news paper icon

ארכיון חדשות: להוכיח

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא להוכיח

סלפי באמצע הלילה: אפליקציית הקורונה משגעת את מוסקבה

העירייה מחייבת את השוהים בבידוד להוריד יישומון שיעקוב אחריהם ב-GPS ויורה להם להצטלם כדי להוכיח שנשארו בבית. אלפים מתלוננים על באגים וקנסות לא-מוצדקים: מהודעת "תצטלם עכשיו" באמצע הלילה עד קנסות על ימי אשפוז בבית החולים. "איך אפליקציה שלא הורדתי יודעת מתי יצאתי?"

[ ynet.co.il ]

על ספסל הנאשמים באולם 317: רגע האמת של נתניהו

לראשונה בתולדות המדינה ייכנס ראש ממשלה מכהן לאולם בית המשפט על מנת לעמוד לדין באשמת שוחד, מרמה והפרת אמונים. הדיון צפוי להיות קצר, אבל המשפט כנראה יהיה ארוך, מתיש - ובעיקר מפלג. לאורך כל הדרך התעקש נתניהו על חפותו ועכשיו יקבל את ההזדמנות, כמו כל אזרח במדינה, להוכיח זאת. מהשעה 14:00: משדר מיוחד ב-ynet

[ ynet.co.il ]

מנכ"לית גיליאד ישראל: "אנחנו עוד לא חוגגים - לא מדובר בפתרון קסם"

עפרה פיינמסר, מנכ"לית גיליאד ישראל, התראיינה באולפן ynet ודנה באישור התרופה רמדסיביר בידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי: "נמשיך במחקר שמטרתו להוכיח האם מדובר בתרופה יעילה ובטוחה שתביא לבשורה מתקדמת בטיפול בקורונה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו ניסה להוכיח שאיראן מטייחת - והציג לשרים סרטון מזויף

ראש הממשלה הציג לשרים סרטון שנלקח ממיני-סדרה הוליוודית ובו נראית משאית פורקת גופות, בטענה שהוא צולם באיראן. גולשים זיהו את הסרטון שעות רבות לפני כן: "נקווה שבנושאים יותר קריטיים בודקים קצת יותר טוב". לשכת רה"מ: "צוין במפורש שאמינות הסרטון לא ברורה"

[ ynet.co.il ] מדיני,

אלוהים מעדיף רופא טוב מתלמיד חכם

מקיז הדם, אבא אומנא, היה חביב על אלוהים יותר מתלמידי החכמים הבבלים, אביי ורבא. אביי לא היה מוכן להשלים עם כך, וניסה להוכיח לשמים כי הם טועים. אבל אלוהים ידע למה הוא מעדיף את הרופא הטוב

[ ynet.co.il ] רוחמה וייס,

עוד 175 מתים באיטליה, רופאים: "זה לא גל, זה צונאמי"

בתי חולים בלומברדיה על סף אי-ספיקה: חולים ממשיכים לנהור, עוד 3,500 נדבקו במדינה. דיווחים על מחסור חמור במיטות ומכונות הנשמה, סין שלחה סיוע. שאר היבשת אוגרת ציוד בעצמה, האיטלקים מתחננים: "אירופה מאוחדת? זה הזמן להוכיח". רופאים מעידים: "ביום השני אזלו המסכות"

[ ynet.co.il ]

"בסוף נזניח את הכימותרפיה"

ללימפומה מסוג הודג'קין שבה מככבים הישראלים, יש סיכויי החלמה טובים, אלא אם המחלה חוזרת. אחרי שנים של פרדיגמה טיפולית תקועה - המגמה החדשה של טיפולים ממוקדים ממשיכה להוכיח את עצמה. "יש כאן אלטרנטיבה טיפולית שלא הייתה קודם"

[ ynet.co.il ]

ביהמ"ש ביטל את הצו נגד הפעלת אסדת "לוויתן"; הרצת האסדה תימשך

השופט אלי אברבנאל כתב בהחלטתו כי העותרים לא הצליחו להוכיח את טענותיהם, וכי החשש שהעלו אינו גובר בנסיבות העניין על הפגיעה המשמעותית שעלולה להיגרם לקידום פרויקט "לוויתן" כתוצאה מעצירתו • עמותת "צלול" בתגובה: "האסון כתוב על הקיר"

[ globes.co.il ] קידוח לוויתן,

אנחנו הקורבן, לא נתניהו

אל תיתנו לראש הממשלה הנאשם לבלבל אתכם. הוא מוכן לעשות הכול, כולל הכול, על מנת להוכיח לנו שמתקיימת כאן הפיכה שלטונית נגדו

[ ynet.co.il ]

מי אמר שזוגיות וקריירה לא הולכים ביחד

תת המודע הוא תלמיד מצטיין. הוא יעשה הכל כדי להוכיח לך שאת צודקת, בעיקר כשאת טועה. פעם חשבתי שזוגיות וקריירה לא הולכים ביחד, שיש פה רק מפסידים. אני שמחה להפסיד לעצמי במחשבה הזו

[ ynet.co.il ]

למרות החשדות: בן הזוג הפלסטיני לא הואשם ברצח התינוקת מאשקלון

זיאד אעביד שמר על בתה בת ה-10 חודשים של בת זוגו בביתם, וכשהבחין שהיא במצוקה נשימתית ביקש עזרה משכנו שביצע בה החייאה. הפרקליטות קבעה כי לא היה ניתן להוכיח ממה נגרמה החבלה בראשה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

חמאס: "לא תצליחו לכפות עלינו כללי עימות חדשים"

חיל האוויר תקף ברצועה לאחר יירוט של כיפת ברזל, ובנט אמר כי "דין טיל שלא פגע כטיל שפגע". בחמאס הגיבו: "יש לנו היכולת להוכיח את טיפשות ההנהגה הישראלית". ראש העיר שדרות לאולפן ynet: "מדינת ישראל צריכה להתעשת. איפה המוסר של כולם? איפה האכפתיות?"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

גורם משפטי בכיר על נתניהו: "גבורה קטנה לתקוף את מי שלא יכול להשיב"

בכיר במשרד המשפטים הגיב לנאומו התקיף של ראש הממשלה ואמר: "לך לבית המשפט להוכיח את חפותך במקום להסתתר מאחורי חסינותך, זה מביך". על טענותיו נגד ניצן: "איש לא יקנה את זה שמנדלבליט לחיץ"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

"גם עם סוכרת נעורים אפשר לעסוק בספורט אתגרי, אנחנו ההוכחה"

ספורטאים סוכרתיים מכל הארץ התאספו למסע אופניים כדי להוכיח - סוכרתיים יכולים לעשות הכל. בריאיון לאולפן ynet הם מסבירים על הסטריאוטיפים, הקשיים והצורך הקריטי בהעלאת המודעות בקרב בני נוער סוכרתיים: "המגבלה נותנת המון כוח"

[ ynet.co.il ]

ה"ראיה החדשה" של זדורוב: תאיר ראדה נרצחה כשדלת התא סגורה

הסנגור טוען שממצאים מהזירה מוכיחים שבניגוד להודאתו ולהכרעת בית המשפט - דלת השירותים לא הייתה פתוחה. בבקשה למשפט חוזר הוא ציין: "זה מוכיח שהוא לא דקר אותה". לדבריו, ניתן להוכיח את אשמת א"ק

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,
עמוד הבא ...