news paper icon

ארכיון חדשות: נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נתניהו

לקראת עדות דרמטית? פילבר צפוי להופיע בשבוע הבא במשפט נתניהו

אם לא יהיו דחיות נוספות, כבר בשבוע הבא עשוי להתיישב עד המדינה על ספסל העדים. מי שהיה מנכ"ל משרד התקשורת תחת נתניהו אמור לספק לפרקליטות עדות על ליחסי ה"תן וקח" שלכאורה התקיימו בין רה"מ לשעבר לאיש העסקים שאול אלוביץ' - שעומדים בלב סעיף השוחד בתיק 4000

[ ynet.co.il ]

יועמ"שית משרד התקשורת לשעבר על אישור עסקת בזק-יס: "פילבר החליט שאין סיכונים"

משפט נתניהו: היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת נשאלה על עמדת המשרד ב-2015 לגבי אישור עסקת בזק-יס, ועל דיון שהתקיים עם גורמי מקצוע לאחר שהעסקה כבר אושרה. "הטריד אותנו אם יש צורך לעדכן את האישור לאחר שניתן". סנגורו של אלוביץ' הציג מסמכים שנועדו לתמוך בקו ההגנה שלו ולפיו גורמי המקצוע לא התנגדו לאישור העסקה

[ ynet.co.il ]

לפיד: "למכור את מטוס רה"מ עכשיו, דו"ח מבקר המדינה לגביו מחריד"

שר החוץ וראש הממשלה החליפי מתח ביקורת על עלותו הגבוהה של המטוס וטען: "זה שהממשלה הקודמת בזבזה כל כך הרבה כסף, לא יגרום לנו לבזבז עוד". בדו"ח מבקר המדינה נחשפו כשלים בקבלת ההחלטות בתקופת נתניהו לרכישת המטוס, ש"מעלה אבק" בנתב"ג

[ ynet.co.il ]

נתניהו נדבק בקורונה: "חש בטוב"

בהודעה מטעמו של יו"ר האופוזיציה נמסר כי הוא נמצא חיובי לנגיף בבדיקת PCR שערך הבוקר: "פועל בהתאם להנחיות". ראש הממשלה בנט ושר החוץ לפיד איחלו לנתניהו רפואה שלמה: "בריאות לפני הכל"

[ ynet.co.il ]

מנכ"לית בזק העבירה לפילבר מכתב מדיניות, יועמ"שית משרדו: "כך לא מתנהלים"

משפט נתניהו: היועצת המשפטית לשעבר של משרד התקשורת נשאלה היום גם על ההתנהלות סביב ההפרדה המבנית שנועדה להיטיב מאוד עם בזק. "המכתב של פילבר תאם את מה שבזק רצתה", אמרה. "התקשרתי אליו כעוסה: 'איך יכול להיות שזה יצא בניגוד למה שדיברנו עליו?'"

[ ynet.co.il ]

נתניהו על התיווך של בנט: "האיראנים נלחמים כאריות - והוא, לפיד וגנץ נכנעים כארנבות. בזה צריכה הממשלה לעסוק"

יו"ר האופוזיציה תקף את בכירי הממשלה על ההתמודדות בנושא הסכם הגרעין - והתייחס ברמיזה לטיסתו של רה"מ בשבת לפגישה עם פוטין. "מול ההסכם המסוכן הם לא עושים כלום. בזה, וקודם כל בזה, הם צריכים לעסוק עכשיו"

[ ynet.co.il ]

"עבודה טובה. הר הבית בידינו": מסרון ועדות בתיק 4000 - כך אושרה עסקת בזק

נמשך שלב העדויות במשפט נתניהו. היועמ"שית לשעבר במשרד התקשורת סיפרה על הסעיף שהמשפטנים התעקשו עליו בעסקת המיזוג עם יס, ושהוסר בסוף: "פילבר רצה לשנות את היחסים מול בזק כדי להוריד את הלהבות". ביום אישור העסקה כתבה יו"ר מועצת הכבלים לפילבר: "הר הבית בידינו"

[ ynet.co.il ]

