news paper icon

ארכיון חדשות: לכנסת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא לכנסת

קראו לנשים לחשוף את הפוגע: "כמות הפעמים שנכתב אבא, סבא או זר ברחוב - מזעזעת"

בעקבות אונס בת ה-16 באילת, שלוש פעילות הזמינו נשים לשלוח את שמן ואת שם האדם שפגע בהן. הרשימה, שמונה כבר יותר מ-2,000 שמות, הועברה לכנסת לצד דרישות: מניעה, טיפול וענישה, תקציבים ועונשי מינימום לעבריינים. עד אז הן מבטיחות: "דברים משתנים, בנות נלחמות"

[ ynet.co.il ] כללי,

"פתח ת'גדר!": המערכונים הכי טובים של "היהודים באים"

עם סיום העונה הרביעית של תוכנית הסאטירה שגררה אחריה מחאה שהגיעה עד לכנסת, ביקשנו מהיוצרים, נטלי מרכוס ואסף בייזר, לבחור את עשרת המערכונים שהם הכי נקשרו אליהם העונה. וגם: איזה מערכון כוכבת הסדרה, יעל שרוני, הכי אהבה?

[ ynet.co.il ]

מהפכה או הפיכה: המתח שבין בית המשפט העליון לכנסת

בית המשפט העליון משמש לא פעם כיעד להתקפות בשל "המהפכה השיפוטית" והיכולת לשנות או לבטל את חוקי הכנסת. 25 שנה אחרי ש"אבי המהפכה" מונה לנשיא בית המשפט העליון, חזרנו אל המתחים שליוו אותה ובדקנו מה המשמעות שלה ואיך היא מתבטאת היום בבית המשפט

[ ynet.co.il ]

בכיר בליכוד: "העסק לא עובד, זה אולי יום רביעי האחרון לכנסת ה-23"

בכיר בליכוד הבהיר כי "אם נלך ביום שני לבחירות זה נורא, אבל להמשיך במצב הזה יהיה אפילו נורא יותר". לדבריו, כחול לבן הפרו את ההבנות בעניין הריבונות, מאפשרים למערכת המשפט "לעשות ככל העולה על רוחה" ומכשילים את המאבק בקורונה. במקביל: נתניהו בביקור בשוק מחנה יהודה

[ ynet.co.il ]

הקרב על האסי הגיע לכנסת: "אפשר להגיע להסכמות"

ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת דנה בסוגיית כניסת אזרחים לנחל בקיבוץ ניר דוד, שקטע ממנו נפתח לכך בשבוע שעבר. אחד ממובילי המאבק: "אפשר ליצור חניון גדול בצפון הנחל". תושבת ניר דוד: "צריך פתרון מידתי". המשנה ליועמ"ש: "צריך ליצור גישה לנחל לציבור"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מוות שני באתר בנייה תוך שבוע: פועל נפל למוות בירושלים

פועל כבן 30 נהרג בתאונת עבודה באתר בנייה ברחוב חזון אי"ש בירושלים. זהו הפועל ה-17 שנהרג מתחילת השנה באתרי הבנייה. בפורום למניעת תאונות עבודה קוראים לכנסת שלא לדחות את רפורמת הפיגומים שנועדה למנוע מקרים מעין אלה

[ ynet.co.il ] חדשות בארץ,

גלנט מבקש לדחות דיון על פתיחת הלימודים. יו"ר ועדת החינוך: "אין לו תשובות"

מאבקי הכוחות בין משרד החינוך לוועדה בכנסת נמשכים. הדיון על ההיערכות לקראת שנת הלימודים שוב צפוי להידחות לבקשת השר שרוצה להציג מתווה משלו. בוועדה טוענים כי גלנט מתחמק: "תקופה שלא הגיע לכנסת"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

ח"כ מריח על הפלת התיקון לחוק הלאום: "גנץ גזען, גנב קולות"

חברת הכנסת הדרוזית ע'דיר מריח, שעברה בהתפצלות כחול לבן לאופוזיציה, תוקפת בחריפות באולפן ynet את האיש שהביא אותה לכנסת, בעקבות הפלת הצעתה לתיקון חוק הלאום. "הוא, אשכנזי ושאר חבריהם ברחו מהמליאה"

