news paper icon

ארכיון חדשות: ממשלת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא ממשלת

בנט: "נתניהו בהלם קרב - נכשל טוטאלית"

יו"ר ימינה טען בריאיון לאולפן ynet: "ממשלת ישראל נכשלה כישלון חרוץ, כולל נתניהו וגנץ. בחמישה שבועות אפשר לחלץ את ישראל מהבור הזה אם יתחילו לזוז, אבל הם לא זזים". המליץ: "לגייס 1,500 מובטלים לחקירות האפידמיולוגיות"

[ ynet.co.il ]

לקראת הודעת הריבית: "ההסתברות להפחתה מעט גבוהה יותר מ-50%"

בנק ישראל יודיע היום על גובה הריבית ליולי ולאחריה יקיים מסיבת עיתונאים • קונצנזוס האנליסטים סבור כי הבנק ינמיך את תחזית הצמיחה • פסגות: "היינו מצפים להתערבות בשווקים כמו הגדלת היקף רכישות האג"ח הממשלתיות או הרחבת מגוון הנכסים הנרכשים" • לאומי: "נראה כי ההודעה צפויה להיות פסימית יותר"

[ globes.co.il ] ריבית בנק ישראל,

יו"ר רשות ני"ע: "המשבר הולך לשבש את הסדר הקיים במערכת הפיננסית, הציבורית והחברתית"

"התוכנית הכלכלית הממשלתית היא בסך הכול סבירה, אבל הערך שלה יימדד ביכולת הביצוע. ועד היום הביצוע לא היה מספיק טוב" • כך אמרה היום ענת גואטה, יו"ר הרשות לני"ע, בוועידת עושים שוק של "גלובס" • "בגל השני תידרש היערכות הרבה יותר משמעותית"

[ globes.co.il ] עושים שוק,

צחי הנגבי, התנצלותך לא מתקבלת

השר המיותר פלט את מה שחבריו לממשלת הניתוק חושבים באמת: אין להם מושג שאזרחים קורסים, ולא אכפת להם. הוא מוזמן לסיור מקררים ריקים

[ ynet.co.il ]

גנץ ל-ynet: מיליון מובטלים לא מתעניינים בסיפוח

שר הביטחון וראש הממשלה החליפי שבר שתיקה והתארח לריאיון בלעדי באולפן ynet. על ממשלת האחדות: "כל יום יש פוטנציאל לפירוק הממשלה". הביקורת מצד בוחריו: "שימשיכו לשנוא, בחירות נוספות זה אסון". היחסים עם נתניהו: "משבוע לשבוע לומדים לעבוד יותר טוב אחד עם השני"

[ ynet.co.il ]

בכירה בלייבור הודחה: "שיתפה תיאוריית קונספירציה אנטישמית"

מנהיג הלייבור בבריטניה פיטר שרה בממשלת הצללים שלו, ששיתפה ריאיון ובו נטען: "הרגו את ג'ורג' פלויד בשיטה של שירותי הביטחון הישראליים". בהצהרה מסר: "חשוב שכולנו נעמוד על המשמר נגד האנטישמיות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

"לשרוף אותה": האיומים על חברת הפרלמנט והקשר לרה"מ

בהקלטה שהופצה ברשת נשמע ראש ממשלת בולגריה בויקו בוריסוב מאיים "לשרוף" את אלנה יונצ'בה, עיתונאית לשעבר שעסקה בחשיפת שחיתויות בשלטון. בהצהרה אמר ראש הממשלה שזה קולו שלו שנערך, אחר כך טען: "זה מתחזה". לאחרונה נקשר שמו גם בפרשת הלבנת הון בינלאומית

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

הממשלה המנופחת: השר אלקין ביקש משרד מגמליאל, שסירבה

כמות המשרדים החדשים שהקימה הממשלה העמידה את מנהל הדיור הממשלתי בפני בעיה: אין מספיק לשכות לכל השרים. השרה גמליאל סירבה לאשר לשר למשאבי המים לשבת במשרד להגנת הסביבה, אף שאותרו בו 20 משרדים פנויים

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מגמה שלילית באירופה; לופטהנזה עברה משוכה בדרך לחילוץ ומזנקת ב-10%

פוטסי וקאק נחלשים ב-1.2%, דאקס מאבד 0.9%; בעל המניות הגדול בחברת התעופה הגרמנית החליט ברקע האחרון להצביע בעד תוכנית החילוץ הממשלתית בהיקף של 9 מיליארד אירו; איזיג'ט נופלת ב-5.5% אחרי שמכרה נתח מניות בהנחה

[ ynet.co.il ] שוק ההון,

השר שוסטר מכחול לבן: "החזר המס לנתניהו - לא ראוי כעת"

שר החקלאות אלון שוסטר טען באולפן ynet כי "לא נכון בזמן הזה לעסוק בהחזרי המס, אלא רק במשבר הקורונה". על הסיפוח: "לא נהיה בעד חד-צדדיות שתזעזע את היציבות הביטחונית והמדינית". על תפקוד ממשלת האחדות: "מרגיש שותף שווה, הדיונים המהותיים הם לגופו של עניין"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

דרשוביץ: "מתלוננת בפרשת אפשטיין העידה שאולצה לשכב עם אהוד ברק"; ברק: "שקרים"

עורך הדין שייצג את עבריין המין ג'פרי אפשטיין והואשם בעצמו כי קיים יחסי מין עם קטינות, טוען כי המתלוננת וירג'יניה רוברטס העידה כי אולצה לכאורה לקיים יחסי מין עם ראש ממשלת ישראל לשעבר. מטעמו של ברק נמסר: "שמו שורבב על ידי דרשוביץ כדי להדוף הטענות נגדו"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...