news paper icon

ארכיון חדשות: למעצר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא למעצר

שפי פז סירבה להתייצב למשפט: "החוק לא חל עליי"

למרות חובת ההתייצבות, לא הגיעה פז לדיון הראשון במשפטה על השחתת משרדי האיחוד האירופי ברמת גן. עורך דינה הקריא הצהרה בשמה: "אין לכם סמכות להעמיד אותי לדין". השופט הורה להוציא צו למעצרה: "במדינת חוק, הנאשם מקבל את מרות בית המשפט"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בקשת הרופא שנאשם ברצח אשתו למעצר בית תיבחן, המשפחה חוששת

עורך דינו של גיורא פרי, שנאשם ברצח אישתו אסתי אהרונוביץ', טוען כי הבקשה לשחרור הרופא למעצר בפיקוח אלקטרוני לגיטימית משום שהוא אינו מהווה סיכון. "בני המשפחה, ובמיוחד הבת מעיין, מאוד חוששים. הם עדי תביעה בתיק הזה וחוששים לביטחונם", אמרה עורכת הדין של המשפחה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

המחאה ביפו: נערים נעצרו בחשד להצתת פח, צעיר ניסה לסנוור מסוק משטרה

חקירת המהומות במחאה על הכוונה להקים מעון לדרי רחוב על שרידי בית עלמין מוסלמי עתיק הובילה למעצר נערים בני 13 ו-15 בחשד להצתת פח. שני צעירים נוספים נעצרו בחשד ליידוי אבנים על שוטרים. במקביל, צעיר בן 23 נעצר לאחר שלפי החשד שיגר קרן לייזר לעבר מסוק שחג באוויר

[ ynet.co.il ]

סערה חדשה בארה"ב: צעיר שחור נורה למוות, מפקדת המשטרה התפטרה

מוות נוסף של שחור מאלימות שוטרים מלבה את המתיחות: ריישרד ברוקס בן ה-27 נכשל בבדיקת שכרות, התנגד למעצר - ונורה. הפגנות פרצו באטלנטה, וסניף רשת מזון מהיר הוצת. צפו בתיעוד מהתקרית

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

תיעוד ממעצר חריג בבר בירושלים: ירי בטייזר לעבר אדם מרותק לרצפה

הבילוי ב"שושנה בר" בירושלים נקטע בעקבות מעצר לקוח שעשה את צרכיו ברחוב והסתגר בשירותים. בתיעוד נראה השימוש בנשק החשמלי אף על פי שהלקוח כבר רותק לרצפה על ידי כמה שוטרים. המשטרה: "התיעוד מעוות, החשוד התנגד למעצר והתפרע"

[ ynet.co.il ]

נעצר והוכה על ידי שוטרים: "אמרו לי שטעו". המשטרה: "ניסה להכשיל אותנו"

אל בית משפחת אל-אעסם בתל שבע שבנגב הגיעו ביום רביעי שוטרים כדי לחפש סמים. אחד האחים, בלאל, יצא מהבית - והשוטרים דלקו אחריו. המרדף הפך למעצר אלים שבסופו נלקח לתחנת המשטרה - אך שם נאמר לו לדבריו כי חלה טעות בזיהוי. המשטרה: "החשוד פתח בריצה וניסה להכשיל שוטרים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מבצע "ליאון": האסיר לשעבר שהפך לסוכן הפיל עשרות עבריינים ויקבל הגנה

הוא גדל בלב תעשיית הסמים בישראל וריצה 22 שנות מאסר. בימ"ר מרכז לא האמינו שהעבריין הבכיר מלוד, שדומה לשחקן ז'אן רנו, יהפוך לסוכן. כך התגלגל המבצע החשאי, שבסופו הסוכן הערבי הראשון שנכנס לתוכנית להגנת עדים הביא למעצרם של 60 חשודים

[ ynet.co.il ]

אחרי 9 חודשים: הודיה מונסנגו שוחררה מהכלא בפרו

הצעירה, בעלת צרכים מיוחדים שנעצרה בגלל קוקאין שאותר במזוודותיה, שוחררה למעצר בית אצל משפחה יהודית בלימה. טרם נקבע תאריך למשפט - אך בקשת החנינה עדיין נבחנת. משפחתה: "טיפסנו על הקירות מרוב דאגה"

[ ynet.co.il ]

הרג הצעיר השחור: הצלם נאשם ברצח

הירי שמסעיר את ארה"ב: ג'ורג'יה עצרה את הנהג שצילם את העימות בין שני הגברים הלבנים החמושים לאמאד ארברי, צעיר שחור שיצא לריצה בקרבת ביתו. התיעוד הביא למעצר החמושים, אב ובן, שהואשמו ברצח. משפחת ארברי טוענת שהנהג השתתף במרדף. עורך דינו של העצור: "רק עד ראייה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

המשפחה והחברים עלו לקברו של לוחם גולני שנהרג: "אתה גיבור"

בני משפחתו וחבריו של עמית בן יגאל ז"ל, שנפל בפעילות מבצעית למעצר מבוקשים באזור ג'נין, עלו בתום השבעה לקברו. האם נאווה הניחה על הקבר את הג'קט שאהב ומיררה בבכי: "שמור על העולם ילד שלי". אביו ברוך התייחס לחילול הקבר: "לא יודע מאיפה היה לי כוח לקרוא עליך שוב קדיש"

[ ynet.co.il ]

לוחם צה"ל נהרג מפגיעת אבן בכפר פלסטיני בשומרון

סמ"ר עמית בן יגאל, בן 21 מרמת גן ולוחם בסיירת גולני, נהרג לאחר שאבן הושלכה על ראשו במהלך פעילות מבצעית למעצר חשודים בכפר יעבד. הוא נפצע קשה ופונה במסוק לבית החולים - שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. כוחות צה"ל עורכים מצוד אחר המחבל. נתניהו: "ידה הארוכה של ישראל תגיע למחבל ותבוא איתו חשבון"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

ארבע שנים אחרי: נעצר חשוד באונס שכנתו

צעיר בשנות ה-20 לחייו נעצר בעקבות דגימת DNA שקשרה אותו לאונס מלפני ארבע שנים, אולם בית המשפט שחרר אותו למעצר בית בעקבות טענתו שהיחסים היו בהסכמה. עורך דינו: "החשוד והקורבן שכנים 23 שנה ומכירים היטב"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אתגר קורונה בכלא: כך מתמודדים הסוהרים

שב"ס צמצם בכניסות לכלא וביציאות ממנו, אבל שחרר למעצר בית מאות אסירים לקראת שחרור. בתוך בתי הסוהר, האסירים מפחדים מהדבקה המונית והסוהרים מתגעגעים למשמרות ולמשפחות. ויש גם נקודת אור: "האסירים שואלים אותנו איך הם יכולים לעזור"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...