שלח: "נשקול את כהונתך בראשות הוועדה"

[ ynet.co.il ]

גנץ עדיין דורש תקציב דו-שנתי: "לתמוך במערכת הבריאות ובמשק"

בישיבת סיעת כחול לבן אמר ראש הממשלה החליפי כי "התקציב לחמישה רבעונים הוא לא שיקול פוליטי, חייבים להיאבק בקורונה ובהשלכותיה". על הסיפוח: "מה שעומד לנגד עיניי - לאפשר תהליך מדיני אמיתי החותר לשלום. ייבחנו צעדים הדדיים גם לצד הפלסטיני"

[ ynet.co.il ]

הקורונה בבית האבות "עידן הזהב": שני דיירים נוספים נפטרו

עד כה, שלושה דיירים מבית האבות בירושלים מתו מסיבוכי הנגיף. בסך הכל 24 דיירים אובחנו כחולים, רובם מהמחלקה הסיעודית, בנוסף לשלושה אנשי צוות. 160 עובדים בכור בדימונה נשלחו לבידוד לאחר ששני עובדים אובחנו כחולים

[ ynet.co.il ] כללי,

אחרי שנחשף לחולה קורונה: ראש אמ"ן לבידוד

מצה"ל נמסר כי אלוף תמיר הימן ומפקדים נוספים מאגף המודיעין שנכחו בשבוע שעבר בקרבת קצין שאומת כחולה קורונה - ייכנסו לבידוד. מוקדם יותר נדרש גם דובר צה"ל, תא"ל הדי זילברמן, להיכנס לבידוד לאחר שנכח בדיון בשבוע שעבר שאחד ממשתתפיו אובחן עם הנגיף

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

מסתמן: כחול לבן תתנגד להטבות עבור ראש הממשלה החלופי

גורמים במפלגה אומרים לקראת הדיון בוועדת הכספים ביום ראשון: "לא העת לדון בנושאים אלה. אתגרי המדינה כעת מחייבים סדרי עדיפויות לאומיים". בני גנץ הודיע כי הוא מוותר על ההוצאות הכוללות צוות עובדים, תחזוקה והוצאות אירוח במעונו הפרטי

[ ynet.co.il ]

השר שוסטר מכחול לבן: "החזר המס לנתניהו - לא ראוי כעת"

שר החקלאות אלון שוסטר טען באולפן ynet כי "לא נכון בזמן הזה לעסוק בהחזרי המס, אלא רק במשבר הקורונה". על הסיפוח: "לא נהיה בעד חד-צדדיות שתזעזע את היציבות הביטחונית והמדינית". על תפקוד ממשלת האחדות: "מרגיש שותף שווה, הדיונים המהותיים הם לגופו של עניין"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...