news paper icon

ארכיון חדשות: ככה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ככה

הצעיר שנעצר באלימות בגלל אי עטיית מסכה: "לא ייאמן איך יצאתי מזה"

דוד אוראל ביטון (24) שוחרר אחרי פרסום תיעוד מעצרו שכלל הטחת אגרופים ושימוש באקדח טייזר. הצעיר, שמתקשה ללכת, סיפר: "עשו ממני שעיר לעזאזל". חברו: "אפילו מחבלים לא עוצרים ככה, חשבתי שיהרגו אותו"

[ ynet.co.il ]

אבסורד הבידוד ההמוני: "כמו בסיכול פיגועים – בלתי אפשרי להסתמך רק על איכונים"

מערכת האיכון של השב"כ כבר סיכלה פיגועים רבים, אך רק כשהשתמשו בה לצד מתשאלים אנושיים. השימוש בה ללא חקירה אפידימיולוגית גורם לבידוד מיותר: "כמו שצה"ל יעצור 300 פלסטינים כי שהו ברחוב של המחבל". אחד ממייסדי מערך הסייבר בשב"כ לאולפן ynet: "זה לא היה אמור להיות ככה"

[ ynet.co.il ]

למה המילה "גרושה" גורמת לנו לבושה או לאי נוחות?

אם יש משהו שמעורר בי חררה, הרבה יותר מהמילה 'גרושה', זה משפט כמו 'ויתרת מהר מדי' או 'בימינו היד קלה על ההדק'. לא אחזתי בנשק מאז הטירונות, ככה שאין לי מושג איך לוחצים על הדק, אם זה קשה או קל – ויותר מזה, גם לרוב האנשים שאומרים את זה אין מושג, ורוב האנשים גם לא ויתרו מהר מדי

[ ynet.co.il ]

"לא ציפיתי להגיע למשהו ענק בחיים שלי": המחליף הצעיר של זובין מהטה מדבר

אחרי 50 שנה זובין מהטה עזב את תפקידו בתזמורת הפילהרמונית והוחלף על ידי להב שני, סופרסטאר, ורק בן 31. הוא אחד המנצחים הצעירים המצליחים בעולם, ילד פלא ששונא שקוראים לו ככה, גר בברלין וחי על הקו, ומחזיק בתפקידים גם ברוטרדם ובווינה. עכשיו הוא מספר איך הוא מתמודד עם נגנים שמבוגרים ממנו בעשרות שנים ומה יותר גרוע משיעולים בקונצרט

[ ynet.co.il ]

"העובדת הסוציאלית אמרה לי 'תשתקי. גם הבעל שלי מרביץ'"

כשח' התלוננה על בעלה האלים אמרו לה שהיא צריכה להסתגל: "אמרו שאני הורסת את הבית ואני חייבת לקבל את זה כי כולם חיים ככה". נשים רבות מהמגזר הבדואי לא מוכנות לשתוק עוד, אך ללא תמיכה, הן מתקשות לצאת ממעגל האלימות. "בכל פעם שרציתי לעזוב לא היו לי כלים, כסף או תמיכה"

[ ynet.co.il ]

לקראת צווי מניעה: האיום של השר, הזעם של המורים

נאבקים על חשבון ההורים, שעדיין לא יודעים מתי תסתיים השנה: שר החינוך הודיע על הארכת שנת הלימודים והבטיח כי יינקטו צעדים במקרה של "מהלך פרובוקטיבי", אבל ארגון המורים בשלו. "גם ככה לא לומדים בסוף השנה", אמר רן ארז. הסתדרות המורים: "בתיכונים לא יאריכו? גם אנחנו לא"

[ ynet.co.il ]

מהומות ברחבי ארה"ב, עימותים מחוץ לבית הלבן: "צדק לג'ורג'"

המונים יצאו שוב למחות בעשרות ערים ברחבי ארה"ב על מותו של ג'ורג' פלויד. בבית הלבן הוטל סגר אחרי שמפגינים התאספו מחוץ לגדר ועימותים פרצו בינם לבין אנשי השירות החשאי. באטלנטה הותקף מטה CNN וניידת משטרה הוצתה: "רק ככה ישמעו אותנו"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ככה מעודדים תעסוקה? מי מרוויח ממסלול הפיצויים למעסיקים ומי אכל אותה

לפי המתווה של האוצר, שמיועד להעביר כסף במהירות למעסיקים במטרה לעודד החזרת כמה שיותר עובדים, מי שלא הוציא את עובדיו לחל"ת ימצא את עצמו ללא פיצוי כלל. מה מבינים מזה המעסיקים? שבמקרה של התפרצות מחודשת של הנגיף עדיף להם להוציא את העובדים לחל"ת. חלמאות כבר אמרנו? פרשנות

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

שובל הפגינה למען נתניהו: "זו המתנה לבת מצווה"

שעות אחרי שחגגה בכיתה, הגיעה שובל פורת בת ה-12 לבית המשפט המחוזי. "המשאלה היחידה שלי היא שיעזבו את ביבי, הוא לא צריך לחיות ככה", אמרה ל-ynet, כשאמה לצדה. נתניהו פרסם סרטון תגובה: "איזו חמודה, איזו חכמה. אני מאוד מתרגש"

[ ynet.co.il ]

סבלה מהתעללות בכיתה: "נהיו לי סיוטים, מפחדת שירצחו אותי"

הילדה ל' בת ה-12 מספרת לאולפן ynet על ההתנכלות מצד בת כיתתה, שאיימה עליה ברצח: "לא מבינה מה עשיתי לה רע שהיא ככה מתנהגת אליי". על התעלמות המורה: "ציפיתי ממנו להגן עליי, הוא עבר על זה בשתיקה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בויאטה תחת מתקפה: "לא נישקתי"

בלמה הבלגי של הרטה ברלין צולם במה שנראה כמו נשיקה על לחיו של חברו לקבוצה מרקו גרוליץ', אך טען בפוסט שפירסם: "העברתי לו הוראות, מתנצל שהנחתי את הידיים על הפנים שלו ככה"

[ ynet.co.il ] כדורגל עולמי,

ביבי הבטיח בשידור חי - אבל הרופאים יחויבו על ימי הבידוד

במשבר הקורונה התגלתה מערכת הבריאות בגדולתה. כולם עבדו כתף אל כתף, כולם התגייסו, כולם נכנסו מתחת לאלונקה, ועכשיו כשהאש שככה קמעא, רוצים להעניק לצוותים את "אות הקורונה", אבל מה שאנחנו צריכים באמת זה לא אותות ומחיאות כפיים, אלא מילוי החובה המוסרית כלפי הצוותים הרפואיים בתגמול ובתשלום הולמים

[ ynet.co.il ] חדשות,
עמוד הבא ...