news paper icon

ארכיון חדשות: נשיא

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נשיא

הקמפיין של טראמפ תקוע, הרוב בסנאט בסכנה

פחות מ-4 חודשים לבחירות: נשיא ארה"ב מפגר ב-10% אחרי ביידן, ונאלץ להילחם אפילו על ג'ורג'יה ואוהיו. תחזית "פוליטיקו": סיכוי ממשי לדמוקרטים לכבוש את הקונגרס. אחרי המבוכה באוקלהומה, טראמפ מתקשה להתניע: דחה עצרת בניו המפשייר כשברקע חשש ממיעוט משתתפים. ביידן הציג תוכנית כלכלית ותקף את טראמפ על הקורונה, שיא נדבקים יומי – 69 אלף

[ ynet.co.il ]

אחרי איה סופיה, ארדואן מסמן את אל-אקצה

נשיא טורקיה הודף את הביקורת העולמית על החלטתו להפוך למסגד את האתר באיסטנבול, שהיה סמל לסולידריות מוסלמית-נוצרית: "מדינות שלא מטפלות באיסלאמופוביה תוקפות אותנו על מימוש זכויותינו". את ישראל עקץ בטוויטר: "החייאת איה סופיה מבשרת את השבת החופש למסגד אל-אקצה"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

רוסיה: אלפים נגד מעצר המושל שהביך את פוטין

מושל מחוז חברובסק שבמזרח הרחוק, סרגיי פורגל, נאזק שלשום מול המצלמות והוטס למוסקבה. הוא מואשם ברצח אנשי עסקים. ב-2018 הפתיע כשניצח את מועמד מפלגת "רוסיה המאוחדת", בעלת בריתו של הנשיא. בין 5,000 ל-35,000 הפגינו היום נגד מהמעצר: "מוסקבה, צאי מכאן!"

[ ynet.co.il ]

טראמפ ביטל את מאסר חברו שהורשע בפרשת "רוסיה-גייט"

הנשיא ביטל את 40 חודשי המאסר שנגזרו על יועצו רוג'ר סטון, שהורשע בכך ששיבש את חקירת התערבות רוסיה בבחירות כדי להגן על טראמפ. הבית הלבן: "הוא כבר סבל המון", סטון חגג: "לטראמפ יש חוש צדק נהדר, שפכו עלי שמפניות". הדמוקרטים זועמים

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

מכה לטראמפ: תובע דמוקרטי יבחן את רישומי ההכנסות שלו

העליון בארה"ב דחה את ניסיון הנשיא המיליארדר למנוע מתובע דמוקרטי בניו יורק לבחון את הרישומים – כחלק מחקירת תשלום דמי שתיקה לנשים – אך במקביל דחה לבינתיים את בקשת הקונגרס לשחררם, והמסמכים יישארו חסויים לעת עתה. שני השופטים שטראמפ מינה הצטרפו לרוב, הנשיא צייץ: "רדיפה פוליטית"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

ביקורת על השופט שהתכתב עם אפי נוה: "שלא ייווצר רושם של שמור לי ואשמור לך"

לפני מינויו לנשיאות המחוזי ניהל איתן אורנשטיין שיחת וואטסאפ אישית עם יו"ר לשכת עורכי הדין דאז. נציב תלונות הציבור אורי שוהם בדק את הסוגיה והכריע: "אין פלילים, אבל יש להקפיד שהשיח לא יגלוש למחוזות אישיים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

מחריף המאבק בלשכת סוכני ביטוח: קבוצת סוכנים דורשת מהנשיא שיתפטר והוא משיב אש

המלחמה בין הפלגים השונים בלשכת סוכני ביטוח עולה קומה, לקראת דיון על תקציב הלשכה שאישורו מתעכב חודשים ניכרים • קבוצת סוכני ביטוח קראו לנשיא הלשכה ליאור רוזנפלד להתפטר "בטרם תאולץ לעזוב בבושת פנים"

[ globes.co.il ] סוכני ביטוח,

אחרי שנדבק: בולסונרו נגד סיוע הקורונה לשבטי האמזונס

יום אחרי שהודיע כי נדבק בנגיף, נשיא ברזיל הטיל וטו על חוק שדורש מהממשל לספק מים, חומרי חיטוי וטיפול רפואי נאות לילידים, כדי לסייע להם במאבק בקורונה. "מונע את המינימום הנדרש כדי לאפשר להם לשרוד"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

פייסבוק הסירה חשבונות שהפיצו פייק ניוז וקשורים לנשיא ברזיל

מאות עמודים וחשבונות הוסרו מהרשת החברתית בעקבות "התנהגות בלתי אותנטית", חלקם נקשרו לנשיא ברזיל, ז'איר בולסונרו, ושני בניו. פעילותה של רשת נוספת נקשרה בשמו של יועצו של טראמפ

[ ynet.co.il ] חדשות טכנולוגיה,

ריבלין פנה לנתניהו, דורש התנצלות מיו"ר הקואליציה זוהר

לאחר שח"כ זוהר טען כי ריבלין פעל לבלימת ההצעה להקמת ועדת חקירה לניגוד עניינים של שופטי העליון, דרש נשיא המדינה מראש הממשלה שיורה לו להתנצל. ראש הסגל של נתניהו הבטיח, בתגובה, כי ראש הממשלה יתערב

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...