news paper icon

ארכיון חדשות: לקה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא לקה

הסיפור האמיתי מאחורי "עקורים" מעניין יותר מהסדרה עצמה

"עקורים" מביאה לנטפליקס את סיפורם של כלואים במתקן מעצר אוסטרלי לפליטים, ומבוססת בחלקה על מה שחוותה במקום דיילת אוסטרלית, שחברות בכת זירזה אצלה התפתחות סכיזופרניה. אך הסיפור המעניין והמסר החשוב שהיא נושאת הולכים לאיבוד בסדרה לא מספיק מהודקת

[ ynet.co.il ]

ברי סחרוף: "הופעה היסטורית, מי יודע מתי נחזור להופיע?"

כשבאופק הקרוב סגירה נוספת של עולם התרבות, ברי סחרוף הודה בהתרגשות לקהל שהגיע להופעתו בתל אביב. ישי ריבו, שהופיע בחיפה, התייחס גם הוא לחוסר הוודאות: "מתכננים תוכניות ואז פתאום הכל מתהפך ומשתנה"

[ ynet.co.il ] חדשות מוזיקה,

כבר לא רק עניין של גיקים: כך רכישת נדל"ן בבלוקצ'יין הופכת למיינסטרים

המיתון העולמי הוליד יוזמות שהיו מוכרות למעטים - משקיעים שאיבדו מהונם יוכלו בקרוב כבר לא לרכוש דירה שלמה, אלא לקנות אחוזים קטנים במספר נכסים • כך עולם הבלוקצ'יין חושף את עולם הנדל"ן לקהלים חדשים שלא היו נגישים • האזינו

[ globes.co.il ] דו"ח פינטק,

איכילוב: פותחים מחלקת קורונה נוספת - סוגרים מחלקה גריאטרית

בבית החולים איכילוב נערכים בימים אלו לפתיחת מחלקת קורונה נוספת כדי לפנות מקום לרווחת הצוותים הרפואיים המעניקים טיפול לחולי הקורונה, החליטה ההנהלה לפנות מחלקה שלמה של 34 קשישים שיקומיים ולשחרר אותם לביתם. המהלך מעורר ביקורת בקרב העובדים: "זו האוכלוסייה שהכי קל לפגוע בה, בעיקר בעיתוי הנוכחי". איכילוב: "החלטה סופית עוד לא התקבלה"

[ ynet.co.il ] חדשות,

אלפים באירועי הגאווה: "העצרת הצטמצמה - המחויבות לקהילה לא"

אלפים התכנסו הערב בארבע הערים הגדולות לאירועים שהחליפו את המצעדים המסורתיים בשל מגבלות הקורונה. בת"א נחסמו הכבישים מסביב לכיכר רבין, מאות שוטרים באזור. בירושלים ציינו חמש שנים לרצח שירה בנקי: "אסור לשתוק". אירועי גאווה גם בבאר שבע ובחיפה

[ ynet.co.il ] כללי,

הקורונה בבית האבות "עידן הזהב": שני דיירים נוספים נפטרו

עד כה, שלושה דיירים מבית האבות בירושלים מתו מסיבוכי הנגיף. בסך הכל 24 דיירים אובחנו כחולים, רובם מהמחלקה הסיעודית, בנוסף לשלושה אנשי צוות. 160 עובדים בכור בדימונה נשלחו לבידוד לאחר ששני עובדים אובחנו כחולים

[ ynet.co.il ] כללי,

"אני מתנצלת כי הזנחתי את התרבות שלי"

כילדה, המוזיקאית אורית טשומה כמעט התכחשה לזהות שלה ורק אחרי הצבא היא הצליחה להתחבר מחדש לשורשים האתיופיים. "לצערי, כל קונוטציה לקהילה הייתה שלילית", היא אומרת בריאיון ומספרת כיצד בנתה מחדש את הקשר עם המסורת ולמה היא מזדהה עם מאבק השחורים בארה"ב

[ ynet.co.il ]

