news paper icon

ארכיון חדשות: כשלא

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא כשלא

מועדוני הכושר בעידן הקורונה: סגירות, עליית מחירים וקשיי ביטול

ברשת ספייס קשה להשיג מענה בשירות הלקוחות. בהולמס פלייס גבו מחיר מלא גם כשלא היו בריכות שחייה. בלזוז העלו מחירים ובגרייט שייפ צמצמו שיעורים ועברו לספינינג ללא מדריך. בחלק מהרשתות גובים קנס יציאה גם על ביטול בתקופת הקורונה וגם מבעלי מחלות רקע שלא יכולים להתאמן. במקביל, הענף נאבק על חייו ו-4% מהמועדונים נסגרו

[ ynet.co.il ] חדשות הצרכנות,

הסודות מאחורי הלהיטים של "החברים של נטאשה"

"מלנכולי" נכתב כשלא היה להם מה לאכול. "קוק בצהריים" הפך ללהיט ברדיו בימים שאסור היה להגיד שם גראס. "היא לא דומה" נולד מהתאהבות במלצרית בגיל 16. "אם כבר לבד" נוצר אחרי ההופעה שכמעט פירקה את הלהקה. ומה הקשר בין לופי לופ לדפנה דקל? מיכה שטרית וארקדי דוכין מגלים הכול

[ ynet.co.il ]

זנדברג נגררה החוצה. לפיד: אתם יודעים שנתניהו נוכל

קרב צעקות ועימות פיזי מתועד בוועדה שהוקמה לצורך שינוי חוק יסוד, כחלק מהסכם נתניהו-גנץ. סדרנים במסכות גררו את זנדברג החוצה. לפיד אמר כי "כשלא יתחשק לנתניהו לקיים את הרוטציה, הוא יוכל לפנות אליי". לדבריו, הוא יסכים לחבירה לליכוד, "לביטול החוקים האיומים והמבזים"

[ ynet.co.il ]

בעלי רשתות: "מותר לנו לפתוח אבל זה ישראבלוף"

התקנות החדשות של הממשלה מאפשרות פתיחה של חלק מהחנויות, בתנאי שיעמדו בכללי הבטיחות שנקבעו. אולם ברשתות רבות טוענים כי לא יפתחו את החנויות משום שזה לא משתלם: "אין היגיון בפתיחה כשלא ניתן להכניס יותר מ-2 לקוחות לחנות וצריך לשלם שכר דירה ושכר עבודה מלא"

[ ynet.co.il ] חדשות הצרכנות,

"הרופאה ויתרה על אמא, אז עברתי בי"ח והיא חיה 7 שנים נוספות"

כשלאמה של אפרת רוזנטל גילו סרטן שד גרורתי שלב 4, השמיים נפלה עליה. בבית החולים כבר ויתרו עליה ולא נתנו לה שום סיכוי והציעו רק "טיפול שמרני". אבל היא לא ויתרה והחליטה לנסות בבית חולים אחר. שם, הצוות הרפואי נרתם למשימה, והאם זכתה לעוד 7 שנים בחיק משפחתה. "היום אני מבינה שאי אפשר להציל חיים רק באמצעות טכנולוגיות רפואיות, נדרשת גם אהבת אדם, חמלה, יחסי-אנוש, צניעות וכבוד, ובעיקר רופא, שיהיה מישהו לרוץ איתו למרחקים"

[ ynet.co.il ]

המהפך הגדול של צביקה: הוריד 70 ק"ג בשנה - ללא ניתוח

אחרי שניסה את כל הדיאטות וכשלא מצאו לו מדים בצבא, צביקה סמואל החליט שאת המשקל העודף שלו הוא מוריד בעצמו. הוא הוריד 70 קילו, עבר שני ניתוחים פלסטיים והפך למאמן כושר שמאמין שכולם יכולים להצליח לרדת במשקל: "הדרך שעברתי היא משהו שאני רוצה להעביר הלאה"

[ ynet.co.il ]

אם לשישה נהרגה בתאונה: "איבדנו את עמוד התווך, את החיים שלנו"

אתמול בבוקר הספיקה כנרת עמר לקחת את אחד מבניה לבית הספר ועשתה את דרכה חזרה לבית ביבנאל, לאסוף בן נוסף. כשלא הגיעה ולא ענתה לשיחות הטלפון יצאו בעלה ושניים מבניה לחפש אותה וגילו את הנורא מכל: עמר נהרגה בתאונת דרכים חזיתית. בנה הבכור סתיו: "זה הכביש הכי מסוכן שיש, והפעם הוא לקח את אימא שלי"

[ ynet.co.il ]

אחדות ביום של פילוג: "מורשת רבין - לדבר גם כשלא מסכימים"

בכיכר רבין התאספו אלפים למאות מעגלי שיח. הבת דליה רבין התייחסה במרומז לעימות בין נתניהו לנכד יונתן בן ארצי: "כיף לראות את השיח כאן - בלי האשמות, מרמור ונקמה". מרים פרץ: "השלום בינינו יגיע אם כל אחד יזוז קצת ממקומו". נכדתו של שמיר: "אקטואליה באזכרות - אין מניעה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"המלחמה הזאת היא יומיומית": הגוף החדש של עודד פז

מה"שחיף" של התיכון לנינג'ה: כשלא הצליח להרים את בנו על הידיים, החליט השחקן עודד פז שהגיע הזמן לשינוי. שנתיים אחר כך הוא כבר שוקל 10 קילוגרם יותר, מתאמן כל יום ולא מבין איך לא עשה את זה קודם

[ ynet.co.il ]

קבוצת המחול שרוקדת בעוטף עזה בין האזעקות

בית הלהקה של ליאת דרור וניר בן גל שוכן בעוטף עזה. כעת הם מעלים מופע חדש בשם "עזה כמוות אהבה", וגם כשלא ברור אם תתקיים חזרה או לא, מנסים להילחם במלחמה בעזרת הריקוד. ליאת דרור כותבת איך משאירים מקום למחול בין אזעקה לאזעקה

[ ynet.co.il ]

נתניהו באזכרה לפרס: "כשלא הייתה הכרעה בבחירות, שמעון צידד באחדות"

ראש הממשלה ויו"ר כחול לבן נפגשו בטקס האזכרה הממלכתי לנשיא וראש הממשלה לשעבר בהר הרצל. נתניהו הזכיר בנאומו את הרוטציה בין פרס לשמיר. ריבלין: "מברך על הקריאה לממשלת אחדות, האחריות על ראשי המפלגות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...