news paper icon

ארכיון חדשות: נתניהו

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא נתניהו

נתניהו במסר לביידן: "איראן יכולה לסכן כל עיר אמריקנית"

ראש הממשלה נשאל על כוונת הנשיא הנבחר של ארצות הברית לחזור להסכם הגרעין מ-2015, והשיב: "זה היה הסכם פגום שסלל את הדרך לקמפיין של כיבוש והרס במזרח התיכון". על חיסול פחריזאדה: "טהרן תמיד מאשימה אותנו, ואנחנו לא מגיבים"

[ ynet.co.il ] מדיני,

עוד ערב של הפגנות: צעדות מחאה ושלט "שמאלנים בוגדים"

ארגוני המחאה נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו מקיימים הפגנות להדחתו ברחבי הארץ, ובהן "צעדת התקווה" בגבעתיים שבה נושאים המפגינים דגמי ענק של צוללות. "לא התאוששנו מהסגר השני, וכבר מדברים על סגר שלישי", טענו המוחים

[ ynet.co.il ] כללי,

הפרקליטות דוחה את דרישת נתניהו לביטול האישום: "תמונה מעוותת ומוטה"

ראש הממשלה דרש לבטל את כתב האישום בתיקי האלפים בטענה ש"המציאו עבירה", וכעת הפרקליטות משיבה: "הטענות של נאשם 1 משוללות יסוד ומתבססות על חלקי ראיות". על תנאי המעצר של חפץ: "לא היו שונים משל עצורים אחרים, וטענותיו קיבלו מענה". סביבת נתניהו: "תעלולים משפטיים"

[ ynet.co.il ] משפט ופלילים,

התחלואה עולה, אך נתניהו טרם כינס את קבינט הקורונה: "חוסר אחריות"

במשרד הבריאות ובכחול לבן ביקשו לכנס את הקבינט השבוע, לאחר שמספר הנדבקים הגיע לשיא של יותר מחודש וחצי - אך לפי שעה טרם נקבע דיון. "אי אפשר לקבל החלטות", אומרים שרים בקבינט. על הפרק: סגרים ליליים בחנוכה והגדלת מספר הערים שעליהן יוטל סגר. במשרד הבריאות דורשים לסגור את הקניונים, שר האוצר בעד הארכת הפיילוט

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

השר טרופר: "אין חיסון לשקרי נתניהו". ח"כ פורר: "זה גמור, בחירות כנראה במרץ"

שר התרבות והספורט מכחול לבן אמר באולפן ynet כי "נתניהו הפר שיטתית את ההסכם. טובת המדינה היא ללכת לבחירות" חבר הכנסת מישראל ביתנו הסכים כי בחירות הן בלתי נמנעות: "זו ממשלה שנולדה בחטא ותמות בחטא"

[ ynet.co.il ] פוליטי מדיני,

נתניהו ליד גנץ, בטקס הגעת מאות עולים מאתיופיה

יממה אחרי ההצבעה על פיזור הכנסת וישיבתם גב אל גב, הגיעו רה"מ ורה"מ החליפי לטקס לרגל עליית 316 מיהודי אתיופיה לארץ - אחרי שנים של עיכובים. נתניהו: "אמא משתטחת ומנשקת את האדמה, זה מהות הסיפור היהודי". גנץ: "חייבים לוודא שתהליך הקליטה יהיה טוב מבעבר". השרה תמנו-שטה: "נדאג שתישמר רוח האחדות לה אתם ראויים"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

המשותפת מפולגת. עבאס: "אני לא בכיס של אף אחד"

ח"כ מנסור עבאס ויתר חברי רע"מ החליטו לא לתמוך בפיזור הכנסת, בניגוד לעמדת שאר הח"כים ברשימה המשותפת. "לא שכנעו אותי, אז אני נמנע", אמר ל-ynet עבאס, שלאחרונה התהדקו יחסיו עם נתניהו. המשותפת: "נתניהו הוא ראש הממשלה המסית ביותר כלפי הערבים, לא נתרום לעוד יום אחד של הממשלה הזו"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ליצמן: אנחנו נשארים בבלוק עם נתניהו

שר השיכון מתעקש כי למרות שההצעה לפיזור הכנסת עברה בקריאה טרומית - כל הח"כים הצביעו נגד האינטרס של עצמם. הוא האשים את גנץ בפירוק הממשלה ואמר: "את חוק הגיוס היה צריך להסדיר שבוע אחרי הרכבת הקואליציה, אז מה הוא מתלונן על התקציב?"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

ח"כ זמיר: "לנתניהו לא הייתה שום כוונה לכבד את ההסכם"

חודשיים אחרי שהתפטר מהממשלה ברקע ביקורת חריפה על נתניהו, התייחס ח"כ זמיר באולפן ynet להחלטת גנץ להצביע בעד פיזור הכנסת: "צריך לצאת לדרך חדשה". הוא לא שלל שיתוף פעולה מחודש עם יש עתיד, וקרא ליריבו המר על ראשות עיריית ת"א חולדאי להציג מועמדות: "המטען הערכי שלנו זהה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,

הכנסת תצביע היום על פיזורה, גנץ מקווה שמנוף הלחץ ישפיע

בהצבעה בקריאה טרומית היום מובטח רוב לאופוזיציה, אבל ייתכן שלשלוש קריאות זה לא יגיע: כחול לבן מקווה שהלחץ על נתניהו לפשרה יעבוד, ואם לא - גנץ משאיר פתח לפיזור הכנסת דרך אי העברת תקציב, בעוד 3 שבועות. יו"ר ועדת החוקה, ח"כ יעקב אשר, קורא לנתניהו וגנץ: "תמנעו את הפארסה של בחירות במהלך מגפה. אין לכם מנדט לזה"

[ ynet.co.il ] המערכת הפוליטית,
עמוד הבא ...