news paper icon

ארכיון חדשות: נפגשו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נפגשו

העצמאים נפגשו עם נתניהו: "פגישה טעונה". רה"מ: "פגישה חיובית"

אחרי שהציג את תוכנית הסיוע הכלכלית, רה"מ אירח בלשכתו את נציגי העצמאים. בשבועות הקרובים ייפגש הפורום מדי יום שישי כדי לגבש פתרונות. מחר צפויה להתקיים הפגנה גדולה של עצמאים ושכירים בכיכר רבין בדרישה לרשת ביטחון כלכלית מהמדינה

[ ynet.co.il ]

מחלוקת התקציב: נתניהו וגנץ נפגשו, אין הסכמות

הצדדים דנו באופן שבו יועבר התקציב, וקבעו דיון המשך. בקואליציה מותחים ביקורת: "לא התנהלו ברצינות הנדרשת מתוך כוונה לקדם את הסוגיה". ברקע מרחפת השאלה הפוליטית: האם המחלוקת תוביל לפירוק השותפות?

[ ynet.co.il ]

הפגישה שעוררה את הסערה בכלל ביטוח: היו"ר נוה הגיע לביתו של אייל לפידות בסביון

"גלובס" חושף פרטים חדשים על הפגישה השנויה במחלוקת: היו"ר ובעלי המניות ארקין ולפידות נפגשו בביתו של האחרון בסביון • מקורבים למשתתפים: "לא ניתן היה לעשות אותה במקום אחר בגלל מגבלות הקורונה"

[ globes.co.il ] כלל ביטוח,

לקראת משבר פוליטי? אין הסכמה, החוק הנורבגי תקוע

נתניהו וגנץ נפגשו ודנו בחוק הנורבגי, אך לא הצליחו להגיע להבנות. בליכוד רוצים לתקן את ההסכם הקואליציוני כך שנתניהו יוכל לכהן כראש ממשלה חלופי גם אם בג"ץ יפסול אותו. בכיר בכחול לבן: "זה מבשר משהו לא טוב"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ימשיכו לפעול כרגיל: כץ ורגב הגיעו להסכמות עם רשות שדות התעופה

שר האוצר ושרת התחבורה נפגשו עם מנכ"ל רש"ת ויו"ר ועד עובדי החברה, והחליטו להאריך בחודשיים נוספים את מתן דמי האבטלה לעובדים שפוטרו או הוצאו לחל"ת. זאת לאחר שהוועד השבית את פעילות נתב"ג בתחילת החודש וקרא לממשלה לסייע מיידית לרשות, שנקלעה למשבר קשה עקב הקורונה

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

גנץ וניסנקורן: ניתן להסדיר מאות יחידות דיור ביהודה ושומרון גם בלי חוק ההסדרה

שרי הביטחון והמשפטים נפגשו עם היועמ"ש וראש המנהל האזרחי, ומצאו את התוקף החוקי להסדרת 1,200 יחידות דיור מעבר לקו הירוק. גנץ הנחה להקים צוות שיגבש פתרונות לבתים שנבנו על קרקע פלסטינית

[ ynet.co.il ] מדיני,

המתנחלים: "יישובים מבודדים - סכנת חיים"; נתניהו: "סמכו עליי"

ראשי יש"ע נפגשו עם נתניהו והביעו בפניו את החשש מכך ש-19 התנחלויות ובהן אלפי יהודים יישארו כ"מובלעות" בשטח הפלסטיני כחלק מיישום תוכנית טראמפ. נתניהו ניסה להוריד את גובה הלהבות: "אביא תוצאה טובה"

[ ynet.co.il ] מדיני,

קפה מוות: קבוצות הסלון שנפגשות כדי לדון בסוף החיים

ירושלים, כרכור, פרדס חנה, חיפה, גדרה, תל אביב, מודיעין ורבות אחרות: מפגשי הסלון של "קפה מוות", בו נפגשים החיים כדי לדון ולקבל את המוות, הופכים פופולריים בארץ ובעולם. איפה זה התחיל ולמה קיים בתוכנו רצון לשוחח על התעלומה הגדולה ביותר בחיינו - המוות?

