news paper icon

ארכיון חדשות: סערת

גרף חולי קורונה בארץ

גרף חולי קורונה בארץ והדבקות חדשות ראו מסמך מלא כאן - עם פירוט החולים

גרף השוואה בהדבקות בין מדינותמאמרים בנושא סערת

לפיד ביקש דחייה בבחירות ליו"ר הסוכנות: "רוצים לבחור מועמד מוסכם"

אחרי פרישתו של אלעזר שטרן נוכח סערת "המגרסה", פנה שר החוץ לחברי הגוף הבוחר את יו"ר הסוכנות היהודית בבקשה לדחות את הבחירות: "צריכים זמן נוסף כדי להציע את המועמד הטוב ביותר". לפי ההערכות, הוא ובנט לא תומכים באף אחד מהמועמדים הקיימים - ורוצים לבחון מועמד חדש

[ ynet.co.il ]

תשעה בעקבות אחד: המועמדים שנותרו במרוץ לראשות הסוכנות

שטרן פרש בעקבות סערת "המגרסה", ובנט ולפיד יצטרכו להחליט אם להציג מועמד חדש של הקואליציה במקומו - או לבקש לדחות את ההכרעה. ינקלביץ' היא המועמדת של גנץ, נבזלין תחכה לראות כיצד תשפיע הכרזת אדלשטיין, לדנון חסרה תמיכה פוליטית. אלו 6 המועמדות ו-3 המועמדים, נכון לעכשיו

[ ynet.co.il ]

נחטפה שוהה במקלט לנשים מוכות בגליל: שני אחיה נעצרו לאחר מרדף

דרמה בצפון: האישה יצאה להליכה ליד המקלט עם חברתה, ואז שני כלי רכב הגיעו למקום - והגברים שיצאו מהם הכניסו אותה בכוח למכונית. לאחר מרדף בסיוע מסוק נעצרו החשודים בטורעאן ובמרר, ובמשטרה אמרו כי האישה נמצאה באחד מכלי הרכב "נסערת ובוכה". פרט לאחים, נעצרו גם חמושים באיירסופט

[ ynet.co.il ]

בעקבות סערת "המגרסה": שטרן הסיר את מועמדותו לראשות הסוכנות היהודית

שר המודיעין, שאמר כי גרס תלונות אנונימיות ונחשב למועמד המוביל לתפקיד יו"ר הסוכנות היהודית, הודיע על פרישתו מההתמודדות. "באווירה שנוצרה, איני מוצא לנכון להעמיד את עצמי כרגע לבחירה", כתב. "אני עושה זאת בידיים נקיות ובלב שלם, ומתנצל בפני כל מי שנפגעה מהמילים ומהפרשנות שניתנה להן"

[ ynet.co.il ]

סער: החוק שלא מאפשר לנאשם להרכיב ממשלה יחול על כולם - מהכנסת הבאה

שר המשפטים הסביר בריאיון לאולפן ynet כי החוק שהוא מקדם צפוי להתפרסם השבוע. הפרטים הקטנים יכריעו מה תהיה ההשפעה על נתניהו. "אולי עד הכנסת הבאה הוא יזוכה?", אמר סער. על סערת אלעזר שטרן: "תלונה אנונימית זה דבר בעייתי, אבל צריך לבחון אם יש תשתית עובדתית. הוא שגה בדבריו". על החוק שאמור להגביל הוצאות ונתפס כמכוון נגד ברקת: "למנוע קניית שלטון בכסף"

[ ynet.co.il ]

סערת בן אנד ג'ריס: המתנחלים בקמפיין מדבקות חרם על מוצרי יוניליוור

המועצה האזורית שומרון תפיק "מדבקות אזהרה" ותעודד את הדבקתן על מוצרי החברה המחזיקה בחברת הגלידות שמסרבת למכור את מוצריה בהתנחלויות. ראש המועצה: "הזוי שהממשלה לא מקדמת את חוק החרם"

[ ynet.co.il ]

סערת "המגרסה": לפיד קיבל את גרסת שטרן

השר הכחיש כי גרס תלונות על הטרדות מיניות, אבל אישה טענה - טייח תלונה שלי כחיילת. יו"ר יש עתיד שוחח עימו: "אם היה אומר שגרס תלונות על הטרדה מינית, היינו נפרדים ממנו באותו יום". בקואליציה שותקים. ח"כ רגב: "ציפיתי שמקהלת הפמיניסטיות מהקואליציה יגידו משהו, אבל הכיסאולוגיה נמשכת"

[ ynet.co.il ]

אחרי סערת הסטודנטית: "האריס מתנגדת לטענה ש'ישראל מבצעת רצח עם'"

בלשכתה של סגנית נשיא ארה"ב פנו למספר גורמים, בהם ליועצו של השר לפיד, והבהירו כי היא "מחויבת לביטחון ישראל". האריס עוררה סערה לאחר שצולמה משוחחת עם סטודנטית שהאשימה את ישראל ב"רצח עם אתני". סגניתו של ביידן לא גינתה את דבריה, ואף אמרה לה: "זו האמת שלך"

