news paper icon

ארכיון חדשות: נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נתניהו

ראשי מועצת יש"ע לבנט: "לאשר תוכניות בנייה עוד היום"

ראשי מועצת יש"ע דורשים מראש הממשלה לכנס את ועדת התכנון כדי לקדם תוכניות בנייה שתקועות עוד מימי ממשלת נתניהו. "אנו נמצאים במצב של הקפאה שלא היה כמותו מאז אובמה", כתבו. גורמים פוליטיים: בימים אלה מנסים לבנות מנגנון תיאום עם ארה"ב

[ ynet.co.il ]

ח"כית בליכוד על החוק נגד נתניהו: "האמא של הפרסונלי"

שר המשפטים גדעון סער חולל סערה כשחשף ב"ידיעות אחרונות" שהוא מכין חוק שימנע מנאשם בפלילים להרכיב ממשלה, וחברת הכנסת קרן ברק מהליכוד תקפה באולפן ynet: "כמו בסוריה, מבטלים שני מיליון מצביעים. חוקים איראניים". ואת מי היא משווה לאסד? "את כולם"

[ ynet.co.il ]

חיזוק מלפיד לסער ב"חוק נתניהו": "צודק שר המשפטים"

יומיים אחרי שחשף בריאיון ל"ידיעות אחרונות" כי בכוונתו לקדם חוק שימנע מנאשם בפלילים להרכיב ממשלה, צייץ שר המשפטים כי הוא זה שהעביר "בממשלת נתניהו השלישית ובתמיכתו" חוק שמוביל להשעיית ראש עיר עם כתב אישום: "החלת הנורמה על תפקיד רה"מ היא קביעה ערכית". לפיד תומך

[ ynet.co.il ]

ישראל שוקלת לבטל את הצהרת נתניהו ור"מ פולין על סיום משבר "חוק השואה"

יומיים אחרי שהסנאט הפולני קידם את החוק שמגביל תביעות רכוש של ניצולי שואה, אומר גורם מדיני בירושלים כי ישראל שוקלת לבטל את הצהרת מנהיגי שתי המדינות מ-2018 על סיום המשבר הקודם ביניהן. עם המגנים את ההצהרה המשותפת לפני שלוש שנים נמנה ראש הממשלה הנוכחי בנט

[ ynet.co.il ]

סער עורר מתיחות חדשה בקואליציה: "לא הובטח לו שהחוק נגד נתניהו יקודם"

שר המשפטים אמר בריאיון ל"ידיעות אחרונות" כי הוא מכין חוק שלפיו נאשם בפלילים לא יוכל להרכיב ממשלה, וגרם למתיחות עם ימינה - שכמה מחבריה כבר הודיעו בעבר שיתנגדו לחוק כזה. עם זאת, גורמים בממשלה אומרים שסער קיבל אישור לבקש מהיועמ"ש להכין תזכיר חוק בנושא. בליכוד מאשימים: "הוא מונע מנקמה"

[ ynet.co.il ]

גדעון סער: "מכין הצעת חוק שלפיה נאשם בפלילים לא יוכל להרכיב ממשלה"

שר המשפטים חושף את תוכניתו להעביר בכנסת את "חוק נתניהו", וטוען: "לא הייתי מתחיל בזה בלי להיות מתואם עם בנט". מנסור עבאס? "מאנשי הציבור היותר מעניינים, חשוב לתת לזה צ'אנס". וגם: חאן אל אחמר, ההתחייבויות בבחירות והקואליציה השברירית. הריאיון המלא היום ב"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ]

סופם של המענקים הנדיבים / נדב איל

פקידי האוצר הבהירו לשרים שאפשר להילחם בהתפרצות, אך המענקים השמנמנים של הממשלה הקודמת נגמרו. בנט מתמודד עם בעיה מורכבת מזו של נתניהו, ובלי מרשם מהמומחים. וגם: המשל על 10,000 הצמידים האלקטרונים שנותרו בקופסאות קרטון

[ ynet.co.il ]

"אני מכין הצעת חוק שנאשם בפלילים לא יוכל להרכיב ממשלה"

לשבת עם מנסור עבאס? "הוא בעיניי מאנשי הציבור היותר מעניינים היום. חשוב לתת לזה צ'אנס". ההבטחה לפנות את ח'אן אל–אחמר? "לקיים דיון בממשלה שמכהנת חודש זה לגיטימי". הנסיגה מהתחייבויות שנתן לפני הבחירות? "מצביעי תקווה חדשה מרוצים". בריאיון ראשון מאז כניסתו לתפקיד, שר המשפטים גדעון סער מדבר על השינויים שיבצע במערכת המשפט, על סיכויי ההישרדות של הקואליציה השברירית, על המאבק מול האופוזיציה ובעיקר העומד בראשה - וגם חושף את תוכניתו להעביר בכנסת את "חוק נתניהו": "לא הייתי מתחיל בזה בלי להיות מתואם עם בנט"