[ ynet.co.il ]

נתניהו וגנץ דנו בהארכת כהונת הממשלה

השניים נפגשו בלשכת יו"ר הכנסת ודנים בקביעת מנגנון שיאפשר הארכה מעבר לשלוש השנים שסוכמו. בנוסף דנו השניים בשאלה מי יקבל את תיק הבריאות. במוקד המחלוקת: איזה תיקים יקבל גוש הימין בתמורה לוויתור. דרעי הצטרף גם הוא לפגישה. גורם המקורב למו"מ: "אם זה יעבוד טוב - אז למה לא להמשיך?"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שניים מחולי הקורונה הקשים נפגשו עם המשפחות: "זה היה שוק"

אפיק סויסה ושמעון לוי, שנחשבים לשניים מחולי הקורונה הקשים, יצאו היום לראשונה מהיחידה לטיפול נמרץ. הם הוצאו לחצר בית החולים איכילוב, שם פגשו את בני משפותיהם. אסתר לוי: "זה היה מרגש מאוד, בורא עולם שמע תפילתנו", אמו של אפיק: "בעזרת ה' בקרוב נראה אותו על הרגליים"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

חשד: חיילים עישנו סיגריה אלקטרונית עם חברם שבבידוד - ונדבקו בקורונה

ל-ynet נודע כי חקירה אפידמיולוגית העלתה שכמה חיילים בבסיס בדרום הפרו פקודות, שהו בקרבת חברם לפלוגה שהושם בבידוד ונדבקו בנגיף. טירון העיד: "חיילים נפגשו והתחבקו כאילו כלום, נהלים לא נאכפו". דובר צה"ל: "המעורבים ננזפו, המבנים עוברים חיטוי בדרך קבע"

[ ynet.co.il ]

רחוב אחד בנתיבות, 15 חולים: "אירחו בפסח ונדבקו"

בני משפחה שמתראים על בסיס יומי נפגשו לארוחת חג משותפת, ורבים נדבקו. "16 איש היו בסדר פסח, 13 נדבקו כולל אישה בחודש תשיעי", סיפרה שכנה שחוששת לצאת מהבית - אך משרד הבריאות טוען כי לחיטוי הבניין אין כל ערך. בן משפחה: "אם היינו יודעים כמה זה מסוכן, לא היינו באים בחג"

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

בעלי הרשתות לממשלה: מענקים והלוואות נוספים כתנאי לפתיחת החנויות

נציגי הרשתות הקמעונאיות נפגשו עם ראש הממשלה ובכירי האוצר כדי להציג את דרישותיהם כתנאי לחזרתם לפעילות. בין הדרישות: מענק של 10,000 שקל לכל עובד שיחזור לעבודה לחצי שנה ומענק חילוץ מיידי על אבדן ההכנסות בחודשיים של ההסגר. נתניהו: "צריכים להתייחס לנוכחים ברגישות שונה מזו שהייתה עד כה. זאת העלית של המסחר בישראל"

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

המפגש בין שורד השואה לרופא היהודי ממחנה ההשמדה: "הציל את חיי"

ד"ר סימון לוביץ היה רופא-אסיר באושוויץ והציל את צבי מיכאלי מסלקציה שבה נלקחו חולים לתאי הגזים. כעבור 51 שנה הם נפגשו ופיתחו חברות שנמשכה שנים. בתערוכה חדשה נחשף סיפורם במכתבים ובתמונות

[ ynet.co.il ] כללי,

נציגי המגזר העסקי: סוכם על מנגנון פיצוי לעסקים בעלי מחזור של עד 20 מיליון שקל

רה"מ ושר האוצר נפגשו עם נציגי המגזר והוסכם כי יקדמו פיצוי בצורת מדרגות, המבוסס על ירידה במחזורי העסקים ביחס לשנה שעברה. למהלך יוקצה סכום של כ-5 מיליארד שקל

[ ynet.co.il ] כלכלה בארץ,

אחרי יותר מחודש בבידוד ביתי: האחיות נפגשו במחלקת היולדות

עבור שיר אליאב מעתלית, הלידה הייתה הזדמנות להיפגש עם אחותה שעובדת במחלקת היולדות ברמב"ם. "לא יודעת איך הייתי עוברת את זה בלעדיה, החלטתי להישאר יום נוסף כדי להיות במשמרת שלה", סיפרה

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...