news paper icon

ארכיון חדשות: מסוכן

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא מסוכן

אדומים ולא מקורונה: אלה הרחובות הכי מדממים בכבישים העירוניים

הרוגים, פצועים וחוסר אונים ליד הבית: דו"ח של עמותת אור ירוק מציג רשימה של הרחובות עם רמת ההיפגעות הגבוהה ביותר בתאונות דרכים בערי ישראל בין 2017 ל-2019. היכן נמצא הכביש העירוני הכי מסוכן במדינה, באיזו עיר קטנה נמצאו ארבעה רחובות עם נפגעים, והאם הרשויות ניצלו את תקופת הקורונה כדי לצמצם סכנה למשתמשי הדרך בתוך הערים?

[ ynet.co.il ] כללי,

משרד הבריאות שולל לצמיתות רישיונו של רופא שמתנגד לחיסוני קורונה

רישיונו של ד"ר אריה אבני נשלל בהחלטה של השופט בדימוס אמנון סטרשנוב, שקבע: "הוא שרלטן, מכחיש קורונה מובהק ומאחז עיניים מסוכן. בהתנהגותו טמונה סכנה של ממש לשלום הציבור ולבריאותו"

[ ynet.co.il ] חדשות הבריאות,

יפה בן דויד נגד מרד הרשויות: "חוששת מאנרכיה, אסור שנהיה במקום הזה"

מזכ"לית הסתדרות המורים יצאה לא פעם נגד הממשלה ("לא הזמינו לקבינט") אך מודה שמתקיים שיח בינה לבין צמרת משרד הבריאות. על ההחלטה בערים הגדולות להחזיר את הלימודים: "מעמידים את עובדי ההוראה במצב מביך ומסוכן". ומה היא חושבת שצריך לקחת מהקורונה? צפו בראיון בוועידת "האנשים של המדינה" של ynet ו"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בתי הכנסת נפתחו: "לא מחוסנים? שיתפללו בקור"

בבתי כנסת רבים שררה התרגשות גדולה עם החלת "התו הירוק" על בתי התפילה. בחלקם העמידו גבאים מיוחדים שיבדקו תעודות מתחסן או החלמה, והשאירו את הלא-מחוסנים להתפלל בחוץ. בקהילות אחרות העדיפו להמשיך את התפילות בשטחים פתוחים, ליתר ביטחון: "זה המקום הכי מסוכן להדבקה"

[ ynet.co.il ] מסורת,

בין ארה"ב לישראל: מה הסיכוי שאירוע כמו גיימסטופ יכול לסחוף גם את השוק המקומי?

ברשות ני"ע ובבורסה מעריכים שהסיכוי לכך קלוש, שכן שוק ההון המקומי שמרני ומפוקח ביחס לאמריקאי • יניב פגוט: "בחור אמריקאי בן 20 יכול לעשות מה שהוא רוצה, ומתקיים שם שיח מסוכן מאוד ברשתות, אבל הוא לא קיים פה" • המדריך למשקיע, פרויקט מיוחד

[ globes.co.il ] הבורסה בת"א,

ניצולת השואה המפורסמת של איטליה תחת מתקפה, הפעם בגלל חיסון קורונה

ליליאנה בת ה-90 הקדישה עשרות שנים מחייה כדי לספר לצעירים האיטלקים על זוועות השואה. אחרי שהשתתפה במבצע החיסונים לקשישי מילאנו הרשתות התמלאו בהכפשות אנטישמיות - ושרת הפנים התייצבה לצדה: "שילוב מסוכן של שנאה, אלימות וגזענות"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ציר מסוכן: היוזמה הפלסטינית שפוגעת בביטחונם של תושבי איתמר

חשיפה: 10 שנים מרצח בני משפחת פוגל באיתמר, החלו תושבי הכפר עוורתא הסמוך – שממנו יצאו הרוצחים – לפרוץ ציר תנועה בשטח שנשמר סטרילי מאז הרצח. הפלסטינים מסבירים שמדובר בפתרון מצוקה תחבורתית באזור, אך באיתמר טוענים: "המטרה - לכתר את היישוב ולהוות סיכון ביטחוני"

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

השלג הגיע, ואיתו הסכנות: כך תימנעו מפגיעות קור

סערת החורף בעיצומה, ממטרים עזים יורדים בכל הארץ, והשלג מתקרב מהצפון לפסגות ההרים בשאר האזורים. זה אולי יפה, אבל מסוכן. מהם הסימנים לפגיעות קור, איזה אמצעים יש לנקוט, ומה עושים עם התנורים. מדריך לטמפרטורות נמוכות במיוחד

