news paper icon

ארכיון חדשות: נאפשר

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נאפשר

הנדל: "סגר הוא האופציה הטובה ביותר", אלקין: "חושש שלא ייגמר אחרי 3 שבועות"

שני השרים הסבירו בריאיון ל-ynet את עמדותיהם המנוגדות. הנדל הדגיש כי מדובר בכלי האופרטיבי היעיל ביותר לקטיעת שרשרת ההדבקה בנסיבות הקיימות, ויצא נגד אלו הקוראים להפר הנחיות: "לא נאפשר אנרכיה". אלקין מתח ביקורת על ההחלטה הסופית, וטען כי התנגד לאחר שגמזו לא הציג יעדים ברורים לחזרה לשגרה: "אני באמת לא יודע מתי זה יסתיים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

מערכת החינוך תושבת בשישי, הגנים הפרטיים: "נחזור לשגרה בשבוע הבא"

בתי הספר והגנים ייסגרו לתקופת החגים, אך בפועל מדובר בשמונה ימי לימוד. החינוך המיוחד הוחרג. מתווה הלמידה מרחוק צפוי להתפרסם היום. פורום הגנים הפרטיים הודיע כי ישוב לפעילות ביום שני הבא, בניגוד להנחיות: "נאפשר להורים לבחור האם לשלוח את ילדיהם ולצאת לעבודה"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

טראמפ: "ביידן – סוס טרויאני של הסוציאליזם"

הנשיא נעל את הוועידה הרפובליקנית בנאום שבו הזהיר שתחת ביידן "איש לא יהיה בטוח". לדבריו, "הבחירות הללו יכריעו אם נציל את החלום האמריקני או שנאפשר לסוציאליזם להחריב את גורלנו". טראמפ דיבר בפני כ-1,500 איש בבית הלבן, שלמרות הקורונה רובם לא שמרו על ריחוק ולא עטו מסכות: "נמחץ את הנגיף". בסוף היו זיקוקים. ביידן תקף: "הוא מעודד אלימות"

[ ynet.co.il ]

השר טרופר מכחול לבן: "בליכוד הילכו עלינו אימים, לא מצמצנו"

יום אחרי שנקבע כי המערכת הפוליטית קיבלה ארכה להליכה אפשרית לבחירות, השמיע שר התרבות בריאיון באולפן ynet מסרים מפויסים: "כנראה שגם את נתניהו מעניינת טובת המדינה". עם זאת, טרופר הבהיר: "לא נאפשר מעורבות פוליטית מוגזמת בלי בקרה במינויים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

באלות ואגרופים: תיעוד מתקיפת המפגינים בתל אביב. מ"מ המפכ"ל: "לא נאפשר אלימות"

אחד המשתתפים במחאה אמש נגד נתניהו פרסם תיעוד ערוך מתל אביב, שם צולמו פעילי הימין מתנפלים על המוחים באלימות. ממלא מקום המפכ"ל מוטי כהן אמר שהמשטרה "פועלת בנחישות" נגד פגיעה בשוטרים ובאזרחים, אך עד כה אף אחד מהתוקפים שתועדו מכמה זוויות לא נעצר

[ ynet.co.il ]

גל מחאה: עימותים, מעצרים וצעדות בתל אביב ובירושלים

המשטרה עצרה לאחר חצות 13 מפגינים באזור כיכר הבימה בתל אביב. פרשים הופעלו במהלך העימותים. מ"מ המפכ"ל הגיע למקום: "לא נאפשר ונדליזם". עימותים גם בירושלים, שם נעצרו 15. המשטרה הפעילה זרנוקי מים כשמפגינים פתחו בצעדה מאזור מעון רה"מ למרכז העיר

[ ynet.co.il ]

מאות שוטרים ערוכים להפגנות הערב: "נאפשר מחאה, לא התפרעות ואנרכיה"

בפארק צ'ארלס קלור שבת"א ומול מעון רה"מ בירושלים צפויים למחות אלפים על המשבר הכלכלי ובדרישה להוציא לפועל את תוכנית הסיוע הפיננסית. מארגני המחאה בת"א: "האסון הכלכלי - איום קיומי". המשטרה: "נאפשר למשתתפים להביע את כאבם, לא נאפשר פגיעה בשוטרים וברכוש"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

מזכ"ל האו"ם: לא לסיפוח. ארה"ב: זו החלטה ישראלית

שבוע לפני המועד המתוכנן לסיפוח, קיימה מועצת הביטחון דיון בנושא. מזכ"ל הליגה הערבית: "הסיפוח עלול להוביל למלחמת דת". מזכ"ל האו"ם גוטרש קרא לישראל לזנוח את היוזמה: "הפרת חוק חמורה ביותר". מזכיר המדינה האמריקני פומפאו: "ישראל זו שתחליט". דנון: "לא נאפשר לאיים עלינו"

[ ynet.co.il ]

השרים אישרו: איזוק אלקטרוני נגד גברים מכים

ועדת השרים לחקיקה אישרה את הצעת החוק של ח"כ קרן ברק, שלפיה ניתן יהיה לפקח על מי שניתן נגדו צו ההגנה באמצעות פיקוח אלקטרוני: "נאפשר לנשים וילדים להמשיך בשגרת חייהם ללא חשש מתמיד מפני התוקפים". מתחילת השנה: 11 נשים נרצחו

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

בכיר פלסטיני על הסיפוח: "נפרק את הרשות, אבל לא נאפשר שפיכות דמים"

ברקע הכוונה להחיל ריבונות אמר השר האחראי על הקשר עם ישראל, חוסיין א-שייח, כי מדובר אמנם בנקודת אל-חזור, אבל לפלסטינים אין עניין בכאוס: "אנחנו לא טיפשים, אנחנו פרגמטיים, אבל לא נסכים להיות רשות מוניציפלית".

[ ynet.co.il ] פלסטינים,

עובדי רשות שדות התעופה: לא נאפשר נחיתות והמראות

החרפה במאבק: העובדים מונעים נחיתות בנתב"ג והמראות משדה התעופה, הן של טיסות מטען והן של מעט טיסות הנוסעים שעדיין מתבצעות. נוסעי שתי טיסות לרומניה הוחזרו מהמטוסים לטרמינל. לפי הוועד, מפרוץ משבר הקורונה הוצאו לחל"ת כ-2,500 עובדים, שמ-1 ביולי לא יהיו זכאים יותר לדמי אבטלה

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...