news paper icon

ארכיון חדשות: לאולפן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא לאולפן

יו"ר הסתדרות הרופאים: "נגיע עד להשבתת המערכת"

פרופ' ציון חגי אמר בריאיון לאולפן ynet כי ללא הבנות עם משרד האוצר, הרופאים ייצאו לשביתה בשיאו של משבר הקורונה. "אישרו תוספת של 400 רופאים, אבל לא נתנו תקציב", טען. "משרד האוצר הרעיב במשך שנים את מערכת הבריאות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מנכ"ל משרד הבריאות: "ייתכן שכיתות ד' ומעלה לא יחזרו ב-1 בספטמבר"

פרופ' חזי לוי אמר בריאיון לאולפן ynet: "רוצים שהשנה תיפתח כרגיל, זה תלוי בשיעור התחלואה וההדבקות". הוא הוסיף: "הייתי רוצה לראות שהתחלואה יורדת ל-400 ביום, אבל זה כרוך בסגר מוחלט". גלנט תקף: "יש אנשים שזורקים חצאי אמיתות ויוצרים פאניקה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

פרופ' אדלר: "המצב עדיין לא יציב - מספר החולים הקשים בעלייה"

בראיון לאולפן ynet אומר פרופ' יהודה אדלר כי המצב עוד רחוק מלהתייצב, מספר החולים הקשים בעלייה, והציבור לא מאמין בהנהגה ומצביע ברגליים באי שמירה על ריחוק חברתי ואי עטיית מסכות כנדרש

[ ynet.co.il ] חדשות,

גנץ ייכנס לבלפור? "הנבואה ניתנה לשוטים"

חברת הכנסת קטי שטרית מהליכוד האשימה את גנץ בגרירת המערכת הפוליטית לבחירות, וטענה כי כחול לבן מחזיקה את הישראלים כבני ערובה. "הליכוד ויתר יותר", אמרה בריאיון לאולפן ynet. על העברת תקציב מדינה לארבעה חודשים: "צריך לשים את האגו בצד, שלא יתווכח"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השרה מירב כהן: "בחירות? אסון. הליכוד לא רואה את טובת המדינה"

השרה לשוויון חברתי מכחול לבן אמרה לאולפן ynet כי מהלכיו של נתניהו מובילים למערכת בחירות רביעית והאשימה את הליכוד בהפרת ההסכם ממניעים לא טהורים: "אף כלכלן לא יצדיק תקציב לחודשיים". על תוכנית הסיוע של שר האוצר: "לשלוח אותה ב-23:00? לא רציני ולא מקצועי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לא נותרו אדישים: ישראלים בקמפיין גיוס המונים לנפגעי האסון בלבנון

ארגון סיוע שפעל בעבר במדינות שלישראל אין קשרים דיפלומטיים עימן, פתח קמפיין לגיוס תרומות לטובת הנפגעים וחסרי הבית בביירות. מנכ"לית הארגון לאולפן ynet: "צריך להתעלות מעל הפוליטיקה"

[ ynet.co.il ]

שר התיירות זמיר: לא נזוז מהדרישה לתקציב דו-שנתי

פחות משלושה שבועות לאישור התקציב, השר מכחול לבן משוכנע שהמחלוקת תיפתר והממשלה לא תתפרק. בראיון לאולפן ynet זמיר לא פסל את האפשרות שמועד פתיחת השמיים יידחה שוב, וקרא להקים מערך בדיקות בנתב"ג. על סערת דגל לבנון בעיריית ת"א: "הפסקנו להיות חפצי שלום"

[ ynet.co.il ]

מתחתנים במתכונת "הפגנה" כדי לעקוף את ההנחיות: "אומרים שזה לא מידבק"

אף שאביה אלי ביר החלים מקורונה אחרי שהיה במצב קשה, בתו של נשיא איחוד הצלה תינשא בנוכחות המשפחה ותגדיר את האירוע כהפגנה. לאולפן ynet היא אמרה: "למה מנגל מותר? זה היה רעיון של אימא שלי"

[ ynet.co.il ]

ראש צוות המומחים לחיזוי קורונה בבן-גוריון: "בלי סגר לא נצא מהגל השני"