[ ynet.co.il ]

הכנות אחרונות לסערה: "יהיו תקלות, להישאר בבית"

המפלסות מוכנות, המוקדים תוגברו והחיילים קיבלו שקיות חימום: כוננות שיא ברחבי הארץ לסופה החריגה שתביא עמה רוחות עזות ושלגים. בצפון כבר בוטלו לימודים בכמה יישובים, בירושלים מצפים בכיליון עיניים ללבן, אך ראש העיר מזהיר: "זה מסוכן". בצפת וידאו שכל הקשישים ערוכים לקור העז, בחברת החשמל הודו: "למרות ההיערכות, אין אפס תקלות"

[ ynet.co.il ] כללי,

האקרים ניסו להרעיל את המים בעיר בפלורידה

פחות משנה אחרי הפריצה למתקני המים בישראל, מתקפה דומה בארה"ב: האקרים השתלטו מרחוק על המחשב במתקן בעיר בת 15,000 תושבים, והעלו לגובה מסוכן את רמת הנתרן ההידרוקסידי במי השתייה. פקח הבחין בעכבר זז מעצמו וסיכל את הפריצה: "קריאת השכמה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

נתניהו בישיבת הממשלה: הנגיף יפיל גם ילדים, נראה הרבה הלוויות של צעירים

ישיבת הממשלה שבה היו אמורים השרים לדון במתווה החזרה לגנים ולבתי הספר הפכה לרצף של הפחדות ואיומים מצד רה"מ והמומחים. ד"ר אלרעי פרייס: "מסוכן להחזיר את הילדים ללימודים בערים כתומות ואדומות". הפרויקטור אש: "מאוד מודאג שאם נפעל בחוסר אחריות נביא לגל נוסף". פרופ' בליצר: "אנו בנקודה הכי מסוכנת שהיינו בה, למרות החיסונים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

אוון רייצ'ל ווד חושפת: "מרילין מנסון התעלל בי בצורה מחרידה במשך שנים"

בפוסט שפרסמה באינסטגרם חשפה השחקנית כי האקס שהתעלל בה פסיכולוגית במשך שנים ואנס אותה הוא ארוסה לשעבר, המוזיקאי מרילין מנסון. "סיימתי לחיות בפחד מנקמה, מלשון הרע או מסחיטה", כתבה, "אני כאן כדי לחשוף את הגבר המסוכן הזה לפני שהוא יהרוס חיים נוספים". בנוסף אליה, ארבע נשים נוספות שיתפו כי גם הן עברו התעללות על ידיו

[ ynet.co.il ]

רוכבים על הנמר החרדי

ההשתוללות של הנמר מלמדת אותו שיעור מסוכן. ככל שתעוזתו הגוברת איננה נחסמת על ידי שלטון החוק, כך גם אנחנו מאיצים בפראות על מדרון חלקלק שבסופו ממתין אסון משולש

[ ynet.co.il ]

שיטת מצ"ח נחשפת

התנהלות חוקרי המשטרה הצבאית בפרשת התאבדותו של לוחם גבעתי ניב לובטון, והזלזול הנורא בזעקותיו לעזרה, לא הייתה מקרה בודד. בתחקיר מקיף שיפורסם מחר ב"ידיעות אחרונות" נפרם קשר השתיקה: שורת מקרים שאנו חושפים לראשונה מראה את הכוח האדיר והמסוכן שנתן צה"ל לרכזי המודיעין במצ"ח. כך הם מגייסים חיילים צעירים, כדי שיפנו נגד חבריהם ויהפכו למקורות מודיעיניים

[ ynet.co.il ] צבא וביטחון,

מחאה על ריבוי המפלגות בשמאל; מאיר שלו: "משאירים את הזירה לימין חשוך ומסוכן"

כ-200 מפגינים צעדו בשדרות רוטשילד בתל אביב כשהם נושאים מיצג של קלפיות על ידיהם כמו במסע לוויה, ולאחר מכן הציבו מיצבים של מצבות עליהם כתבו את שמות המפלגות הקטנות. הסופר מאיר שלו: "הצטרפו למפלגות קיימות - או החזירו את המנדטים ולכו הביתה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בהיריון, ומתחסנות: "הכול מפחיד, אבל להידבק יותר מסוכן"

הידיעות על אשפוזן במצב קשה של תשע נשים בהיריון שכנעו רבות אחרות לקבל את החיסון. אור מרמת דוד אמרה ל-ynet: "עשיתי ניהול סיכונים". שני מתל אביב: "חקרתי את הנושא. ההחלטה לא התקבלה בקלות דעת"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...