קיש: "הולך להיחתם הסכם גרוע בווינה על הראש שלנו, זו בכייה לדורות"

ח"כ יואב קיש מהליכוד התייחס באולפן ynet לפגישת בנט-פוטין: "יש לבנט אפס יכולת להוביל מהלכים והוא רק מעביר מסרים". קיש התייחס לקליטת פליטים מאוקראינה: "למה אנחנו צריכים לפתוח את הדלת? יש לקבל כל יהודי שיגיע, אנחנו מדינה יהודית". על נתניהו: "טוב שלא מתערב כרגע במשבר באוקראינה"

[ ynet.co.il ]

מאיר שלו: "ש בארץ סופרים מצוינים, אבל לא הייתי הולך לקורס כתיבה אצל אף אחד מהם"

הפוליטיקה הישראלית עדיין בוערת בו, גם אחרי עידן נתניהו. הבחורים השריריים בנינג'ה לא עושים עליו רושם. והוא אינו פוחד מהמוות רק עצוב מהעובדה שלא יספיק את כל מה שתיכנן. בגיל 73 מאיר שלו מוציא רומן חדש, הכי רחוק מנופי העמק ומההתיישבות העובדת, ומסביר איך כותבים על יחסי מין בעברית

[ ynet.co.il ]

הסנגורים: לפסול חומר חקירה של פילבר; הפרקליטות: אין פגם, יש להתקדם בעדות

הדיון בתיק 4000 עסק גם היום במחלוקת סביב החומרים שהופקו מהנייד של עד המדינה ובתוקף צו החיפוש. סנגורי נתניהו טענו: "הצו הוצא במסגרת חקירה אחרת שאין לה קשר לתיק". התובעת התעקשה: "לא נשנה את סדר העדים"

[ ynet.co.il ]

נדחתה התביעה של עובדת במעון רה"מ נגד שרה נתניהו: "גרסתה אינה מהימנה"

חמש שנים אחרי ששירה רבן תבעה את רעיית ראש הממשלה לשעבר על סך של 225 אלף שקל בגין התעמרות בעבודה, דחה בית הדין האזורי לעבודה בירושלים את התביעה. "התובעת לא הצליחה להוכיח כי אכן התקיימה התנהגות מתעמרת". שרה נתניהו: "התקשורת חייבת לקחת אחריות על הנזק שגרמה לי"

[ ynet.co.il ]

"הח"כית המורדת" ממרצ מונתה לקונסולית הכללית של ישראל בשנגחאי

שר החוץ יאיר לפיד מינה את ג'ידא רינאוי-זועבי, שסומנה כ"חוליה חלשה" בקואליציה אחרי שהצביעה נגד חוק הגיוס, לקונסולית בשנגחאי. לפיד: "בטוח שהיא תוביל את הקונסוליה להישגים חדשים וחשובים". גורם בקואליציה: כאב ראש אחד פחות. ואיך הגיב לפיד כשנתניהו מינה את דנון לשגריר?

[ ynet.co.il ]

אלוני, שריד - והורוביץ? הקשיים של יו"ר מרצ

ניצן הורוביץ הכניס את מפלגת השמאל לממשלה אחרי שני עשורים, אבל מה השיג מלבד החלפת נתניהו? לצד כמה הצלחות במשרד הבריאות נראה שהוא נמנע מעימותים הכרחיים לפתרון בעיות השורש, ולא מבצר את מעמדו הפוליטי. מורן אזולאי ואדיר ינקו מנתחים - האזינו לפודקאסט החדשות היומי

[ ynet.co.il ]

כ-1,500 בהפגנת הליכוד בתל אביב נגד "הריגול המשטרתי"

מאות נענו לקריאת יו"ר האופוזיציה להפגין בכיכר הבימה בדרישה להקים ועדת חקירה ממלכתית לפרשה, בהם ח"כים רבים מהליכוד. המוחים הניפו תמונות של נתניהו ושלטים שעליהם נכתב, בין היתר: "כנופיית שלטון החוק לדין". נתניהו שלח סרטון: "מעשים נפשעים"

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...