[ ynet.co.il ]

"כשאתה רב עם חני, אתה יודע שאתה גמור": אשת הצללים של בני הזוג נתניהו

חני בלייוייס, היועצת הפוליטית של ראש הממשלה לשעבר, היא אחת הנשים המקורבות ביותר לזוג נתניהו. לצידה פועל עוזרה הנאמן קובי צרפתי, מי שאנו חושפים כי היה בעברו מעורב בעסקי מועדוני המין של דרום תל–אביב. השיטה: באמצעות אינספור הקלטות ומעקבים אישיים, בלייוייס "בונה תיק" לשרים, ח"כים ופעילים, ומעבירה את המידע היישר לשרה נתניהו. הכוח שלה היה כל כך עצום, עד שהיא מסוגלת פשוט לצרוח על שרים מול כולם, להביא לפיטורי בכירים, לקבוע איזה ראש עיר יקבל תמיכה, ובכלל, ליצור סכסוכים וקרעים בצמרת הליכוד. עכשיו, כשבמפלגה עושים חשבון נפש, האם גם תקופת בלייוייס מתקרבת לקיצה? בלייוייס: "שקרים והכפשות מכוערות"

[ ynet.co.il ]

"ממשלה מנופחת - שחיתות": הצהרות ראשי הקואליציה בעבר, והמעשים

לפיד התחייב בעבר לא למנות יותר מ-18 שרים, בנט אמר שממשלת נתניהו-גנץ "מנופחת", סער כתב אשתקד: "לא נכון להקים את הממשלה הכי מנופחת בעת המשבר הכלכלי הכי קשה". למרות כל זאת: אלי אבידר יהפוך לשר ה-28, יאיר גולן ימונה לסגן שר. אבידר: "לא נכנס בשביל ג'וב, אלא כדי לחזק את הממשלה"

[ ynet.co.il ]

פרופ' אש על השיחות של נתניהו עם חברת התרופות: "לא צריכים סיוע"

ההודעה של נתניהו הפתיעה את ראש הממשלה בנט, כפי שנחשף ב-ynet, אבל לא רק. במשרד הבריאות ביקרו את שיחתו של נתניהו עם מנכ"לי פייזר ומודרנה ואת קריאתו למתן חיסון שלישי: "יו"ר אופוזיציה לא יכול לרכוש חיסונים". יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור: "חשוב מאוד שהדיונים לא יעברו פוליטיזציה"

[ ynet.co.il ]

קיש: "אין בעיה שנתניהו מדבר עם חברות תרופות. יש לו יכולות וזה לטובת המדינה"

הח"כ מהליכוד הגיב באולפן ynet לחשיפה מאמש על פעילותו של יו"ר האופוזיציה להשגת חיסונים מעל הראש של נפתלי בנט: "אם המצב היה הפוך? לפיד לא היה מסוגל". על סוגיית קרקעות הבדואים בנגב: "ממשלות הליכוד נכשלו בזה"

[ ynet.co.il ]

המכירות אחרי ביקורי נתניהו והפגישות הסודיות: סערת NSO והחשש בישראל

ב"גרדיאן" נכתב כי האישורים להודו והונגריה ניתנו אחרי ביקורים מתוקשרים של נתניהו. בפגישות ב-2017 נדהמו הסעודים מיכולות תוכנת הריגול. "לא ברור אם לישראל גישה למודיעין שנאסף", נכתב. מומחיות לטכנולוגיה ל-ynet: "הפרשה פוגעת בתדמית ישראל, וגם בתעשיית הסייבר והאיסוף הישראלית"

[ ynet.co.il ]

הסדר גישור בין יאיר נתניהו לקרן "וקסנר": ימחק את ציוציו ויתנצל

הצדדים הבהירו כי הגיעו להסכמות שלפיהן נתניהו יסיר תוך שבוע את שלושת ציוציו נגד הקרן, ויפרסם הבהרה שבה ייאמר כי דבריו לא היו נכונים או ראויים וכי הוא מתנצל עליהם. התביעה הוגשה בשנה שעברה על ידי 75 בוגרי הקרן, בהם פרופסורים ובכירים לשעבר

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...