פרופ' דב שוורץ מאוניברסיטת בן-גוריון התראיין לאולפן ynet ואמר כי למרות תוכניותיו של פרויקטור הקורונה פרופ' גמזו, רק סגר חלקי בסופי שבוע ולימודים בקפסולות יצליחו להקטין את מספר הנדבקים היומי: "חייבים כעת ללכת על משהו שהוא בטוח ושעבד בעבר, אין כרגע זמן פציעות"

[ ynet.co.il ]

שקד נגד הליכוד: "הגישו לניסנקורן את ערכי הימין על מגש של כסף"

חברת הכנסת מימינה תקפה את הקואליציה שמתכוונת להכשיל את פסקת ההתגברות: "בליכוד שכחו את עבודת האופוזיציה". בריאיון לאולפן ynet כינתה את ניהול הקורונה "כישלון חרוץ" ובסוגיית התקציב הבהירה כי "אם נתניהו וגנץ רוצים גננת - שישכרו אחת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ההתעללות בגן ברמלה: "הסרטונים קורעי לב, כולם צריכים לראות כדי להבין"

משה כהן, אב לפעוט בגן טולי, אמר בראיון לאולפן ynet כי על המשטרה לחשוף את הסרטונים שמכילים לדבריו תיעוד קשה מהנעשה במקום: "צריך שכל עם ישראל יראה מה קרה שם". ענת דייגי ממובילי המאבק לפיקוח על הגנים: "חייבים להחזיר בדחיפות את חוק המצלמות"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מפגינים בקליפורניה נגד נתניהו: "ישראל היא הבית"

הקולות מבלפור ורחובות ת"א הגיעו גם לארה"ב, שם התקיימו בכמה מוקדים הפגנות נגד ראש הממשלה. בראיון לאולפן ynet מספרים שני תושבי קליפורניה מדוע הרגישו צורך להצטרף למחאה שמתקיימת כל כך רחוק מהם: "אנחנו ישראלים לפני הכל"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,

פרקש-הכהן על חוק הצוללות: "הטרלה של האופוזיציה"

השרה לנושאים אסטרטגיים התייחסה בריאיון לאולפן ynet להצעת החוק שתעלה יש עתיד, כהטרלה שמסיטה את הדיון הפוליטי מנושאים בוערים העומדים על סדר יומה של הממשלה, כמו ההפגנות ברחבי הארץ והתקציב: "עמדתנו בנושא ידועה, צריך לתת למערכות החוק לעבוד"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

המומחה ממכון ויצמן מודה בטעות: "יש גבול לעיוורון - יש גל שני"

פרופ' דורון לנצט ממכון ויצמן חוזר בו מהאמירה כי לא קיים גל קורונה שני. בריאיון לאולפן ynet הוא טוען כי למרות קיומו של הגל השני, רק 40% מהחולים המאומתים מגלים סימפטומים, וכי כמות הנדבקים הגבוהה היא "כנראה תוצאה של זליגה מבחוץ, הגעה של אברכים מניו-יורק, ומעברים בין הרשות הפלסטינית לישראל"

[ ynet.co.il ] חדשות,

בעקבות האירועים בצפון: "תצפיתניות הצילו חיים"

חיסול המחבלים אמש בגבול סוריה מצטרף לסיכול הפיגוע בהר דב בשבוע שעבר ולשורת הצלחות מבצעיות של מערך התצפיתניות בצה"ל בחודשים האחרונים. בריאיון לאולפן ynet סיפר תא"ל אמיר אבשטיין, קצין איסוף ראשי ומפקד חיל הגנת הגבולות, על חלקן של התצפיתניות: "דואגות שהאויב לא יצליח להפתיע אותנו"

[ ynet.co.il ]

5 שנים לרצח שירה בנקי: "משתדלים להתעסק במה שיש ולא במה שאין"

העמותה להנצחת זכרה של הנערה שנרצחה במצעד הגאווה פתחה בקמפיין מימון המונים לפעילותה. האב אורי לאולפן ynet: "אנו בנקודה טובה לפרוץ קדימה, משתדלים לדבר עם כולם". עופר ארז, הקצין הטרנסג'נדר הראשון בצה"ל ומשתתף במיזם "גאווה בסלון": "המטרה - לקבל את השוני"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...