[ ynet.co.il ]

ועדת הפנים דנה בשימוש במכת"זיות: "התמונות לא פשוטות" | שידור חי

יו"ר הוועדה חיימוביץ' אמרה כי "הזכות להפגין חשובה גם אם לא נוחה לתושבים". יונתן שנפגע מהתזה בפניו העיד: "איבדתי את ההכרה. לא נראה לי שזה בגלל שוטר שלא אהב את ההפגנה". חיימוביץ' נזפה בנציגת המשטרה: "אנשי הפיקוד הבכיר סירבו לבוא לכנסת"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,

הטרדות מיניות באקדמיה: "רוב הסטודנטיות לא מתלוננות"

המתרגל שחיזר אחרי סטודנטיות בפייסבוק, סטודנט שנה ג' לרפואה שהטריד במשך שנה סטודנטית בשנה ב', סטודנט שתקף מינית סטודנטית אחרת אחרי מסיבה ועוד רבים: המוסדות להשכלה גבוהה הגישו לכנסת את הדו"ח השנתי לטיפול בהטרדות מיניות

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

יאיר לפיד לאולפן ynet: "נתניהו איבד שליטה, כחול לבן לא במגרש"

יו"ר יש עתיד תקף באולפן ynet את רה"מ לנוכח הטיפול במשבר הקורונה: "הכישלון הכי גדול מאז מלחמת יום כיפור". לפיד הצהיר כי יתנגד לתקציב שיובא לכנסת, וטען כי גנץ לא יהיה ראש ממשלה: "אם מישהו הוכיח שאי אפשר לסמוך עליו, אז אי אפשר לסמוך עליו. אהיה המועמד לראשות הממשלה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

חוק הקורונה עולה להצבעה, שערי הכנסת נחסמו

אחרי לילה של עימותים שבו נעצרו 34 מוחים, חסמו הבוקר מפגינים לזמן קצר את הכניסות השונות לכנסת במחאה נגד "חוק הקורונה הגדול". 4 נעצרו. הבוקר תדון ועדת החוקה בהסתייגויות. ליברמן: "החוק הופך את הכנסת לחותמת גומי, זו פקודה בלתי חוקית בעליל לחברי הקואליציה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

יו"ר ועדת חוץ וביטחון: "כ-50% מהחולים לא מאותרים"

בריאיון לאולפן ynet ח"כ צבי האוזר טען כי אלפי חולים לא מתגלים באמצעים הקיימים, ברקע הדו"ח שיוגש לכנסת ולפיו כ-8,000 חולים אינם מאובחנים. הוא הזהיר מפני התחלואה בחורף: "מטאור שעומד להתנגש בכדור הארץ"

[ ynet.co.il ]

התוכנית הכלכלית לא הובאה לכנסת, לוין נעל את המליאה

הממשלה לא הציגה את התוכנית להתמודדות עם המשבר הכלכלי של הקורונה בזמן, ויו"ר הכנסת הודיע על סיום הדיונים להיום. אם התוכנית לא תעבור עד יום רביעי - המענקים שהובטחו על-ידי נתניהו וכץ יתעכבו. סגן שר האוצר: "לא מבין מה קורה פה"

[ ynet.co.il ]

השרה כהן מכחול לבן: "מי שיגרור לבחירות יורק בפנים של המובטלים"

יום אחרי שכחול לבן טרפדה ועדת חקירה לשופטים, תקפה השרה לשוויון חברתי באולפן ynet את תמיכת הליכוד במהלך: "בזמן המלחמה בקורונה אנחנו מוקפצים לכנסת כדי לבלום הצעה לא חשובה". לדבריה, מפלגתה צריכה להמשיך לשבת עם נתניהו: "לאנשים אין פרנסה מובטחת, זה צו השעה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בלגן ההגבלות: הממשלה מחכה לכנסת, אדלשטיין: הסגירה מיידית

בשעת פרסום החלטת הממשלה על ההגבלות, הכפופות לאישור הכנסת, הופיע שר הבריאות מעל הדוכן במליאה והצהיר כי סגירת האולמות, המועדונים והברים נכנסת לתוקף באופן מיידי. אדלשטיין: "גם אם היינו מטילים סגר בכל המדינה, מספר החולים הקשים היה מוכפל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...