news paper icon

ארכיון חדשות: ליברמן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ליברמן

לפיד תקף את נתניהו וגנץ: "הבושה מתה, אנחנו בלוויה שלה"

יום לאחר פרסום המסמך שפירט את הטבות המס לנתניהו והתנאים שלהם יכול לזכות גנץ כראש ממשלה חליפי, אמר יו"ר האופוזיציה: "מיליון מובטלים, העצמאים קורסים והם אפילו לא מתביישים". ליברמן: "מצפצפים על הציבור"

[ ynet.co.il ]

ליברמן: "אין שום סיפוח, נתניהו הולך להקים מדינה פלסטינית"

יו"ר ישראל ביתנו טען באולפן ynet כי רה"מ מסתיר את תוכנית החלת הריבונות מהרמטכ"ל: "הוא מקשקש במקום לעשות עבודת מטה". על יחסי רה"מ-גנץ: "נתניהו מחבק אותו בשביל לחנוק". ליברמן גילה: "בכיר במשרד הבריאות אמר לי שישנה הערכה ולפיה רבע מהזרים בתל אביב עם קורונה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לפיד בנאום ראשון כיו"ר אופוזיציה: "הבניין הזה איבד את אמון האזרחים"

יו"ר יש עתיד נשא נאום תקיף לפני ההצבעה על כינון הממשלה ה-35. "אין כבר שום קשר בין הפוליטיקה לבין החיים האמיתיים של אנשים אמיתיים", אמר לפיד. "אחרי כל הדיבורים הריקים שלכם על ממשלת חירום, מקימים היום את הממשלה הגדולה והבזבזנית ביותר". ליברמן האשים: "נתניהו מנסה לתפור תיק לאשכנזי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

טיבי על הממשלה החדשה: "סידור עבודה לממורמרים"

חבר הכנסת מהרשימה המשותפת הודיע בריאיון לאולפן ynet כי מפלגתו תילחם בכל כוחה בממשלה החדשה - ולא פסל שיתוף פעולה עם בנט וליברמן. "המשרד לחיזוק קהילתי? לאן עוד תגיע הגרוטסקה והזלזול בציבור?"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

לקראת ההצבעה על ההסכם הקואליציוני: "זו חלוקת שלל" | שידור חי

הסתיים הדיון במליאה ובקרוב יחלו ההצבעות על תיקוני חוק היסוד הנדרשים לממשלת נתניהו-גנץ. יאיר לפיד תקף אותם: "זו לא ממשלת חירום. לא היה דיון על התיקים החשובים". ליברמן: "נתניהו נלחם רק עבור הישרדותו"

[ ynet.co.il ]

השר הנגבי: מקווים לכונן ממשלה תוך שבוע

בריאיון לאולפן ynet שלל הנגבי את הערכתו של ליברמן ולפיה הולכים לבחירות: "על פי תחזיותיו בעבר, כנראה יקרה בדיוק הפוך". לדבריו, הליכוד וכחול לבן יתנו מענה להערות של בג"ץ על ההסכם הקואליציוני. הוא גם הודה שהיה קושי בסיוע לעסקים שנפגעו מהקורונה: "רוב הכסף נשאר בכספת"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ליברמן: "הולכים לבחירות, אני האלטרנטיבה לנתניהו"

בריאיון לאולפן ynet אמר יו"ר ישראל ביתנו כי מסיבת העיתונאים של רה"מ אתמול הייתה "נאום בחירות". לדבריו, "חייבים למנות ועדת חקירה ממלכתית, נתניהו הפך את כל הטיפול בקורונה להצגת יחיד כדי להימלט ממשפט". הוא גם רמז כי על בג"ץ להתערב בהסכם עם גנץ: "סעיפים חסרי תקדים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ליברמן: לפיד יציל את נתניהו? מקווה שצחק. בכירים בכחול לבן: לפיד השתגע

יו"ר האופוזיציה המיועד אמר כי יסכים לחבור לנתניהו ולבטל את הסכם הרוטציה עם גנץ. ליברמן: "הופתעתי לשמוע את הצהרתו שיציל את נתניהו, מקווה שהתבדח". לפיד ענה לו: "אין לי שום כוונה להציל את ביבי, היחיד שהציל אותו זה גנץ"

[ ynet.co.il ]

ליברמן ל-ynet: "בג"ץ יכול לפסול סעיף בהסכם, פסילת נתניהו רק תשרת אותו"

יו"ר ישראל ביתנו תוקף באולפן ynet את גנץ ואשכנזי שהרכיבו "ממשלת אופורטוניסטים חסרי בושה, 36 שרים ומעון למ"מ רה"מ כשיש מיליון מובטלים". החוק הנורבגי התקדימי הוא "טירוף" לדבריו, אבל אם נתניהו ייפסל "זו תהיה מתנה בשבילו - בחירות תוך עימות עם בג"ץ". הסיכוי לקיום הרוטציה? "אפס"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

גם ליברמן אירח את בנו בליל הסדר: "ההחלטה על סגר כללי בפסח זה שערורייה"

אחרי ראש הממשלה בנימין נתניהו והנשיא ראובן ריבלין, מסתבר שגם חבר הכנסת הפר את ההנחיות. בלשכתו לא התייחסו ותקפו את נתניהו: "ההחלטה על סגר כללי על כלל האזרחים בערב חג הפסח, כפתרון למחדל הבדיקות המתמשך מצד אחד ובתקווה לרצות את החרדים מצד שני, היא שערורייה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

התוכנית הכלכלית של ליברמן: הממשלה תקצה 140 מיליארד שקל לחילוץ המשק

עיקרי התוכנית של יו"ר ישראל ביתנו: מתן הלוואות לעסקים וחברות תוך הקטנת הבירוקרטיה, תשלום מענקים לעסקים קטנים ופיקוח על הריבית שגובים הבנקים. ליברמן לכלכליסט: "התוכנית של הממשלה היא בבחינת 'טיסה לשום מקום'"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,
עמוד הבא ...