news paper icon

ארכיון חדשות: נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נתניהו

ליברמן: "אין שום סיפוח, נתניהו הולך להקים מדינה פלסטינית"

יו"ר ישראל ביתנו טען באולפן ynet כי רה"מ מסתיר את תוכנית החלת הריבונות מהרמטכ"ל: "הוא מקשקש במקום לעשות עבודת מטה". על יחסי רה"מ-גנץ: "נתניהו מחבק אותו בשביל לחנוק". ליברמן גילה: "בכיר במשרד הבריאות אמר לי שישנה הערכה ולפיה רבע מהזרים בתל אביב עם קורונה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

"זה היה 9/11 של הפוליטיקה" | האיש הכי קרוב לגנץ חושף את הסודות

רונן צור, שאמור היה להפוך את גנץ לראש ממשלה, מספר ל"7 ימים" על פרשת היועץ לקמפיין שהוקלט אומר "גנץ מסוכן לישראל": "בכר אמר לי כבר בתחילת הדרך: 'אני לא יכול לעשות שקר בנפשי ולעבוד נגד נתניהו'. גורמים פוליטיים הפעילו עליו לחצים". הריאיון המלא - מחר ב"ידיעות אחרונות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

שיירת ראש הממשלה החליפי: העלות וההכחשה של גנץ

יו"ר כחול לבן טוען כי הדרישה לשיירה זהה לזו של נתניהו לא הייתה שלו - אלא נקבעה על-ידי גורמי הביטחון. גורם ממשלתי: "אם לא יהיה רה"מ, הוא מתכוון להרגיש כזה". שב"כ: "מאבטחים בהתאם להחלטות ממשלה"

[ ynet.co.il ]

נתניהו על יו"ר מועצת יש"ע: "במקום להודות לטראמפ, יש מי שמתכחש לידידות שלו"

רה"מ גינה את דוד אלחייני, שטען שעסקת המאה מוכיחה שהנשיא אינו ידיד של ישראל: "מגנה בתוקף את דבריו. טראמפ הוביל מהלכים היסטוריים". במועצת יש"ע טוענים: גורמים אמריקנים אמרו שאנו מסכנים את הריבונות

[ ynet.co.il ]

נתניהו לא משנה את המצב במערכת החינוך; מקרים חדשים של קורונה באילת

רה"מ אימץ את מדיניות משרד החינוך לגבי ההדבקות בבתי הספר: "כל מוסד חינוכי שיאותר בו מקרה תחלואה - ייסגר". יו"ר ארגון המורים: "המצב גובל באנרכיה". במקביל, עובד במלון באילת ועובדת זרה בקניון "אייס מול" אובחנו עם הנגיף. מהשבוע הבא: בדיקות סרולוגיות בקופות החולים

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

המתנחלים: "יישובים מבודדים - סכנת חיים"; נתניהו: "סמכו עליי"

ראשי יש"ע נפגשו עם נתניהו והביעו בפניו את החשש מכך ש-19 התנחלויות ובהן אלפי יהודים יישארו כ"מובלעות" בשטח הפלסטיני כחלק מיישום תוכנית טראמפ. נתניהו ניסה להוריד את גובה הלהבות: "אביא תוצאה טובה"

[ ynet.co.il ] מדיני,

עוד עימות בממשלה: אמסלם תקף את שר המדע שי

אחרי שהשר המקשר בין הממשלה לכנסת דוד אמסלם השמיע דברים חריפים נגד מערכת אכיפת בחוק, קרא שר המדע יזהר שי לנתניהו לדרוש ממנו לחזור בו או לפטרו. אמסלם: "מבקש משרים שרק אתמול קיבלו נייר מכתבים חדש שלא יטיפו לי מוסר". שי השיב אש: "אין לי נייר, אצלנו משתדלים שהכול יהיה בדיגיטל"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

בתי ספר לא מחכים למשרד החינוך: "החלטנו לא להישמע להנחתות מטופשות"

התפרצות הקורונה במערכת החינוך הובילה בתי ספר לפעול בניגוד להנחיות: "חייבים להתייחס בביקורתיות להנחתות מלמעלה". ארגוני המורים והמנהלים העל-יסודיים דורשים למידה מרחוק: "המורים לא יכולים להיות שוטרים". השר גלנט: "אין הצדקה לסגירת החטיבות והתיכונים". נתניהו יקיים הערכת מצב

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,

סמוטריץ': נתניהו תמיד היה בעד חלוקת הארץ

הח"כ מימינה מבקר באולפן ynet את החלת הריבונות המבוססת על מפת טראמפ ותוקף את רה"מ: "הוא משתמש בריבונות כדי לעטוף מדינה פלסטינית. מאז בר אילן הוא מדבר על שתי מדינות. תוכנית טראמפ פוגעת בהתיישבות"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הוארך מעצר החייל החשוד באיום לפגוע בנתניהו: "לא פנים מול פנים"

אורי ג'נח (21) מקיבוץ גשר הזיו בצפון הוא החייל שלפי החשד כתב בפייסבוק: "יש פתרון והוא להוריד את ביבי". מעצרו הוארך בשלושה ימים: "ניסיון מובהק לפגיעה בסמלי שלטון". פרקליטו של החייל: "לא הייתה לו כוונה לבצע"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

ניר ברקת במתקפה חריפה על משרד האוצר: "לא מבינים את גודל האירוע, אין להם מעוף"

הח"כ מהליכוד, שלא מונה לתפקיד חרף הבטחת נתניהו, מותח באולפן ynet ביקורת קשה על תפקוד המשרד מול משבר הקורונה: "עשו טעות אחר טעות, זה בגלל הדומיננטיות של הפקידים שחיים בבועה". על מעורבותו: "מידרו אותי מהנעשה באוצר". על השר ישראל כץ: "אשמח לעזור אם יזמין אותי"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

עובד במשרד רה"מ נדבק בקורונה, נבדק אם נפגש עם נתניהו

אחרי שנכנס לבידוד בגלל יעקב ליצמן והיועצת רבקה פאלוך, לשכת נתניהו הודיעה כי אדם נוסף בסביבתו אובחן כחולה קורונה. מדובר בעובד תחזוקה שהוזעק להכין את ההצהרה של נתניהו בעניין ההקפדה על הנחיות משרד הבריאות. נשקלת גם כניסתו של שר החינוך לבידוד

[ ynet.co.il ] חינוך ובריאות,
עמוד הבא ...