news paper icon

ארכיון חדשות: מגונה

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא מגונה

חשד: עובד בבית משפט ביצע מעשה מגונה במהלך דיון

שתי עורכות דין התלוננו במשטרה כי עובד חיצוני בבית המשפט בתל אביב צפה בחומרים פורנוגרפיים ונגע בעצמו באולם הדיונים. במקום פרצה מהומה והדיון הופסק. הסנגור: "התנהגות מבזה ופוגענית"

[ ynet.co.il ]

הפרקליטות מבקשת: 15 חודשי מאסר למשה איבגי

בבית משפט השלום בחיפה מתקיים הבוקר שלב הטיעונים לעונש במשפטו של השחקן המפורסם שהורשע בשתי עבירות של מעשה מגונה בתחילת השנה. סנגורו ביקש להטיל עליו שעות לתועלת הציבור וטען: "אלמלא היה מדובר באיבגי, לא היה מוגש כלל כתב אישום"

[ ynet.co.il ]

לפיד: "נתניהו מנסה לגרור אותנו למלחמת אחים כדי להינצל ממשפט"

יו"ר האופוזיציה החדש התייחס בריאיון באולפן ynet לפתיחת משפטו של רה"מ: "יש ניסיון להבעיר את הרחובות בשביל לעצור את המשפט". על שותפיו לשעבר גנץ ואשכנזי: "יש הסתה איומה נגד מערכת המשפט, והם שותקים. זה מגונה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

10 חודשי מאסר לניצב ניסו שחם שביצע עבירות מין

הניצב בדימוס שהורשע בהטרדה מינית, במעשה מגונה, במרמה ובהפרת אמונים נשלח לעשרה חודשי מאסר ונקנס ב-7,500 שקלים. שחם זוכה לפני שנתיים מרוב העבירות. הוא והפרקליטות ערערו למחוזי, שהחמיר עמו. הבוקר נקבע כי שחם פגע קשות באמון הציבור ובתדמית המשטרה

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

משה איבגי אחרי ההרשעה: "בודק איפה טעיתי"

בשיחות עם מקורביו בימים שאחרי הרשעתו בשני מקרים של מעשה מגונה, אמר איבגי: "הייתי למעלה יותר מדי, הרגשתי יותר מדי טוב". עוד סיפר על הקושי במציאת תפקידים: "כבר לא מפחד מכלום, מה שצריך לקרות קורה"

[ ynet.co.il ]

משה איבגי הורשע במעשה מגונה

השחקן והבמאי הורשע במעשים מגונים בצעירה בעת צילומי סרט וסדרה. כששאלה "מה אתה עושה", ענה: "הפרצה קוראת לגנב". הוא זוכה מחמת הספק משני אישומים אחרים

[ ynet.co.il ]

הפרקליטות מבקשת מאסר לניסו שחם: "השתמש בדרגתו כקרדום לסיפוק מאווייו המיניים"

אחרי שערעור המדינה התקבל, והניצב בדימוס הורשע בהטרדה מינית ומעשה מגונה, הוחזר התיק לביהמ"ש לגזר הדין. נציג הפרקליטות עו"ד רונן יצחק דרש 18-11 חודשי מאסר בפועל

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

חייל נאשם בהטרדה מינית של חברו ליחידה, מפקדיו העידו: "זה קורה בצחוק"

לוחם כפיר הואשם במעשה מגונה והטרדה מינית של חברו לגדוד וטען: "זה היה בהומור, כשגרה יומיומית". הקצין של השניים הטיל ספק במתלונן, בנושא שנחשב לטאבו ביחידות קרביות. הלוחם שהותקף: "כל שבוע חוויתי פגיעות מיניות". כעת יצטרך בית הדין הצבאי להכריע: "צחוקים" או עבירות מין

[ ynet.co.il ]

הניפה אצבע משולשת לטראמפ וניצחה בבחירות

ג'ולי בריקסמן פוטרה בגלל תנועה מגונה לשיירת הנשיא טראמפ. הדמוקרטים הזמינו אותה להיכנס לפוליטיקה, והלילה זכתה בתפקיד ציבורי בווירג'יניה: "אני הרבה יותר מרוכבת אופניים שהניפה אצבע לנשיא"

[ ynet.co.il ]

הפסיכולוג החשוד שביצע מעשי סדום בילדים יישאר במעצר

בית המשפט האריך עד מחר את מעצרו של הפסיכולוג החשוד שביצע מעשי סדום ומעשה מגונה בילדים. השופט הותיר על כנו את איסור פרסום השם: "מדובר בחשד למעשים חמורים, אך הם התרחשו לפני יותר מ-25 שנה"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אחות שכולה טוענת להשפלה בהר הרצל: "רצו להכניס מגנומטר ידני בין הרגליים שלי"

גלי תיבון, אחות של רס"ן עוז תיבון שנפל ב-96' וצלמת סוכנות הידיעות הצרפתית, נשלחה לסקר את הטקס לזכר השר רחבעם זאבי במעמד ריבלין ונתניהו. היא נדרשה לעבור בדיקה בגלאי ידני: "הבודקת רצתה שאפסק רגליים, זה גובל במעשה מגונה", סיפרה. שב"כ: "מצרים על אי הנעימות"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...