news paper icon

ארכיון חדשות: נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נתניהו

ח"כ כהנא מימינה: "נקים את הממשלה הכי ימנית שתרסן את בג"ץ"

בריאיון לאולפן ynet חבר הכנסת לא רמז דבר על תוכניותיו של יו"ר מפלגתו בנט לאחר הבחירות - והשאלה אם הוא יישב תחת נתניהו עדיין תלויה באוויר. לצד זאת טען: "נבנה ממשלה הכי ימנית, הכי לאומית, שתרסן את העליון ותסדיר את ההתיישבות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

נתניהו: בית הדין מוטה נגד ישראל, ולא אומר מילה על איראן וסוריה

רה"מ תקף בחריפות את ההחלטה לפתוח בחקירת פשעי מלחמה בשטחים: "בית הדין שהוקם כדי למנוע הישנות של הזוועות שהנאצים חוללו, פונה עכשיו נגד מדינתו של העם היהודי". גם אשכנזי גינה: "פשיטת רגל מוסרית ומשפטית". הנשיא ריבלין: "לא נקבל את הטענות"

[ ynet.co.il ] מדיני,

אפרת רייטן מגיבה לגנץ: "אין קווים מקבילים בינו לבין רבין"

בריאיון לאולפן ynet התנערה מספר 5 ברשימת העבודה מאמירת יו"ר כחול לבן כי הוא "ממשיך דרכו של רבין": "אני לא רואה את רה"מ המנוח נכנס לממשלת נתניהו ומרמה את בוחריו". על פתיחת החינוך ביום ראשון: "שנה זעקתי למה לא מחזירים את הילדים, ועכשיו אני לא מבינה איך מסכנים אותם - הם לא מחוסנים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הפגנת יוצאי אתיופיה והבטחת נתניהו: "נדאג שיברקן יהיה שר"

ראש הממשלה נפגש עם אנשי קהילת יוצאי אתיופיה ביבנה ובקריית גת, שם הפגינו יהודי תיגראי - והבטיח להעלות את שארית יהודי אתיופיה. השרה תמנו שטה מכחול לבן: "הוא ממשיך להתעלם ממצוקות העדה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הקרב הא-סימטרי בין נתניהו ללפיד

שלושה שבועות לבחירות, יו"ר הליכוד מנסה לייצר מאבק "ראש בראש". "לפיד מתחבא. אם תצביעו למפלגות אחרות, הוא יהיה ראש הממשלה", אמר בסרטון הליכוד. יו"ר יש עתיד: "שלטון החוק נמצא תחת מתקפה עבריינית. אין דיפ-סטייט כמו שמפמפם נתניהו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הליכוד עתר לבג"ץ נגד איסור שידור הסטנד-אפ של נתניהו

המפלגה הגישה את העתירה לאחר שיו"ר ועדת הבחירות קבע כי ייאסר פרסום הופעת ראש הממשלה בתוכנית "סטנד-אפ ניישן" בטענה לתעמולת בחירות. "פוליטיקאים רבים מופיעים בתוכניות בידור, רק אותנו מצנזרים", כתבו

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שבוע לפני הבחירות: דיון בגילוי ראיות במשפט נתניהו

לאחר שהפרקליטות העבירה ראיות חסויות לפרקליטי ראש הממשלה, נתניהו דורש לחשוף חלקים שהושחרו בפרוטוקול. במוקד: פגישה בין הפרקליטות לעורך הדין שייצג את ארי הרו, לשעבר ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, לפני ההגעה להסכם עד מדינה. הדיון הטכני, שנתניהו לא יגיע אליו, ייערך ב-17 במרץ, פחות משבוע לפני הבחירות

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

אוסטריה ודנמרק: נפתח עם ישראל חיסונים לווריאנטים

קנצלר אוסטריה ור"מ דנמרק יבקרו השבוע בישראל, והודיעו כי ישתפו פעולה לפיתוח חיסונים מ"דור שני". קורץ הביע אכזבה קשה ממבצע החיסונים האירופי: "חייבים להתכונן למוטציות, אסור להיות תלויים בבריסל". הם ייפגשו עם נתניהו שרוצה להקים "תאגיד בינלאומי לייצור חיסונים". גרמניה שוקלת להאריך את הסגר, הקלות בטורקיה במסגרת "נורמליזציה מבוקרת"

[ ynet.co.il ] חדשות בעולם,

בהוראת יו"ר ועדת הבחירות: רשת לא תשדר את קטע הסטנד-אפ של נתניהו

‏יו"ר ועדת הבחירות השופט עוזי פוגלמן הוציא צו האוסר על שידור הקטע של ראש הממשלה בנימין נתניהו במסגרת התוכנית של רשת, "סטנד-אפ ניישן", בטענה לתעמולת בחירות. מפלגת הליכוד בתגובה: "נערער על ההחלטה. לא ייתכן שאותנו מצנזרים בזמן שלא מצנזרים את הראיונות המלטפים של יתר הפוליטיקאים בתוכניות אירוח"

[ ynet.co.il ]

גנץ מסתער על מצביעי העבודה: "אני ממשיך דרכו של רבין"

בריאיון באולפן ynet אמר שר הביטחון ויו"ר כחול לבן כי אין שום הבדל בין מרצ והעבודה: "סיים-סיים, חבל שלא התחברו". הוא לא שלל אפשרות שימליץ להטיל את הרכבת הממשלה על לפיד ("לא פסול בעיניי"), וטען כי נתניהו הפך את ישיבות הממשלה לקמפיין מתוזמר של הליכוד: "הצגת בחירות גדולה, נמאס לנו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

זעם בחברה הערבית על התוכנית למיגור הפשיעה: "נתניהו מחפש תמיכה בבחירות"

אחרי שהממשלה אישרה תקציב של 150 מיליון שקלים למאבק בפשיעה בחברה הערבית - ראשי רשויות במגזר הביעו ספקנות: "אנחנו לא צריכים כסף, אלא פתרון אמיתי לאלימות. איפה היה נתניהו כל השנים?". בכירים במשטרה: "מבינים את הסבל של האזרחים"

[ ynet.co.il ] כללי,
עמוד הבא ...