[ ynet.co.il ]

אחרי סערת התקציב בקונגרס: החוק שיאפשר סיוע לישראל יאושר הערב בנפרד

מנהיג הרוב בבית הנבחרים התחייב כי ממשל ביידן ימצא דרך לאשר לישראל מיליארד דולר לצורך הצטיידות בסוללות ובמיירטים של כיפת ברזל – והסיוע צפוי להיות מאושר כחוק נפרד. ראש הוועדה שתאשר את החוק: "מקדמים חקיקה כדי להמחיש מחויבות לביטחון ישראל"

[ ynet.co.il ]

הרמטכ"ל ל-ynet: מפעילים כוחות בחרדת קודש, לא נכנסים לעזה כדי להעלות מורל

בצל סערת מות הלוחם, כוכבי עונה לביקורת על חשש מהפעלת כוחות היבשה: "גם לפני 67' היו 11 שנים בלי תמרון. המדינה מגדירה יעדים, אם נצטרך יש תוכניות לפעולה קרקעית נרחבת בעזה ובלבנון". ליווינו את הרמטכ"ל עם לוחמי יחידת "רפאים" המיוחדת שתרגלו חיסול מחבלים עם רובוטים ורחפנים – ושמענו מה הוא עונה לקצינים שתוהים אם התחכום יחרב את אתוס הלוחם המסתער | צפו בתיעוד

[ ynet.co.il ]

הרמטכ"ל על סערת מות הלוחם: "הוראות הפתיחה באש ברורות, כל טענה אחרת - שקר מוחלט"

רב-אלוף כוכבי הדף את הביקורת וציין כי בימים אלו מושלם "תחקיר יסודי שהופך כל אבן". לדבריו, "לא נבטיח אפס שגיאות, אך אנו מחויבים למאמץ קבוע של שיפור". בטקס חילופי מפקד זרוע הים הוסיף: "כל חייל הניצב בפני איום צריך ומחויב לפעול בחדות ולחתור למגע"

[ ynet.co.il ]

"אנחנו מעריצים את 'הראש היהודי', אבל התגובה שלכם לחוק שברה אותנו": מסע בפולין של סערת הרכוש

מסע בוורשה השבוע מגלה שהחוק החדש שהוביל ראש הממשלה הלאומני מורבייצקי, מעמיק את הפצע ביחסים בין ישראל לפולין. סגן שר החוץ, פאבל יבלונסקי, מתגונן מול ההאשמות באנטישמיות: "החוק רק נועד למנוע מפולנים לחשוש שיגרשו אותם מהבית". העיתונאי היהודי קונסטנטין גברט טוען שהעימות גורם לפולנים להתבצר בעמדת הקורבן: "הממשלה הזו רוצה להשכיח את החלק של הפולנים ברדיפת היהודים". ובמסעדה הישראלית "בכיף" מדברים בעצב על שובן של הדעות הקדומות: "איך זה שחזרנו לשיח שבו היהודים צמאים לכסף והפולנים רוצים לרצוח אותם?"

[ ynet.co.il ]

סערת החוק הפולני: ישראל ציפתה לגינוי חריף, ארה"ב הסתפקה בהודעה רפה

מזכיר המדינה בלינקן בחר שלא לשבור את הכלים מול פולין - חברה חשובה בנאט"ו ובאיחוד האירופי - אך סיפק לנשיא הפולני דודה וללפיד שנקט קו לוחמני מול חוק הרכוש "סולם" לרדת ממנו. גם ישראל כץ תמך בשר החוץ: "אסור לשתוק"

[ ynet.co.il ]

פולין בוחנת את ביטול מסעות הנוער הישראלי: "מחדירים שנאה לצעירים"

על רקע סערת חוק השבת הרכוש, סגן שר החוץ הפולני אמר בריאיון בארצו שהמסעות הישראליים "מטפטפים שנאה לנוער". פולין הודיעה רשמית כי השגריר בישראל לא ישוב לארץ, "בתגובה להחלטה המופרכת להוריד את דרג היחסים וההצהרות הבלתי מקובלות של שר החוץ לפיד"

[ ynet.co.il ]

סערת רגב: הבוסטר לתסיסה התת-קרקעית בליכוד

כשיחזור מהחופשה, אומרים בליכוד, נתניהו ימצא יורשים פוטנציאליים רעבים מבדרך כלל - אבל בשביל התפרצות צריך עוד מרכיב. וגם: למה בנט לא באמת מתחרט על הספר | פרשנות

[ ynet.co.il ]

אישה נפצעה אנושות מירי לעבר רכב בבת ים, הנסיבות בבדיקה

אישה בשנות ה-40 לחייה נפצעה באורח אנוש מכדור שנורה לעבר רכב בבת ים. חובשי מד"א שהוזעקו לטפל בה סיפרו כי במושב האחורי ישבה ילדה כבת 4, שלא נפגעה: "הייתה נסערת מאוד". המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ובסריקות לאיתור חשודים

[ ynet.co.il ]
עמוד הבא ...