המהומות בארה"ב: תיאוריות קונספירציה נגד סורוס

שמו של הפילנתרופ היהודי ג'ורג' סורוס עומד שנים במרכז תיאוריות קונספירציה של אנשי ימין, והוא נתון למתקפות אנטישמיות. בגל המחאה הנוכחי התיאוריות צוברות תאוצה, גם במפלגה הרפובליקנית. הטענה המרכזית - סורוס משלם לקהל שמוחה על מותו של ג'ורג' פלויד: "עלבון למפגינים"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הפרסומת למחלקת היולדות של איכילוב - ללא נשים

בית החולים פרסם בעיתונות החרדית את מחלקת היולדות כשרק הרופאים הגברים מופיעים במודעה, למרות שרבות במחלקה הן נשים. באיכילוב טענו שהמודעה ישנה, אך תיקנו את גרסתם: "יוזמה של משרד יחסי ציבור"

[ ynet.co.il ]

סערה במח"ש: כיצד בוטל דו"ח תנועה לבכיר במחלקה?

מעדויות שהגיעו ל-ynet עולה כי קצין במח"ש קיבל דו"ח של 2,000 שקלים ונקודות תעבורה, אך הדו"ח בוטל בנסיבות לא ברורות. עו"ד פיני פישלר הגיש תלונה לנציב תלונות הציבור: "לא יעלה על הדעת, נדרשת חקירה"

[ ynet.co.il ]

צעיר נפל אל מותו באתר בנייה בסכנין, פועל נוסף נפצע קשה

סובחי עלי עותמאן נהרג בנפילה מפיגום בגובה רב. הוא פונה יחד עם פועל נוסף למרכז הרפואי לגליל נהריה, שם נקבע מותו. הפועל שנפצע קשה הועבר למחלקה לטיפול נמרץ: "חיי הפועלים תלויים בין שמיים וארץ"

[ ynet.co.il ] כללי,

תמר בורנשטיין-לזר הובאה למנוחות; קופיקו נפרד בשיר

בלוויית הסופרת הוותיקה, שחיברה את סדרת הספרים המצליחה "קופיקו", ספדה לה בתה: "תעלוליו של קופיקו מלווים אותנו במשעול חיינו, ומספרים את סיפורה של המדינה שתמר כל כך אהבה". גם הבובה של קופיקו חלקה כבוד אחרון לבורנשטיין-לזר בשיר מיוחד

[ ynet.co.il ]

פנייה מהכנסת לשר גלנט: "פרסם חוזר מנכ"ל בנוגע לקהילה הגאה"

חברי הכנסת רם שפע ואיתן גינזבורג מכחול לבן פנו לשר החינוך בקריאה לפרסם חוזר מנכ"ל רלוונטי לקהילה הגאה: "לאנשי הצוות אין כלים להתמודד עם הסוגיה, התלמידים בסכנה". בדיון בוועדת החינוך הוצגו נתונים: "מורים לא מגיבים להערות להט"בופוביות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

הנגיף הקפיא את חיי הלילה, הגיישות עברו לרשת

הקהל של צ'אצ'ה מורכב בדרך כלל מגברים מבוגרים ועשירים שצופים בה בהערכה בחדר מרופד במחצלות טאטאמי. מגבלות הקורונה אילצו אותה, וגיישות נוספות, להציע את האומנות המסורתית שלהן בפלטפורמה מודרנית. הן עברו לארח בשיחות זום – והגיעו לקהלים חדשים: "גם לנשים וצעירים"

[ ynet.co.il ]

נטו דיבידנדים: בשנה וחצי חילקה קבוצת המזון של משפחת עזרא כ-640 מיליון שקל

בעלת השליטה בקבוצת המזון - נאמנות על שמו של עדי עזרא - צברה כ-400 מיליון שקל בדיבידנדים ומימוש מניות • נטו: "אין בחלוקת הדיבידנד כדי למנוע מהחברה את היכולת לעמוד בהתחייבויותיה"

[ globes.co.il ] נטו,
עמוד הבא ...